Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

i nadam se da nece ispasti nesto tipa - mrs hawking je faradayeva mama a widmore tata. mislim, blah.

neka veza postoji, ali se faradejeve godine ne uklapaju, trebalo bi da ima oko 50... da su se tada nagnali ovo dvoje. e sad' mozda je faradej ustvari i "doputovao" iz proslosti, pa tajno radio eksperimente da se vrati ili vec nesto slicno (kao sto je onu devojku negde "poslao", a nije znao da je vrati).sojer je postao preterano "vickast".i nadam se da ce ubrzo da vrate "misticne" elemente... dzejkoba, smokija, halucinacije i tripove, ovako odose u sf totalno.

Edited by Takeshi
Link to comment
Dobijam sutra prve dve epizode.Da li je emitovana jos neka, kojim tempom se emituju i koliko ce ih biti? Hvala!
izaslo je ukupno 3 epizode 5. sezone + nulta u kojoj vrse rekapitulaciju svega pre...
Link to comment
izaslo je ukupno 3 epizode 5. sezone + nulta u kojoj vrse rekapitulaciju svega pre...
OK! A u kojem intervalu se daju epizode, jednom nedeljno?edit: bedak je cekati, ali opet je veliko zadovoljstvo sabiti celu sezonu za 2-3 dana kad stigne kompletan DVD! Edited by Daddy Cool
Link to comment

Da, jedom nedeljno, sredom navece. Tako ce ici do kraja sezone, ovaj put bez pauza.Ne verujem da ce Sarlota umreti. Jeste glumica dosta iritantna, ali njen lik bi mogao imati zanimljivu pricu.Mada, sad ima nacina da je ispricaju i ako je mrtva.

Edited by mr@ki
Link to comment

staznam, po meni ova epizoda ima vise spanskoserijskih elemenata no sto je neophodno. ako je bomba uzrok anomalije, a mi to saznajemo tek u 5. sezoni, proglasavam seriju i subjektivno losijom od wire-a. sve se moglo rijesiti i nekakvim prirodnim izvorom zracenja, fensiranje po meni nije bilo neophodno. sta je vidmoru inicijalni izvor prihoda - naknada za cuvanje strogo pov podataka? know how (i know where)? proricanje rezultata lutrije?

Edited by morgana
Link to comment
aca_coa je zakazao.
kako mozete da zaludjujete tako svoje mame, taj lik je potpuni :frust: po pitanju prevoda. bosanci rullajei!i da ... bomba ima veze samo sa ovom epizodom, ostvo ima svoje osobine daleko daleko pre toga. a i posle. hidrogenska je samo jedan detalj od kako ti kazes spanskoserijskih elemenata... a.k.a. period piece tako da nije lose poslusat jos jedared ludog faradeja sta po tom pitanju u nekom momentu objasni i kevi.
Link to comment

odgledah sve tri u cugu ali ne mogu da "ukontam"

u kom momentu je Danijel upoznao svoju mamu :blink:

i jos jedno "pitanje" u vezi "vremenskog preskakanja"ako ostrvo skace kroz vreme onda momenat u finalu IV sezone kada ostrvo nestaje "prvi put" to bi onda vremenska distanca trebala da bude nekoliko stotina godina... jerbo ostrvo ne moze da "nastane" za 50-60 godina, zar ne?i daJel moguce da je Sarlot vec na ostrvu - u oba vremenska perioda? I da zbog toga ima "probleme".

Edited by eye of the beholder
Link to comment

u kom momentu je Danijel upoznao svoju mamu :blink:

Možda je ona mala sa ostrva što ga jurila puškom do jugheada njegova mama, reko je nešto u stilu da mu se čini nešto vrlo poznatom.Mali Bonus, ja mislim da je Benova šefica sa kraja druge epizode Majka Faradej. Fizičarka, a i Vidmor je dao Dezmondu adresu koja je takođe u LA gde su bili ona i Bendži

Edited by stvaen
Link to comment

Samo da prijavim, da mi se bas svidela ova moja ideja da je Faradej dosao iz proslosti. Pa da stavim na vreme i ? A vrlo sam je ozbiljno razradio, jedan od kljucnih dokaza mi je i njegova frizura. ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...