Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

hype!
au, sunce ti... al' su ga zapakovali :s_w: pa ko ce sada da izdrzi do 21. januara.ps. simpatican je i ovaj poslednji "ekskluzivni" video gde se dejmon i karlton obracaju fanovima, kao iz buducnosti. kalrton ima majicu "obama, four more years" ^_^ Edited by Takeshi
Link to comment

vreme je.samo da vas obavestim da sam, inspirisana titulom teachera koju su mi dodelili dejmon i karlton, narucila knjigu "lost and philosophy: the island has its reasons", te tako ocekujte dubokoumne diskusije i sofisticke mozgalice.pita me maman da li ce fox odmah da nastavi sa petom sezonom, a ja nigde ne videh sta kazu.toliko se navukla da je otkacila dejt (u petak uvece!) da bi odgledala epizodu.

Link to comment

Vidim ja da cu morati da odgledam bar 2 poslednje epizode, da pohvatam konce. Suvise je duga pauza bila. Iskreno se nadam da su producenti i scenaristi bili mnogo profesionalniji od kolega koji su radili Prison break.

Link to comment
pita me maman da li ce fox odmah da nastavi sa petom sezonom, a ja nigde ne videh sta kazu.toliko se navukla da je otkacila dejt (u petak uvece!) da bi odgledala epizodu.
Mislim da neće, jeftinije je da kupe prava za emitovanje od jeseni.Znači torent i rapidshare
Link to comment

Ja sam, ono, totalni new school fan Losta, suvise sam bio lenj da se zainteresujem pre nego sto je pocelo da se daje na Foxu iako je gomila ljudi okolo pricala o seriji.Gledajuci ovako u ritmu ponedeljak-petak, skapirao sam da je serija postepeno presla put od sporovozne misterije do cistokrvne akcije. Imam utisak da ce peta sezona da bude rokacina 100%, mada u ovom trenutku ne vidim kako moze da prevazidje cetvrtu.

Link to comment

Naleteh na imdb-u na ocene za prvih par epizoda pete sezone i to je prvu ocenilo nekoliko stotina ljudi. O čem se tu radi - zajebancija ili je ekipa serije glasala?

Link to comment
Naleteh na imdb-u na ocene za prvih par epizoda pete sezone i to je prvu ocenilo nekoliko stotina ljudi. O čem se tu radi - zajebancija ili je ekipa serije glasala?
Uvek naprave predpremijeru za medije i neke povlašćene odabrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...