Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

startuje sutra oko 7 po torentovom vremenu :D
I odmah preplavljivanje... sat vremena podsecanja na prethodne epizode (ili su to mozda buduce!? :lol: ), pa dve nove, sa potpuno neocekivanim naslovima: ?Because You Left? i ?The Lie? ^_^
Link to comment
startuje sutra oko 7 po torentovom vremenu :D
Ako neko zeli da mu posaljem link za sajt(ove) koji ce imati rapidshare, netload, megaupload linkove neka kaze, nema svrhe skidati torentom. Meni sa netloadom treba ~ 17 min. za epizodu od 350MB.
Link to comment
samo da pozelim svima sretan sutrasnji pocetak nove sezone. [osim naravno mandingu :P ]ajpa sasrecom :)
Jedva cekam tvoje :hailove:. :P Jos da nam se vrati novosadska frajla i pocne opet da se buni zbog nedostatka scena u kojima je Sojer topless, bice sve po starom. :)
Link to comment
Ako neko zeli da mu posaljem link za sajt(ove) koji ce imati rapidshare, netload, megaupload linkove neka kaze, nema svrhe skidati torentom. Meni sa netloadom treba ~ 17 min. za epizodu od 350MB.
jel i za ove ostale kao i za rapid treba premium akaunt da bi se skidalo bez pauza?ako ne treba, ili ima neka fora posalji i meni linkove na pm, pliz.malo me smorise ovi torenti, uglavnom dobro rade, ali kad su nove epizode dodje do zagusenje...tnx :)
Link to comment
jel i za ove ostale kao i za rapid treba premium akaunt da bi se skidalo bez pauza?ako ne treba, ili ima neka fora posalji i meni linkove na pm, pliz.malo me smorise ovi torenti, uglavnom dobro rade, ali kad su nove epizode dodje do zagusenje...tnx :)
Treba. Medjutim, netload dopusta upload fajlova do 400 MB, tako da nije problem da skines 1 epizodu. Uostalom, i rapid ima sada opcija za fajlove do 200 MB, pa je opet oko 30 min. (pauza included). U svakom slucaju brze od torenta. Link ti saljem na PM.
Link to comment
kakve su ovo gluposti, prvo se pojavila 2. epizoda? mislim, neozbiljno <_<edit, pola sata kasnije: znaci strasno
Ili si pokupila neki fake, ili si genije. Daj link u svakom slucaju. :) Kod losta cak je i skidanje serija sa neta postalo misterija. Nezvanicni razlog je "singnal problems"... whatever that means. nema je ni na eztv-u, kome je (surprise, surprise) pukao server. Ako hocete da proverite eztv, mozedte ici preko njegovog user page-a na mininovi.Kad nadjem ispravne linkove stavljam u spojler... osim ako moderatorke nemaju neku drugaciju ideju. Ako neko nadje pre mene, zamolio bih ga/je da ucini isto. Edited by mandingo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...