Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Mali Bonus, ja mislim da je Benova šefica sa kraja druge epizode Majka Faradej. Fizičarka, a i Vidmor je dao Dezmondu adresu koja je takođe u LA gde su bili ona i Bendži
To sam i ja pomislila odmah, pa mi se učinilo glupim, pa kad sam bolje razmislila, mora da je tako. :lol:
Link to comment

Jebote, stvarno su dobro krenuli ove sezone... valda nece opet razvodnjavati price i sjebati seriju. Ovo sa Jinom im je dobra fora, tako ce verovatno lakse da ubedu Sun da se vrati na ostrvo... mozda cemo videti vec sledece epizode. I da, mopey Sojer je katastrofa... po meni, totalno out of character. Naravno, ja jos uvek mislim da je tip dziber na kub, ali uvek mrzim kad se lik menja na totalno neprirodan/nelogican nacin, i to za potrebe nekog romanticnog subtexta, koji je za seriju kao lost, totalno nebitan. Potseca me na kastriranje (doduse privremeno) Logana iz VM... kako sam to mrzeo. p.s. ovim postom ni na koji nacin nisam zeleo da uporedim Sojera sa Loganom... bad boy renome aside, nisu bas slicni. Sojer je dziber a Logan je Car. :-)

Link to comment

Kako se lepo poklapaju ta pomeranja vremena, kao da neki cika/teta to lepo mrda kako kome odgovara... BIce ovde jos zezanja, stvarno su dobro krenuli V sezonu...

Link to comment

Jebote, stvarno su dobro krenuli ove sezone... valda nece opet razvodnjavati price i sjebati seriju. Ovo sa Jinom im je dobra fora, tako ce verovatno lakse da ubedu Sun da se vrati na ostrvo... mozda cemo videti vec sledece epizode. I da, mopey Sojer je katastrofa... po meni, totalno out of character. Naravno, ja jos uvek mislim da je tip dziber na kub, ali uvek mrzim kad se lik menja na totalno neprirodan/nelogican nacin, i to za potrebe nekog romanticnog subtexta, koji je za seriju kao lost, totalno nebitan. Potseca me na kastriranje (doduse privremeno) Logana iz VM... kako sam to mrzeo. p.s. ovim postom ni na koji nacin nisam zeleo da uporedim Sojera sa Loganom... bad boy renome aside, nisu bas slicni. Sojer je dziber a Logan je Car. :-)

word. logan je car, sawyer seljak kojem se povremeno zalomi neka duhovita opaska [time travel is a bitch :lol: ]. meni se dosta vishe od sawyera svidja miles, kulji je lik. ako se izuzmu povremene telenovelshtine [u ovoj epizodi na relaciji kate-sawyer], sasvim dobra epizoda. svidja mi se ova sezona so far. sad cemo saznati prichu mlade remi rlanfu, sto je skroz kul.
Link to comment
word. logan je car, sawyer seljak kojem se povremeno zalomi neka duhovita opaska [time travel is a bitch :lol: ]. meni se dosta vishe od sawyera svidja miles, kulji je lik. ako se izuzmu povremene telenovelshtine [u ovoj epizodi na relaciji kate-sawyer], sasvim dobra epizoda. svidja mi se ova sezona so far. sad cemo saznati prichu mlade remi rlanfu, sto je skroz kul.
Ta telenovelstina mi najvise smeta. Granted, Sojer ima fangirl following (freak..), osim toga verovatno pokusavaju da odrze 2 shipa Kate/Sojer i Kate/Jake u igri. :puke: Mozda smo mi omatorili pa nam smeta mopey Sojer. :P Pre bih rekao da mi smeta to sto dobro razradjeni karakter kao Sojer, je skroz love sick zbog Kate... malo - malo, pa mu misli odlete ka njoj. Totalno van karaktera (zato i komparacija sa Loganom iz trece sezone VM) prema mom misljenju. Prirodnije/realnije bi bilo da je, recimo, u'vatio Dzuliet sa sisu, to bi bilo sojerovski... otprilike. :D
Link to comment

:o шокинг!!одлична епизода, једино почиње то "скакање" да нервира, како се нађу у неком срању ... пуф ...нећу да баксузирам али ... неко би могао и да настрада, чисто "адреналина" ради Сад нешто размишљам, како ће да буде добро онима који почну да гледају серију за пар година када се LOST заврши. Неће се малтретирати као ми сада...чекаш 1 недељу па онда неколико месеци ... пих, завидим им <_<edit:Lako je Loganu da bude šmeker i faca kada mu je ćale multi-milijunaš + tinejdžer .... Sojer je siroče koji je imao težak život

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Сад нешто размишљам, како ће да буде добро онима који почну да гледају серију за пар година када се LOST заврши. Неће се малтретирати као ми сада...чекаш 1 недељу па онда неколико месеци ... пих, завидим им <_<
Oni sto su gledali seriju na FOXTV u nizu 4 sezone, ne znam bas da je lako, posto su celu pricu dobili na blic, nisu imali vremena da teoretisu, nama je lakse imamo 7 dana da "provalimo" sta je pisac hteo da kaze. Isti onaj pisac koji je rekao u II sezoni, cini mi se, da LOST nije setnja kroz vreme... Ali dobro :)Peta sezona je odlicno krenula, kako sam primetio nece biti pauze dok se ne zavrsi sezona, mozda 1 ili 2 od 2 nedelje, sto je nista u odnosu na 6 meseci :)
Link to comment
Samo da prijavim, da mi se bas svidela ova moja ideja da je Faradej dosao iz proslosti. Pa da stavim na vreme i ? A vrlo sam je ozbiljno razradio, jedan od kljucnih dokaza mi je i njegova frizura. ^_^
evo i ja da prijavim nesto, sto sam tek sinoc primetila (al imam opravdanje, prvi i drugi put sam 501&502 gledala u neregularnim uslovima, ometali me poznanici, pa majka). bila sam potpuno odusevljena svojim otkricem, ali onda su me veci fanatici spustili na zemlju i rekli da se o tome vec ihahaj prica. ali, ipak ima razlike.dakle, beba na pocetku prve epizode, sto je poneguje i nahrani darmin doktor kendl. moja ideja je, za © i ko sto kaze takeshi, da je to beba lok. i vracala sam nekoliko puta, beba mi deluje kao neazijat, dosta je bela i nema kose oci. to bi moglo da objasni i zasto je ricard posle dolazio da "proveri" malog loka, da vidi da li je on neo, ili nije.e, sad, ovi drugi tvrde da je beba majls. to bi moglo da bude i jedno od objasnjenja za krv iz nosa, one koji su najduze na ostrvu, muci ta muka. zasto, ne objasnjavaju.mada, dzulijet i nije toliko dugo na ostrvu, dobro, jeste duze od nasih, ali opet. i hu d fak iz sarlota?i kazu da je ricard isao da poseti malog loka jer mu je veliki lok rekao u onom vojnom kampu.sve u svemu, postavljam da je beba lok, za ostalo me bas briga.i recenica ove sezone, definitivno: that is my lawyer.mili ben.the teacher has spoken ^_^
Link to comment
Ta telenovelstina mi najvise smeta. Granted, Sojer ima fangirl following (freak..), osim toga verovatno pokusavaju da odrze 2 shipa Kate/Sojer i Kate/Jake u igri. :puke: Mozda smo mi omatorili pa nam smeta mopey Sojer. :P Pre bih rekao da mi smeta to sto dobro razradjeni karakter kao Sojer, je skroz love sick zbog Kate... malo - malo, pa mu misli odlete ka njoj. Totalno van karaktera (zato i komparacija sa Loganom iz trece sezone VM) prema mom misljenju. Prirodnije/realnije bi bilo da je, recimo, u'vatio Dzuliet sa sisu, to bi bilo sojerovski... otprilike. :D
igras se sudbinom, mandingo :lol:sojera, cini mi se, jednako s ljubavlju izgradjuju kao lik koliko i dzeka. sojer je poput pravih pulp muskarcina, grubijan neznog srca, nije mi tesko nimalo da ga zamislim u nekom romanu dzona d. mekdonalda, pa i lorensa bloka. kurcenje i patkometrija, isto kao i logan, zbog nesigurnosti. te je stoga super sto sad vise i nije frajer, sto ima lav hendls, sto je molio kejt da se pobrine za cerku itd.sad me najvise lozi da saznam da li se said stvarno odvojio od benrija, ili je to jos jedna od igrarija tate toma jorka.
Link to comment

samo da prijavim da je na onom kombiju u kojem se sayid i benri voze pishe 'rainer-canton' sto je anagram od reincarnation.da podsjetim, u finalu trece sezone, u onoj kapeli gdje je bio lokov kovceg je pisalo isto tako nesto, dva prezimena vjerovatno, a to sto je pisalo, a chega je ne mogu tachno da se sjetim, je bilo anagram od flash forward :)

Link to comment
edit:Lako je Loganu da bude šmeker i faca kada mu je ćale multi-milijunaš + tinejdžer .... Sojer je siroče koji je imao težak život
Odavno nisi gledao VM, izgleda. Nije bas da je Logan imao lak zivot... osim love nije imao bas puno toga.
igras se sudbinom, mandingo :lol:sojera, cini mi se, jednako s ljubavlju izgradjuju kao lik koliko i dzeka. sojer je poput pravih pulp muskarcina, grubijan neznog srca, nije mi tesko nimalo da ga zamislim u nekom romanu dzona d. mekdonalda, pa i lorensa bloka. kurcenje i patkometrija, isto kao i logan, zbog nesigurnosti. te je stoga super sto sad vise i nije frajer, sto ima lav hendls, sto je molio kejt da se pobrine za cerku itd.sad me najvise lozi da saznam da li se said stvarno odvojio od benrija, ili je to jos jedna od igrarija tate toma jorka.
Slazem se da su svi likovi u seriji odlicno razradjeni. Tacno je i to da je Sojer kao lik prilicno slojevit i kao takav nije vise samo izvor antagonizma, samo kazem da se meni ovo njegovo ponasanje cini kao out of character i da me poprilicno nervira, kao i sam Sojer, doduse. :D Naravno da Sojer treba imati i romanticnu stranu (nezno srce... ni freak ne bi bolje napisao :P ), samo da ga ne preteraju. Ove epizode je jos falilo da se odvali od dharma beer i slusa boys 2 men. Meni se cinilo malo over the top i nepotrebno. That been said, i dalje mislim da je Sojer nevidjeni dziber. Nisam siguran, kad si ti u pitanju, dali mislimo na istog Logana, posto mislim da su i Gilmore girls imali svog Logana (nisam gledao tu seriju), ja mislim na Logana iz Veronice Mars. Najbolje bi ipak bilo da prekinemo sa lost/VM crossoverom. :lol:
Link to comment

+1 lost fan. :blush: Pitanje: Pred kraj 4. sezone su Locka (tada se nije znalo da je on u kovčegu) zvali Jeremy Bentham. Zbog čega? Zna li se već ili da nagađamo?Ah da, nešto se setih samog početka serije i onog čoveka u odelu što se Jack-u stalno priviđao na obali. Dal su to razjasnoli, nešto se ne sećam? Jel to beše njegov otac/Jacob?

Link to comment
Ah da, nešto se setih samog početka serije i onog čoveka u odelu što se Jack-u stalno priviđao na obali. Dal su to razjasnoli, nešto se ne sećam? Jel to beše njegov otac/Jacob?
njegov otac.
Link to comment
dakle, beba na pocetku prve epizode, sto je poneguje i nahrani darmin doktor kendl. moja ideja je, za ? i ko sto kaze takeshi, da je to beba lok. i vracala sam nekoliko puta, beba mi deluje kao neazijat, dosta je bela i nema kose oci. to bi moglo da objasni i zasto je ricard posle dolazio da "proveri" malog loka, da vidi da li je on neo, ili nije.
Kako beba Lok? To nema nikakovog smisla. Videli smo njegovo rođenje u epizodi 4x11, majka mu se porodila ranije kao posledica saobraćajne nesreće. Rikardus Alpertus dolazi da ga vidi u porodilište, baš kao što mu je Lok i rekao u epizodi 5x3.Ta beba iz prve epizode je najverovatnije Majls.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...