Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

from the PusherCrew Release:"The video is technically fucked due to ABC playing dumb. Nothing has been pred due to that, so here?s one that you can watch if you don?t care. If you can?t tell that the video is fucked then you have nothing to worry about, Enjoy!Site nukers, nuke at your discretion.PreNet nukers, nuke as this contains flawed video." Pojavio se i kod eztv-a. Dakle, ovo je real deal, kako i koliko je fucked up ne znam. Po ovome sto gore pise, pretpostavljam ne mnogo. Javicu kad odgledam.

Link to comment
Ili si pokupila neki fake, ili si genije. Daj link u svakom slucaju.
ih, nisam pokupila fejk no sam se zalila iterativno. oko 9 je postavljena 1. epizoda (a nesto prije toga je mogla da se gleda onlajn), totalna misterija,al bilo je zanimljivo gledati apstinencijalnu krizu fanova diljem interneta (me included) Edited by morgana
Link to comment
Ili si pokupila neki fake, ili si genije. Daj link u svakom slucaju. :) Kod losta cak je i skidanje serija sa neta postalo misterija. Nezvanicni razlog je "singnal problems"... whatever that means. nema je ni na eztv-u, kome je (surprise, surprise) pukao server. Ako hocete da proverite eztv, mozedte ici preko njegovog user page-a na mininovi http://www.mininova.org/user/EZTV. Kad nadjem ispravne linkove stavljam u spojler... osim ako moderatorke nemaju neku drugaciju ideju. Ako neko nadje pre mene, zamolio bih ga/je da ucini isto.
bila je na mininovi sa eztv prva ep i to je oko 9am kad sam ja proverila bilo vec nekoliko hiljada i seedera i nas sto skidamo
Link to comment

Izgleda da postoje 2 epizode pustene istog dana86. 5- 1 501 21 Jan 09 Because You Left 87. 5- 2 502 21 Jan 09 The LielinkSamo da dodam, nisam jos skinuo, moguce da je to sto se vodi kao S05E01 je ustvari retrospektiva iz proslih sezona, kao sto je bilo na pocetku IV sezone...

Edited by Milosh76
Link to comment

...(1. epizoda skinuta sa netloada koci na samom kraju, u bs-u fajl radi dobro u ostalim plejerima ne. kakogod, premotavanje je gotovo neizvodljivo u poslednjih 6 minuta epizode i u bs-u. odoh na rs da vidim dal je kraj koji sam vidjela uopste kraj)

Edited by morgana
Link to comment

nikad komplikovanije skidanje epizode, al sad vec moze da se nadje i na rs i na torentima i sl. mater onom ko je jutros zajebao stvar.enivej, 1. epizoda je sjajna, 2. nesto losija.

Link to comment
cek cek jel su to zaista 2 epizode ili je jedna od njih rekapitulacija?i ako sam stavila prvu sa eztv da se skida sta sam skinula? :huh:
2 epizode. Nema rekaputulacije... @morgana Nije losa ni druga, naprotiv (fuck, ja sam poceo da branim lost, God hepl us all, indeed). Ipak je kao setup epizoda... videcemo kako ce dalje ici. Ovo je dobro, stvarno dobro.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...