Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

jel to pala retrospektiva cetvrte sezone?ja se jos stekam, izracunala sam da ce idealan tajming biti 15. decembar, od trece nadalje, pa 22. ujutru oko osam fanfare.inace, moj asesment vrhunski, naravno.teacher, ako je iko sumnjao. ^_^
retrospektiva je pala josh ljetos. i to cijele serije. uskoro ce da se desi reretrospektiva, samo 4. sezone :)
To je ono sto smo videli u seriji, a vec znamo da u LOSTu nije sve kao sto izgleda i da uvek ima neka igrica. Posto smo vec provalili setanje kroz vreme, tu verovatno ima necega. Samo je pitanje da li su scenaristi resili da upropaste seriju kao Prison break ili da drze neki nivo kao recimo House M.D. U svakom slucaju nadam se da ce biti nesto blize House jer je IV sezona dosta losija od predhodnih. Koliko se secam ceka nas i VI, a mozda i VII sezona, jel sam u pravu?
bah, u lostu nije sve kako izgleda. true that, ali sumnjam da moze da bude toliko drugachije od onoga kako izgleda. mislim, parelelni svijetovi, dimenzije x isl. kako si ti pomenuo u prethodnom postu sigurno ne postoje. jedino ako budu radili sedmu, zombie sezonu :).a i josh nismo vidjeli 'setanje' kroz vrijeme u pravom smislu, a da li ce ga biti vidjecemo (a mozda se moze naslutiti iz promoa).
Link to comment

izasao prvi sneak peak. josh ga nema na jućubu niti na ABC sajtu, ali oni koji su igrali ovaj ARG ga mogu vidjeti. ostali ce morati da se strpe josh 2 dana :)

Link to comment

Meh. Nismo mnogo saznali, osim da se Rebeka Mader (šarlot) smeje užasno iritantno. Takođe, Evanđelina Ljiljana plače na setu posle snimanja Katinih "emocionalnih" scena... i meni nekad dođe da zaplačem posle gledanja istih. <_<

Link to comment
To je ono sto smo videli u seriji, a vec znamo da u LOSTu nije sve kao sto izgleda i da uvek ima neka igrica.
pa naravno da ima igrica, mi je igrali proletos ... zimala dosta zabavnih momenata ali navodno nije bas po kanonima... narocito game over.
Link to comment

Stiglo mi obavestenje od Dharme na mail u kome pise da ce u sedmoj epizodi pete sezone...

...koja ce se zvati 3.16 Ben ce citati Dzojsovog Odiseja

Link to comment

Mislim da se Damon i Carlton poslednjih nedelja u ovim porukama, prilicno zajebavaju na racun opsesije fanova Lost-a raznim detaljima. Eh, lako je njima ^_^ U onoj prosloj poruci je Damon pomenuo da ce u novoj sezoni biti vise Christiana Shepherda, ali da se pita da li su bele teniske carape koje je nosio u jednoj od epizoda bile bas slucajnost. :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da vratim malo topik na vrh:Pre neki dan malo obnavljam gradivo i po prvi put primetim natpis na Čarlijevom ramenu "Living is easy with eyes closed". :Hail: Ko zna šta sam još propustio...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...