Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ne kapiram kako se Lock nije setio Christiana kad mu je ovaj rekao da pozdravi sina kad se tacno secam scene iz neke od proslih sezona kad zajedno piju u nekom kaficu pre poletanja aviona iz Australije, a kasnije je Lock zamalo izustio Jacku na ostrvu da je pricao sa njegovim caletom pre poletanja

Edited by Team_Penske
Link to comment

docartz je bog iako mi cesto razbija koncepcije.ne znam da li sam kod njega videla, ili u podcastu, da je po prvom planu bilo da prvo ide 316 pa lokova epizoda, a onda, kad su videli sta je sve ispalo, odlucili da im zamene mesta. kazu, tako je bilo i sa dve epizode u prvoj sezoni, ali ja baksuz ne mogu da se setim.beba je sarlot, jbg.nego, malo me iznervirao sarlotin prepric previously on the island dok joj curi krv iz nosa. mislim, nikad to nisu radili, boli me dupe sto domacice iz jute ne mogu da zapamte i sklope rubikovu kocku. ali ajde.mnogo vise mi zasmetalo sto sad odjednom nije vazno da svi budu na broju da bi se vratili na ostrvo. pet epizoda se jadni benri drka da ih prikupi, samaraju ga zlikovci sa svih strana, i sad kaze elojz da nema veze. rupa, bogami.faradejev tata je stiven hoking i zato on sve zna o putovanju kroz vreme ^_^ .

Edited by luba
Link to comment

Jack: How can you read?Ben: My mother taught me. :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: nego ne verujem da se Said (iz Mrznje, mada se tako zove i u stvarnosti) slucajno zadesio u avionu s njima?! da nece da zameni mr Ecko-a?208_70784.jpgsaid3es7.jpg

Link to comment

moze li neko da mi kaze koliko je ostrvskog vremena proslo od prvog pomeranja ostrva do johnovog odlaska? Zbunnuje me sto smo imali 2 paralelna vremena koja ne traju isto. Ne znam da li je meni promakla ta informacija ili jos nemamo predstavu o tomeedit: ne pije mi priču da bi neko trpeo bljeskove 3 godine. A O6 ekipa ih spašava 3 godine kasnije. To mi je nelogično.

Edited by Spirit
Link to comment
edit: ne pije mi priču da bi neko trpeo bljeskove 3 godine. A O6 ekipa ih spašava 3 godine kasnije. To mi je nelogično.
mislim da je to nebitno, posto su ocigledno 'sleteli' u neko drugo vreme...
Link to comment
moze li neko da mi kaze koliko je ostrvskog vremena proslo od prvog pomeranja ostrva do johnovog odlaska? Zbunnuje me sto smo imali 2 paralelna vremena koja ne traju isto. Ne znam da li je meni promakla ta informacija ili jos nemamo predstavu o tomeedit: ne pije mi priču da bi neko trpeo bljeskove 3 godine. A O6 ekipa ih spašava 3 godine kasnije. To mi je nelogično.
Da, zbunjuje. Tokom jednog bljeska (u onom čamcu) Julliet je rekla da je prošlo 2 meseca od eksplozije na brodu. O6 su bili 3 godine na kopnu.
Link to comment
Mozda su nakon sto je Dzon okrenuo tocak i otisao sa ostrva prestali bljeskovi, samo su ostali zaglavljeni u proslosti...
pa da, to je i bio cilj. tocak se zaglavio i zato je bilo stalnih bljeskova. sad ga je vratio, te je vreme, rekla bih, sredina sedamdesetih, darma je u punoj formi. sad cemo da vidimo ko se kako snasao u tom rasporedu.

nego, je l ben ubio samo peni, ili je sjebao i dezmonda? mislim da ipak njega nije, i da ce dez doleteti kao dark knight na ostrvo.super mi je i raspored za povratak: lok/bentam je dzekov cale, e sad, da li je ben aron ili je lok, buduci vodja pokreta otpora u darmi, ce da vidimo. najvise me zanima kako je i ko je ubedio hurlija da krene. kejt je sakrila arona negde, mozda bas kod klerine keve, said, jebemliga, uhapsen je ko zna zbog cega, ali hurli...spremimo se, prijatelji, za povratak u proslost. i povratak flesbekova, konacno.

definitivno najbolja epizoda. jedva cekam sledecu, da vidim zasto su im promenili mesta.a apsolutni hajlajtwho cares?

Link to comment

@jms

to pretpostavljamo jer je krvavog lica telefonirao iz marine, gdje je vjerovatno usidren dezmondov i benin brod.

heh, gdja hoking je, kad je davala dezmondu prsten prije par sezona, rekla da je on pripadao nekom, nekad davno. to moze biti vazno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...