Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

I Danijel sreće rođenu majku :)

Au nije mi jasno kako nisam skapirao taj deo :Hail:Baš su nagazili full speed u petoj sezoni. Edited by stvaen
Link to comment
Au nije mi jasno kako nisam skapirao taj deo :Hail:Baš su nagazili full speed u petoj sezoni.
Odličan početak, drago mi je što su razjasnili neke stvari.BTW svi oni koji pogledaju epizodu, verovatno će poželeti da se podsete ove scene:

Link to comment

jeste full speed, misterije se razmnozavaju ko amabe

bomba mi je potpuno suvisna, makar se njome i rjesava pitanje porijekla el.mag. zracenja. faradej nema ukusa. nadam se da je sarlot umrla zauvijek, znacilo bi mi.ostalo je manje-vise ok, mada mi se cini da u putovanju kroz vrijeme opet ima nedosljednosti

srpski titl kupim sa podnapisa, i cini se da u ovoj sezoni ne stize brzo kao u prosloj. aca_coa je zakazao. i moja mama je nesrecna zbog toga.

Edited by morgana
Link to comment

Aca-coa je već izbacio prevod na: prijevodionlineEpizoda je malo bledunjava, fali mi Ben.

Nervira me Vidmor, tamo kontroliše pogranične službe na aerodromima, sva sila plaćenika, poslovne i verovatno političke veze, a onda ne zna gde mu se zagubila ćerka.

Edited by Arkadija
Link to comment

ko zna, kako su krenuli, mozda se na kraju ispostavi da je sam svoj otac... :lol:

Ali kako Vidmor fininsira Faradejeva istrazivanja...

Rekoh vec da Dezmond ima potencijala -_-

A i sinu je dao ime Carli

Link to comment

meni je dobra epizoda, mada se nadam da nece ispasti da je bomba kriva za sve pizdarije na ostrvu - od problema sa radzanjem do lijechenja raka. i nadam se da nece ispasti nesto tipa - mrs hawking je faradayeva mama a widmore tata. mislim, blah.da, miles je super lik. meni je svakako kulji u svom sarkazmu i cinizmu od sawyera.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...