Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ja odradio prva 2-3 i batalio igru.
Pa treći je najbolji, ono sa mrdanjem kursora da izbegneš kuglice koje se sve brže i brže odbijaju unutar heksagona... Odigrao sam 40 puta zaredom, high score mi je 25 (počinje na 100, ide unazad ka nuli). Šteta što više ne može da se igra. Zaraznije od serije :PBTW, mene Dharma proglasila za psihologa. Valjda (lažnog) kliničkog, kao Libi? :unsure: Edited by Weenie Pooh
Link to comment
P.s. kako to 21.1 zar nije bilo price za 1.1.?
al mozemo da se dogovorimo da nam nova godina bude 21. :Dbice u ovoj sezoni neka promjena istorije, stoposto, kak bi drugacije izvukli drugare sa ostrva Edited by morgana
Link to comment
U pravu si. Ja se sve nadam nekom ozivljavanju :rolleyes:
S' obzirom da je Lok otisao paralisan na ostrvo i tamo prohodao, ne bi me cudilo da ozivi ako ga dovoljno brzo vrate nazad :lol: Ili barem provozaju kroz neke vremenske tunele.
bice u ovoj sezoni neka promjena istorije, stoposto, kak bi drugacije izvukli drugare sa ostrva
zar nije cilj da se svi ponovo okupe na ostrvu? ^_^
Link to comment
S' obzirom da je Lok otisao paralisan na ostrvo i tamo prohodao, ne bi me cudilo da ozivi ako ga dovoljno brzo vrate nazad :lol: Ili barem provozaju kroz neke vremenske tunele.
A i Ben je rekao Dzeku da vode i Loka nazad na ostrvo cool.gif
Link to comment
Evo malo parodije dok ne stignu novi hype trejleri sa youtube-a
:lol:Nije loše, glasovi su odlično odrađeni. Ima još - Pirates of the Caribbean:
(Um... Jack?)Harry Potter:
(Korean! Korean! Korean!)Lord of the Rings:
(Merry? Where's Merry Brandibuck!?)Indiana Jones:
(feat: former NBA All-Star Kevin Johnson)
Link to comment
Pa imaju prilicno da objasne kako je zavrsio u kovcegu.
Zar to nije jednostavno, nasli su telo iz srusenog aviona, a mi gledamo paralelni svet koji se povremeno preplice sa realnim svetom!
Link to comment
Zar to nije jednostavno, nasli su telo iz srusenog aviona, a mi gledamo paralelni svet koji se povremeno preplice sa realnim svetom!
ne. :rolleyes:
Link to comment

srusheni avion se srushio na ostrvu. onaj avion koji su nashli kod indonezije je podmetnut i u njemu nisu tijela lostiesa, a i da jesu, vec bi tada bila u poodmakloj fazi raspadanja (jer se to desava neke 3 godine posle rushenja aviona na ostrvo). not to mention da su sayid i hugo pomenuli da se 'pricha' da se bentham/locke ubio, a prije toga je razgovarao s njima

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
srusheni avion se srushio na ostrvu. onaj avion koji su nashli kod indonezije je podmetnut i u njemu nisu tijela lostiesa, a i da jesu, vec bi tada bila u poodmakloj fazi raspadanja (jer se to desava neke 3 godine posle rushenja aviona na ostrvo). not to mention da su sayid i hugo pomenuli da se 'pricha' da se bentham/locke ubio, a prije toga je razgovarao s njima
jel to pala retrospektiva cetvrte sezone?ja se jos stekam, izracunala sam da ce idealan tajming biti 15. decembar, od trece nadalje, pa 22. ujutru oko osam fanfare.inace, moj asesment vrhunski, naravno.teacher, ako je iko sumnjao. ^_^
Link to comment
srusheni avion se srushio na ostrvu. onaj avion koji su nashli kod indonezije je podmetnut i u njemu nisu tijela lostiesa, a i da jesu, vec bi tada bila u poodmakloj fazi raspadanja (jer se to desava neke 3 godine posle rushenja aviona na ostrvo). not to mention da su sayid i hugo pomenuli da se 'pricha' da se bentham/locke ubio, a prije toga je razgovarao s njima
To je ono sto smo videli u seriji, a vec znamo da u LOSTu nije sve kao sto izgleda i da uvek ima neka igrica. Posto smo vec provalili setanje kroz vreme, tu verovatno ima necega. Samo je pitanje da li su scenaristi resili da upropaste seriju kao Prison break ili da drze neki nivo kao recimo House M.D. U svakom slucaju nadam se da ce biti nesto blize House jer je IV sezona dosta losija od predhodnih. Koliko se secam ceka nas i VI, a mozda i VII sezona, jel sam u pravu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...