Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Super epizoda, mada ima jednu malu nelogičnost. Koliko se sećam Ruso je još u prvoj sezoni rekla Saidu, da su problemi sa njenom ekipom počeli po povratku sa Crne stene, a nikada nije spominjala Hram i Koreanca iz 21. veka. Sama sam kriva što pamtim ovakve detalje.

Link to comment

Now We?re Talking :Hail: Sjajna epizoda. Ne stigoh ranije da je pogledam, ali taman imam manje iscekivanja do sledece. ^_^ Sve su mi zelje ispunili... dim, Kristijan, halucinacije. A pogodio sam i da je Faradej iz proslosti. -_-Momenat sa rukom je zaista bio neocekivan "touch".

Link to comment
Super epizoda, mada ima jednu malu nelogičnost. Koliko se sećam Ruso je još u prvoj sezoni rekla Saidu, da su problemi sa njenom ekipom počeli po povratku sa Crne stene, a nikada nije spominjala Hram i Koreanca iz 21. veka. Sama sam kriva što pamtim ovakve detalje.
Jesi sigurna da to tako funkcioniše? I da onda npr Vidmor od svoje 20. godine zna Faradeja, šarlot i Loka u izdanju iz 2005?
Link to comment

Odavno se predpostavljalo da je Ruso lagala u vezi proslosti i poznanstva sa adersima.Nego, mene bas zaintrigiralo ovo oko naredne epizode, Ajire i leta 316 a niko od vas nista ne pominje...

Link to comment

mozda je ruso lagala, a takodje - mozda problemi i jesu poceli po povratku sa black rock-a. mislim, mi nismo vidjeli kad su njeni drugari poludili, a saidu je rekla da su poceli oko mjesec dana posto su stigli na ostrvo, tako nesto. sto se jin-a tiche, vjerovatno ga se jednostavno ne sjeca [srela ga je prije 15+ godina, dva put je nestao pred njenim ochima, tako da nije chudo shto ga se ne sjeca ili i ne zeli da ga se sjeca]. a i mislim da mira i jin nikad nisu bili ochi u ochi nakon rusenja aviona. varam li se ili je mira pominjala saidu da je neko od njenih ostao bez ruke? to je inace trece pominjanje otkidanja necije ruke [prije par epizoda su widmore i ekipa prijetili da ce otkinuti ruke juliet, a dr pierre chang u jednom od orientation videoa ima vjestacku ruku, protezu ili kako se vec kaze]sto se ajire tiche, ne znam sta bi mogli da spekulisemo okolo toga, osim da ce to vjeroavtno biti avion kojim ce O6 stici na ostrvo (nadam se na onu pistu kkoju su sawyer i kate gradili na susjednom ostrvu :) ]sto se shepherd dr christiana tiche, sumnjam da je on samo plod lockeove maste, ili tako nesto, s obzirom da su ga mnogi drugi vidjeli [jack, claire, hugo].moja najnovija teorija je da je christian prethodni isusoliki lik koji se zrtvovao za ostrvo, umro a zatim se povratkom na ostrvo vratio u neku formu zivota - ono sto ce se desiti sa lockeom sada. btw, zna li se kako je uopste 'umro' jackov stari?i hoce li se ikad vise vracati na waaaaalta, u prve dvije sezone se doimalo da je poseban lik...

Link to comment
i hoce li se ikad vise vracati na waaaaalta, u prve dvije sezone se doimalo da je poseban lik...

Special guest star u onoj tamo, Lokovoj epizodi. (The Life and Death of Jeremy Bentham, 25. februar) Pored Volta bice tu i Vidmor, Kristijan Separd, Metju Abadon i jos neki novi likovi, a dobili su i odobrenje od abc-a da produze epizodu koji minut, posto je kako kazu epohalna... :D Inace, nedavno sam procitao negde da je zbog odrastanja glumca snimljen deo finala predvidjen za maj 2010. u kom se pojavljuje Volt, ali pitanje koliko je to tacno.

Link to comment

I ranije sam primetio, da se na internetu, medju Lostmanijacima, cesto pominje Docartz Lost blog, ali nisam proveravao... pogledah malopre rekapitulaciju poslednje epizode. Au, sve temeljno sa skrinsotovima i detaljima iz prve sezone :o Pa koga zanima, ima ovde.

Link to comment

do-bar blog, mada pretjerano analiticanpade mi na pamet, i mimo (nepodnosljivo ljigavih) francuscica mozemo da trazimo simetriju: faradejeva zenska u londonu i sarlot, a osim toga i separd i faradej imaju po jednu komiranu zenu van ostrvafaradej ce sledeci da obrne tocak

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...