Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

meni je cool epizoda. mislim, nista se znachajno nije desilo, ali svejedno. totalno je u stilu 1. sezone. sto je ok. osim:

sto smo najebali sad sa ljubavnim... cetvorouglom. blah. nadam se da ce sawyer odluciti da ostane sa juliet. ne zato sto su oni tako slatki zajedno i slicne gluposti, nego da vise zavrse s tom prichom :puke:bitnije: vidjeli smo statuu! izgleda... egipatski? why not, vec smo imali nekakve hijeroglife

Link to comment

Dobra je epizoda, ali promo

nema mnogo veze sa istinom, nema Bena, Saida u epizodi, povratnici cute, a ne pricaju kao u promou...

Kao sto rece Dzujlijet

Ok, sacekacu 2 nedelje

moracemo i mi isto to :)Malo su iskomplikovali, pa zamrsili, sad ce morati da odmrse... Imaju 8 epizoda do kraja sezone, tek ce biti preokreta, osecam... :)

Edited by Milosh76
Link to comment

hm, kad pomenu vec taj promo, totalno sam zaboravio na njega... moja teorija je bila da su 06 pali u jedno vrijeme, a ben, locke i ovi novi sa 315 u drugo [sadasnjost]medjutim, u onom promou

ben i sun su u istom kadru, sto bi znachilo da su i u istom vremenu. a vjerovatno i svi ostali. tjah

nego, josh nesto mi pada na pamet. nigdje nema rose i bernarda. moja teorija je - posle kishe zapaljenih strijela pobjegli su do onih pecina [u kojima su losties bili u prvoj ili drugoj sezoni] i tamo umrli - oni su adam & eve koje su losties kasnije pronasli u tim pecinama.

Link to comment

Prvo mi se nije svidela epizoda uopšte, a onda sam odgledala još jednom, pa nije ni tako loša.Videli smo:

statuu, valjda je to ona sa 4 prsta

zatim:

zar Horace nije bio sa onom plavušom, učiteljkom, to je valjda iz Benovog flashback-a

i na kraju:

ako su sada u 1977. gde je mali Ben? Ja računam da je on sa tatom stigao na ostrvo negde u prvoj polovini 70ih.

Pošto su svi iz 2008. dospeli izgleda u 1977., biće zanimljivo videti susret sredovečnog Bena sa Benom klincem :D

Link to comment
Prvo mi se nije svidela epizoda uopšte, a onda sam odgledala još jednom, pa nije ni tako loša.Videli smo:

statuu, valjda je to ona sa 4 prsta

zatim:

zar Horace nije bio sa onom plavušom, učiteljkom, to je valjda iz Benovog flashback-a

i na kraju:

ako su sada u 1977. gde je mali Ben? Ja računam da je on sa tatom stigao na ostrvo negde u prvoj polovini 70ih.

Pošto su svi iz 2008. dospeli izgleda u 1977., biće zanimljivo videti susret sredovečnog Bena sa Benom klincem :D

E bas sam to hteo da kazem, da je vreme da krenu da upoznaju sebe iz proslosti/buducnosti, posto je Sojer vec video Kejt, znaci da nam se i to sprema. Pade mi na pamet da se cela prica vrti, ustvari, oko Loka, a ne oko Dzeka i Bena...
Link to comment

Ja sam skontao da ne mogu da budu duplirani na ostrvu, sad kad su bleskovi prestali. Zato je valjda velika Sarlot umrla/nestala jer je mala vec na ostrvu.

Link to comment

I naravno, mali Ankh koji je ostao u uspomeni...Egipćani i njihove misterije...Richard Alpert će na kraju ispasti egipatski bog Seth koji je poslat tu da čuva prolaz kroz vreme, možda čak i Stargate.edit: teorija koju sam izneo nije imala smisla jer sam zaboravio da smo već imali epizodu u kojoj Ben stiže na ostrvo sa ćaćom (premda bih se mogao zaklati™ da je rekao nekom prilikom da je rođen na ostrvu i da ga nije napuštao, ali kapiram da to može da se "provuče" kao jedna od njegovih laži)

Edited by Filipenko
Link to comment

ben je rekao i da je sarlot rodjena u eseksu 1979. ona je reagovala na to kao da je istina.1977. faradej vidi malu crvenokosu medj barakama.ali da, ben je dosao na ostrvo sa ocem, i ocigledno je uzurpator bez ikakvih natprirodnih moci, ali sa nesto informacija.to sa egipcanima mi je suvisno, al ajde.nego, gdje je said?

Link to comment

prvo promo za narednu epizodu - nema razloga za brigu, said je ziv.faragay malu navodnu charlotte vidi u 1974. [u 1977. uopste nismo vidjeli faragaya, osim ako pretpostavimo da se ona scena u rudniku iz prve epizode ove sezone desila 1977.]mozda faragay nije znao koja je godina, pa je od prve klinke na koju je naletio pomislio da je charlotte. ili nije tachno da je charlotte rodjena 1979.anywho, evo screenshota cetvoroprste statue, djeluje kao neki od tih anubisa egipackih.meni se chini da bi se lako moglo desiti da su za mnoge od pizdarija na ostrvu ['incident', ili kako je to vec dr chang/candle/halliwax nazvao, zbog kojeg su napravili stoosmominutno dugme, problemi sa radjanjem isl] - da su zato krivi losties. npr, bilo bi super da ispadne da je nesto sto je juliet uradila prouzrokovalo probleme kod ostrvskih majaka :)

Link to comment
I naravno, mali Ankh koji je ostao u uspomeni...Egipćani i njihove misterije...Richard Alpert će na kraju ispasti egipatski bog Seth koji je poslat tu da čuva prolaz kroz vreme, možda čak i Stargate.
Da, meni je to prošlo kroz glavu još prošle sezone kada se sumnjalo na njegovu kao "besmrtnost", u stvari, najviše me je podsetio na Morta Cindera (strip koji je izlazio u nekadašnjoj Stripoteci)
Link to comment
Da, meni je to prošlo kroz glavu još prošle sezone kada se sumnjalo na njegovu kao "besmrtnost", u stvari, najviše me je podsetio na Morta Cindera (strip koji je izlazio u nekadašnjoj Stripoteci)
Pa pazi, neko tu jeste besmrtan, da li samo on ili svi The Others, ko će ga znati. Vidiš da je isti i neizmenjen već 30 godina, a da predstavu nije imao o putovanju kroz vreme, što se vidi iz interakcije sa likovima u raznim vremenskim etapama (Lok, Sojer itd.) iz čega se može zaključiti da on sam ne putuje kroz vreme pa da zbog toga bude mlad, već da su uzroci drugi.Biće ovo ostrvo besmrtnih bogova do kraja, garant...Što se tiče kipa, može biti Anubis, ali može biti i bilo koji egipatski faraon ili faraonka...Ta perika otpozadi isto izgleda. U suštini, može biti i kraljica baba od Britanije :D Edited by Filipenko
Link to comment
Biće ovo ostrvo besmrtnih bogova do kraja, garant...
Apsolutno!Sve manje od toga, bilo bi promašaj. :lol: Edited by Arkadija
Link to comment
faragay
10 posto vorna. fizicarima se ne smeju izmisljati nadimcii niko da pomene misel, sram da vas bude. svima jos deset posto. kad mi srce nije stalo kad sam videla svoju drugu omiljenu zenu iz 24. mozda ce i nina mejers da se pojavi.mene brinu neke druge stvari. ok, horas godspid je vazan, to znamo jos od benove epizode kad je stigao na ostrvo. njegovo dete ce 30 godina kasnije biti vazno, to mi je jasno, ali ko bi ono moglo da bude? i meni se cini da je dzulijet masinista verovatno, uz pomoc incidenta koji cemo tek videti, kriva za sterilitet na osrtvu.i kul, sad je jasno ono iz trece sezone, pored bena krtice, "ubaceni" sojer (lefleur, wub) i ostali + dzek, kejt i hurli, bice ti koji ce olaksati upad lostisima u darmu. ali, ben? on ne moze (valjda?) da se pojavi u 1974. i gleda sebe, dakle, ili je sa saidom, lokom i san (i onom pandurkom) medju lostisima ili gde?sojer je apsolutni kralj u ovoj epizodi. setio se i blek roka, pregovori sa ricardom spektakularni, dzulijeti ubrao cvet, srce moje.a ona prica sa horasom da li se moze zaboraviti neko posle tri godine i pogled na kejt, prajsles.bojim se da se previse lozite na egipatske bogove. imam utisak (nikakav argument, doduse) da je to sekundarna tema.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...