Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

bojim se da se previse lozite na egipatske bogove. imam utisak (nikakav argument, doduse) da je to sekundarna tema.
Pa ne, ja sam zaista očekivao da će obraditi nekoliko motiva iz Knjige o Totu, Sedmogodišnje gladi ili Priče o bogu Ra... <_<
Link to comment
A trip da moraju da sahrane onu dvojicu Ricardovih!? Ili ovaj koji trazi u pregovorima telo u zamenu!? :blink:
pa sahranili su ih da ih adrsi ne bi nashli. a zasto je on trazio tijelo - pretpostavljam da bi svojim ljudima rekao kako je pravda zadovoljena, ubica njiovih prijatelja je ubijen, ili tako nesto.
Link to comment
pa sahranili su ih da ih adrsi ne bi nashli. a zasto je on trazio tijelo - pretpostavljam da bi svojim ljudima rekao kako je pravda zadovoljena, ubica njiovih prijatelja je ubijen, ili tako nesto.
Mislim da je u ovom slučaju došlo do ritualnog vađenja organa. Zašto? Verovatno da se nahrani neko, a ko, još uvek ne znamo.Kad malo bolje razmislim teško da Ben može da se sretne sa samim sobom u 1977., ali on se u nekom snik piku vidi zajedno sa San i pilotom, što znači da su dve grupe u različitim vremenima. Ali, onda se postavlja pitanje zašto je San izopštena iz glavne grupe, tj.zašto su se jedni sa bljeskom teleportirali dole u prošlost, a drugi su se avionom srušili u sadašnjost. :huh: Edited by Arkadija
Link to comment

Ben je iznenada u avionu nekuda otisao, pre bljeska kojim se ostatak O6 vratio u Dharma vreme. A moguce da je poveo Sun jer je od Loka saznao da je Jin ziv, pa mu treba za neku ucenu!? E sad' kako Ben zna gde ce se i kada vratiti kroz bljesak je malo komplikovanija tema. ^_^ ps. I meni je delovalo ovo sa telima kao deo nekog rituala.

Edited by Takeshi
Link to comment

mozda, kao sto je exicPL rekao, ne mogu da budu 2 bena u istom vremenu na ostrvu. pretpostavljam da je mali ben 1974. vec tamo, a to sto je i sun sa njim - mozda znachi da je i ona vec na ostrvu?! mozda je ona shcer dr candlea/halliwaxa?a ako je mali ben na ostrvu u isto vrijeme kad i juliette, mozda se tad zaljubio u nju, or something. u prosloj sezoni je ona psihoterapeutkinja [ili kako se vec kaze] rekla da juliet 'looks like her' i da je zbog toga draga benu. svi smo pretpostavili da je ta her benova mama, ili pak ona klinka annie. ali sta ako je to bash juliet, to bi bilo bash cool :]

Link to comment
a ako je mali ben na ostrvu u isto vrijeme kad i juliette, mozda se tad zaljubio u nju, or something. u prosloj sezoni je ona psihoterapeutkinja [ili kako se vec kaze] rekla da juliet 'looks like her' i da je zbog toga draga benu. svi smo pretpostavili da je ta her benova mama, ili pak ona klinka annie. ali sta ako je to bash juliet, to bi bilo bash cool :]
To je najverovatnije baš tako i bilo. Negde sam pročitala da se u sledeće 4 epizode pojavljuje onaj klinac koji je glumio Bena u flashback-u.
Link to comment

A da, zaboravih jos jednu "genijalnu" ideju da saopstim... kada prikazu sa prednje strane kip sa cetiri prsta, 100% ce nam lik biti poznat. ^_^

Link to comment

Ih, što je sneak peek. Uvek odaberu scenu koja je najmanje bitna i podjednako nezanimljiva. Isto tako su mogli da puste i odjavnu špicu. <_<

Link to comment

nezahvalnica <_< za kaznu, gledaj ovaj sneak peek, koji je daleko smisleniji i kvalitetniji jer ovdje, naime jedna osoba ide prema drugoj i na kraju se dramaticno sretnu. dakle, potpuno razlicito od prvog :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...