Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Because You Left Thu, Jan 01, 2009Some of the survivors from Ocean Six decide that they need to return to the island
Ma startling developments, nema šta. Isto što smo gledali od kraja pretprošle sezone, gledaćemo i u sledećoj. We have to go back, boo hoo...
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A za sta vas je "regrutovala" Dharma preko testova? Ili sam se ja jedini zamajavao sa tim? ^_^ Prema ocekivanjima, 5. sezona ce biti podeljena na akciju u gradu i akciju na ostrvu.SmallerS5Poster.JPG

Link to comment
A za sta vas je "regrutovala" Dharma preko testova? Ili sam se ja jedini zamajavao sa tim? ^_^
communication unit -_- inace, igra je prekinuta zbog finansijske krize :rolleyes: rekli su da zbog svega toga vise nemaju dovoljno novca da nastave sa igrom, ali ce zato damon i carlton svake nedelje do pocetka da se obracaju javnosti. valjda.btw. ima li neke serije u koju se odvratni the fray nisu ugurali? <_< Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
A za sta vas je "regrutovala" Dharma preko testova? Ili sam se ja jedini zamajavao sa tim? ^_^ Prema ocekivanjima, 5. sezona ce biti podeljena na akciju u gradu i akciju na ostrvu.SmallerS5Poster.JPG
Znaci, Lok je ipak na ostrvu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...