Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

cek cek jel su to zaista 2 epizode ili je jedna od njih rekapitulacija?i ako sam stavila prvu sa eztv da se skida sta sam skinula? :huh:
zaista dve, rekapitulacija je treca. :)edit: pretece me mandingodamn you all koji ste vec odgledali, za sopstveno dobro udaljavam se od kompa i foruma na par satii! Edited by mr@ki
Link to comment

morgani zlatna dharma medalja za neizdrzmandingu specijalna pohvala u vrednosti zatvaranja ociju pred buducim grehovima u trajanju ove sezone, a sve zbog neocekivanih pohvala za premijeru spojleri za snabdevanje: brisite, dosta bilo.spojleri za sadrzaj: obavezni do petka uvece, sta mislite? do tad cemo vec svi odgledati.jeste li videli sta kazu damon i carlton:We are also working on breaking the last five episodes, writing episodes twelve and thirteen, production is shooting eleven, we're editing seven, eight, nine and ten, and on the post end of things we are finishing the CG work, ADR, sound and mixing on episodes four, five and six.

Link to comment
morgani zlatna dharma medalja za neizdrzmandingu specijalna pohvala u vrednosti zatvaranja ociju pred buducim grehovima u trajanju ove sezone, a sve zbog neocekivanih pohvala za premijeru spojleri za snabdevanje: brisite, dosta bilo.spojleri za sadrzaj: obavezni do petka uvece, sta mislite? do tad cemo vec svi odgledati.
:lol: Nastojacu da ne zloupotrebim zatvaranje ociju. Oko spojlera za snabdevanje verovatno nece biti problema, neverujem da ce se ova havarija od danas ponoviti. Nego... gde su debeli sef i WP? Od prvog sam ocekivao bar 10-ak :Hail: do sada, od drugog sramezljive pohvale i oprez, sto se ostatka serije tice. :D Iskren da budem, ocekivao sam i freaka.

Ipak je Sojer proveo pola 1. epizode topless.

Link to comment

Bez ikakvih problema skinula obe epizode i odgledala ih. Stvarno su dobre, ali konačan sud ću dati kada ih odgledam sa prevodom.Mada, kada Harli prepričava mami šta se zaista dogodilo, spektakularno!!!!!I Sojer :wub: :wub: :wub: , celu prvu epizodu polugo :wub: :wub: :wub: :wub:

Link to comment

Obe epizode su mnogo bolje nego sto sam ocekiva, valjda su videli kako je upropascen PB. Harli i prica su za 10-ku. Ako epizode budu na ovom nivou, bice to jedna sjajna epizoda... ali utisak obe epizode je

da Ben ima shefa i da drhti kad je pred njom i da imaju 70h do necega... ili "nek nam je Bog u pomoci"

Link to comment
2 epizode. Nema rekaputulacije... @morgana Nije losa ni druga, naprotiv (fuck, ja sam poceo da branim lost, God hepl us all, indeed). Ipak je kao setup epizoda... videcemo kako ce dalje ici. Ovo je dobro, stvarno dobro.
what did they say to make you such a believer? :)odlične dvije epizode. ipak, tek slijedi pravo, analitičko gledanje :) meni druga nije ništa lošija od prve. miles je sve kulji lik, mada je i do sada bio simpatičan.
Link to comment

Epizode su dobre, ali mi se ne svidja nacin na koji se razvija serija... otprilike, Lost na steroidima. I ovo sa prostor-vremenom ce morati dobro da razviju, ovako deluje kao magicni trik za scenaristu. Citavu proslu sezonu se razvijalo do pomeranja ostrva, a sada flesuju svakih 5 minuta ... ili samo kad se setim fenomenalne epizode kada se misteriozno pojavljuje Carli...ovo sa A-L je prilicno bezveze. A tek ubacivanje onog iritantnog lika, samo da bi mu se dogodilo to sto jeste malo kasnije.Ali dobro, ovo je start sezone, morali su da nabacaju sto vise ... za sada Dezmond prilicno obecava, vrlo kvalitetan haos ima u glavi ^_^

Link to comment

Meni su se dopale epizode. Nisam imao prevelika očekivanja od ove sezone, jer sam pretpostavljao da će makar pola sezone da protekne u nekim patetičnim pokušajima okupljanja 6orke, kako bi se vratili na ostrvo, ali je ovaj početak bio vrlo dinamičan i obećavajući, pa se nadam da ga neće usporiti u nastavku.Kao i uvek - bilo je nekoliko sjajnih ideja - npr, ona da sezona startuje sa scenom dr. Marvina Kendla ili ideja o komuniciranju Faradeja sa Dezmondom i generalno sjajno bildovanje napetosti kroz epizodu, ali na to smo već navikli od njih...However, par pitanja za razmišljanje:- ako su životi ostrvljanja ugroženi zbog stalnih vremenskih skokova prouzrokovanih pomeranjem ostrva (a doima se da jesu, to reče i Faradej), kako je moguće da Džejkob nije znao za tu "neprijatnost" kada je naložio Loku da se ostrvo pomeri? Ili je znao ali su ga zabolele prepone zbog toga...- nemoguće je da jedina posledica pomeranja ostrva budu vremenski skokovi novopridošlih ostrvljana, jer se postavlja pitanje kako će to tačno da onemogući Čarlsa Vidmora da pronađe ostrvo? što znači da se ostrvo sigurno i prostorno pomerilo, ali mi još nismo videli nikakav nagoveštaj o tome u ove dve epizode. što opet postavlja pitanje - kakve to veze ima sa celom ovom pričom o time travelu?- pošto vremenski skokovi pogađaju samo lostiese, ali ne i starosedeoce tj. otherse (bar na to ukazuju scene sa Ričardom i Itanom), kako je onda u celu priču upala Džulijet, kad je ona bila other? Ali, sve u svemu, dobro je počelo... :D

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Epizode su dobre, ali mi se ne svidja nacin na koji se razvija serija... otprilike, Lost na steroidima. I ovo sa prostor-vremenom ce morati dobro da razviju, ovako deluje kao magicni trik za scenaristu. Citavu proslu sezonu se razvijalo do pomeranja ostrva, a sada flesuju svakih 5 minuta ... ili samo kad se setim fenomenalne epizode kada se misteriozno pojavljuje Carli...ovo sa A-L je prilicno bezveze. A tek ubacivanje onog iritantnog lika, samo da bi mu se dogodilo to sto jeste malo kasnije.Ali dobro, ovo je start sezone, morali su da nabacaju sto vise ... za sada Dezmond prilicno obecava, vrlo kvalitetan haos ima u glavi ^_^
i flesbek ostrva smo imali :-) mozda ce nas odvesti do doba statue sa cetiri prsta.dobra ti ta primedba za steroide, meni prva epizoda delovala kao da traje dvaput duze.10 posto vorna sto u istu recenicu smestas a-l i bezveze, da se zna. (a bilo je mnogo super kad mu je prenela pozdrave, za rastopiti se)hrli vidja ljude koji su umrli na ostrvu. zato im treba, svima.dezmond je konstanta, nije ni others, ni losties, ni vidmorov, ni benov. zato ce biti u centru paznje.faradej wub mora da udje u tocak, a za to svi uslovi moraju da budu isti, setite se eksperimenta sa misem.dzulijet pogadja pomeranje, jer je dovedena kasnije. nije sa ostrva.oracle baba mislim da nije sef. ali ben u nindza garderobama je najveci wub na svetu.sojer pustio lavhendls malo sa strane, hihihi.sad me najvise lozi zasto se said odvojio od bena.
Link to comment

Putovanje ostrva kroz vreme je sjajan nacin da nam ispricaju sve o njegovoj proslosti.Receno je da cemo u toku ove sezone otkriti tu misteriju statue sa 4 prsta, a videcemo i

Ruso iz mladjih dana, koliko vec u narednim epizodama. Bas me zanima njena prica, odavno je bilo jasno da krije dosta toga.

Svidja mi se i to sto, bar po onome sto smo do sad videli, necemo cekati kraj sezone da se sestorka vrati na ostrvo.

Link to comment
Lost S05E00 <<<------ wtf ???? Sta je bre ovo...? Ameri ne mogu da se dogovore kad koja epizoda izlazi ili sta?
Nije klasična epizoda, već je neka vrsta rekapitulacije šta se dogodilo u prethodnoj sezoni.Uzmimo u obzir da se na početak sezone čekalo šest meseci, pa treba gledaoce podsetiti na prošle događaje...
Link to comment

mislim da se ove dvije epizode mogu sazeti u rechenicu hugove mame - i don't understand, but i believe you. meni nisu neke stvari najjasnije, a neke su mi malo jeftine - npr mama hawking i sin faraday (a najprobabilnije mu jeste ono mama). pomalo pretjeruju sa tim meaningful prezimenima. ipak, epizode su veoma uzbudljive, a opet nisu pretjerano akcione kako sam ochekivao da ce biti.

kako je moguće da Džejkob nije znao za tu "neprijatnost" kada je naložio Loku da se ostrvo pomeri? Ili je znao ali su ga zabolele prepone zbog toga...
ono sto mene od momenta kad je locke izasao iz dzejkobove kolibe kopka je - nije dzejkob rekao lockeu da pomjeri ostrvo nego tata shepherd. shta ako on zapravo nema 1 mandat da govori on jacob's behalf?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...