Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

heh, sudeci po 2. snikpiku, drugari su se vratili dovoljno unazad :Dili ne?

da, to je valjda onaj avion Ekovog brata. ali nije mi najjasnije sve to oko putovanja kroz vreme.znaci li to da su mnogi likovi poput Ruso zivi, i da ce tako u jednom trenutku spasiti i ove sa leta 815?

Link to comment

@mr@ki

ja mislim da je upravo to cilj putovanja kroz vrijeme unatrag do nekog dogadjaja. ocigledno je ideja da se istorija moze mijenjati pod nekim uslovima, uprkos tvrdnji gdje hoking, a i benovog uvjerenja koje smo imali priliku da vidimo u sceni kad mu kimi ubija kcer.ovaj snikpik sad djeluje nekako kvantno, jel. a sto je jedna eloiz morala biti ubivena, tj zasto je konstanta neophodna putnicima kroz vrijeme?

Edited by morgana
Link to comment
@mr@ki

ja mislim da je upravo to cilj putovanja kroz vrijeme unatrag do nekog dogadjaja. ocigledno je ideja da se istorija moze mijenjati pod nekim uslovima, uprkos tvrdnji gdje hoking, a i benovog uvjerenja koje smo imali priliku da vidimo u sceni kad mu kimi ubija kcer.ovaj snikpik sad djeluje nekako kvantno, jel. a sto je jedna eloiz morala biti ubivena, tj zasto je konstanta neophodna putnicima kroz vrijeme?

meni je ceo taj time travel koncept pun supljina, ili bar odredjenih pravila koja nisu najjasnija. kako se uopste Lok i ekipa iz 815 nalaze na ostrvu posle pomeranja u vremenu, ako se avion jos uvek nije ni srusio? mozemo li u jednom trenutku imati 2 Loka na ostrvu? ili recimo 2 Desmonda, jednog u hathu, a drugog van ostrva? to je predpostavljam nemoguce...cini mi se da u jednom trejleru vidimo coveka u zutom zastitnom odelu, to je predpostavljam Inman, lik koji je bio sa Dezom u hatchu...

Link to comment

mozemo li u jednom trenutku imati 2 Loka na ostrvu? ili recimo 2 Desmonda, jednog u hathu, a drugog van ostrva? to je predpostavljam nemoguce...

koliko mi je poznato iz huperovog kursa 'teorijska fizika u 10 kratkih lekcija' - ne. sta je bilo sa onim multiplikovanim zekama u darminom opitu, ne sjecam se nesto?

+

mislim da nam za ovakve pretpostavke spojler tagovi nisu neophodni :D

Link to comment

mislim da nam za ovakve pretpostavke spojler tagovi nisu neophodni :D

mislim da se slazem s tobom.:D

evo, jos ova dva produzena snika pika, i necu vise, obecavam. bar ne danas.

Link to comment

Nije mi jasno zašto koristimo spoiler tagove, ali dobro

Ako su svi Adersi koji su ćaskali sa Lokom u sekundi isčezli, kako je onda Julija još uvek tu????

Link to comment
Nije mi jasno zašto koristimo spoiler tagove, ali dobro

Ako su svi Adersi koji su ćaskali sa Lokom u sekundi isčezli, kako je onda Julija još uvek tu????

ja sam poceo s spojlerma posto smo diskutovali o sniku koji jasno govori da se ostrvo vratilo u proslost, pa reko mozda ima neko ko ne zeli znati to pre nego sto pogleda.kako god, meni spojleri ne smetaju, procitao sam neke i to mi uopste ne kvari dozivljaj.a ovo za Dzuliju, ko ce znati, moracemo sacekati jos malo... :D Edited by mr@ki
Link to comment

Ajd ovako; ja sam se uključio u intezivno gledanje tek zadnje tri nedelje. Tako da sam one prve serijale veoma slabo ispratio. Napomena; gledam na srpskom Fox-u.Pitanje br. 1; ovo što se upravo juče završilo ovde je kraj 4-tog serijala?Pitanje br. 2; ovo što je najavljeno za sutra, da li to startuje samo u Americi, ili i u Srbiji (na Fox-u)?

Link to comment
Ajd ovako; ja sam se uključio u intezivno gledanje tek zadnje tri nedelje. Tako da sam one prve serijale veoma slabo ispratio. Napomena; gledam na srpskom Fox-u.Pitanje br. 1; ovo što se upravo juče završilo ovde je kraj 4-tog serijala?Pitanje br. 2; ovo što je najavljeno za sutra, da li to startuje samo u Americi, ili i u Srbiji (na Fox-u)?
1. Pojma nemam. :) 2. Tesko, posto u Americi ide na ABC-u. Samo da upozorim nasu moderatorku (Luba) da se spremam da prosipam rant... jednostavno osecam da ce me nova sezona zestoko nervirati.
Link to comment
Pitanje br. 1; ovo što se upravo juče završilo ovde je kraj 4-tog serijala?Pitanje br. 2; ovo što je najavljeno za sutra, da li to startuje samo u Americi, ili i u Srbiji (na Fox-u)?
1. Da2. samo u Americi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...