Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Tako kvalitetan lik u najavi ovaj Abaddon, a oni ga ubise. Mada, barem sada to vise nista ne znaci, uvek moze da se pojavi u nekoj vremenskoj rupi. ^_^Predugo su Bena drzali stegnutog, konacno se pojavio u pravom svetlu.

Edited by Takeshi
Link to comment
moze li neko da mi kaze koliko je ostrvskog vremena proslo od prvog pomeranja ostrva do johnovog odlaska? Zbunnuje me sto smo imali 2 paralelna vremena koja ne traju isto. Ne znam da li je meni promakla ta informacija ili jos nemamo predstavu o tomeedit: ne pije mi priču da bi neko trpeo bljeskove 3 godine. A O6 ekipa ih spašava 3 godine kasnije. To mi je nelogično.
Ja sam zadovoljan epizodom. Vreme od pomeranja ostrva do JL odlaska meri se u danima. Meni dovoljno, Edited by Spirit
Link to comment

promo za sledecuizgleda da ce biti malo telenovelshtine, sto se moglo i ochekivati [ponovni susreti kate i sawyera, jin i sun].

Link to comment

hm. sto se mene tice, ova epizoda je nepotrebna, par detalja iz nje moglo se rasporediti po par dogadjovitijih epizoda. no, ova sezona je ocigledno uvod u finalnu. kad razmislim, kad zavrsi lost, ionako cu da se zaglavim u time loop i odgledam sve jos bar jednom, tako da i ne treba da se zalim sto traje dvije godine duze no sto je prvobitno planirano :D

Link to comment
...ili toliko loshe? :)
hm. sto se mene tice, ova epizoda je nepotrebna, par detalja iz nje moglo se rasporediti po par dogadjovitijih epizoda. no, ova sezona je ocigledno uvod u finalnu. kad razmislim, kad zavrsi lost, ionako cu da se zaglavim u time loop i odgledam sve jos bar jednom, tako da i ne treba da se zalim sto traje dvije godine duze no sto je prvobitno planirano :D
Da, ili lose... Moraju malo da razvodne pricu, bas se svasta izdesavalo u ovoj sezoni. Kod mene jos uvek imaju dobar kredit. ;) Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...