Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Da,da, Almin car... Njegovi prevodi su katastrofalniji od Acinih.Inače, bila je prilično dobra epizoda,mislim da će se u narednih nekoliko epizoda priča zakomplikovati na više vremenskih nivoa.

Džon Lok, evo, već 5 sezonu nešto pokušava i ne uspeva, pa na kraju ne uspe ni da se ubije.

Link to comment

mater im indeed, onakvog cara su nashli da ubiju :mad: nego, jesu li to 06 sletili u drugo vrijeme u odnosu na lockea, bena i ostale iz aviona? reklo bi se da je avion u sadasnjosti, a po onome iz prosle epizode, O6 su negdje u zlatno doba dharme, or something

meni je dobra epizoda, bolja od prethodne u svakom slucaju. jeste malo sporija, ali sta ima veze. vishe lichi na epizode iz prve sezone, klasican flashback.

Link to comment
Usporena epizoda, ali jbg, ovo smo morali da vidimo.
Upravo tako, ovo smo morali videti. Meni je sasvim ok epizoda, valjda zato sto mi je Lok jedan od omiljenih likova, posle Bena naravno.Inace, nemam predstavu u kom pravcu bi se radnja trebala odvijati ubuduce. Dobro, u vremenu smo Darme, imamo dve sukobljene strane itd, ali koliko dugo ta prica moze piti vodu?Predpostavlajm da ce se ipak desiti nesto bitnije, mozda neki skok u buducnost ostrva ili tako nesto.Od same sledece epizode ne ocekujem mnogo, rekao bi da ce akcenat biti na susretu Kej & Sojera, San & Dzina itd... ali zato je ona tamo epizoda Ben-centricna :D

helen je pominjana bas upadljivo i mnogo, ostaje da vidimo koliko ce to biti vazno (a mozda je posluzila i samo da bi jedan lok mogao biti samoubiven (zamalo))

e stvarno, mogli su je iskopati i povesti na ostrvo...

Edited by mr@ki
Link to comment

Ben je apsolutni Car :Hail: Ne znam gde su pronašli tog glumca, ali rodio se za ovo.Smer u kome će ići serija postaje ,kao i šiftovanje ostrva, potpuno nepredvidljivo.

Ovi što su se srušili su valjda na onom drugom manjem ostrvu, Hidra ili Alkatraz, ali ne znam u kom vremenu.

Link to comment

nije mi jasna prostorija gde je onaj mali arap nesto shvrljao pa nasao kratezz?a epizoda, sve vec jasno al sa par znacajnih momenata:- ben ubija dzona zbog pomenutog imena- dzon provaljuje ko je dzekov tjale, tj prenosi pozdrave sinu od tjaleta- znam da je jos nesto bilo bitno al sam prilicno pjan trenutno :D

Link to comment
Ben je apsolutni Car :Hail: Ne znam gde su pronašli tog glumca, ali rodio se za ovo.
Šta znam, meni je više fora upravo u tome što nije glumac za ovo, pa se čovek prenerazi šta je sve naizgled nevinašce čika sa buljavim očima u stanju, i na koje sve načine može da manipuliše ljudima.
Link to comment

jel helena malo prometovala kroz vrijeme, pa je stradala od mozdane aneurizme, ili je to koincidencija?i zasto se lok ne sjeca abadona, koji mu je bio fizioterapeut ili nesto sl?

Link to comment

hah, da, spustili su se na manje ostrvo, hydra station. samo josh da vidimo da li bash na pistu koju su gradili sawyer i kate :)locke se sjeca abaddona, to je i eksplicitno potvrdio rekavsi 'i remember you' i jebesh spoiler tagove sad, svi su vec gledali epizodu :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...