Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

pocelo testiranje. prvi test je - sastavljanje kvadrata od gomile djelova. prilicno lako, ali moj rezultat je nezadovoljavajuci, svega 37% <_< no, ja sam, manirom iskusnog lost geeka, poceo ljubav ispocetka. stigoh negdje do sredine druge sezone, i naletih na nesto zanimljivo. naime, u 9. epizodi (mr eko u centru paznje) ima svena kad se smokey i mr eko nadju ochi u ochi u dzungli. doima se kao da smokey fotografise ekoa, tako izgleda (pojavljuju se neki bljeskovi, otprilike kao blic). ispostavilo se da je to potpuno tachno - smokey fotografise, ali ekovu podsvijest (or something), jer se na djelice sekunde, uz te 'bliceve' pojavljuju i neke slike iz ekovog zhivota (crkva, onaj deda shto ga je ubio kao mali, njegov brat itd.) - mogu postaviti i screenshotove ako nekoga zanima.moja teorija je (a mozda je neko od vas to vec primjetio...) da je te 'skenirane' podatke ben i ostali othersi nekako izvlace iz smokey-a, i tako saznaju sve one stvari koje znaju o lostiesima.

Link to comment

o jbt. ja nisam mogla da se ulogujem uopste jutros, a ni sad vidim da nece.uradila test, pa kao onda login, nece... worng username or password. kur moj los. mrmlj.

Link to comment
pocelo testiranje. prvi test je - sastavljanje kvadrata od gomile djelova. prilicno lako, ali moj rezultat je nezadovoljavajuci, svega 37% <_<
84. ko da mi je tata jack bristow ^_^
moja teorija je (a mozda je neko od vas to vec primjetio...) da je te 'skenirane' podatke ben i ostali othersi nekako izvlace iz smokey-a, i tako saznaju sve one stvari koje znaju o lostiesima.
carlton je u nekom od podcasta rekao da je smokey najbitniji benov saveznik i pomocnik. vrlo je moguce da je tako, s tim sto verovatno skuplja i zvuk, pa i to posle koriste.ja i dalje na prvoj sezoni, u pauzi sam odgledala peti alias i nije uopste tako bzvz kraj kako su svi pricali. malo slatkast, i nema twista koji sam prizeljkivala, ali ipak jaka trojka.ali zato:Well, this should be interesting.Michelle Rodriguez, arguably one of the more polarizing personalities to have ever gotten Lost, is returning to the show this season, multiple sources confirm to me exclusively.Details of her comeback are, not surprisingly, shrouded in secrecy, but here's what I can tell you:? Rodriguez is back for one episode, most likely this season's second. As a result, the risk to Hawaii's roadways is said to be minimal.? Given that Ana Lucia's bullet-riddled body is probably entering the final stage of decomposition, conventional Lost wisdom (if there is such a thing) points to her appearing in someone's flashback or via hallucination. The fact that Cheech Marin is also on the guest list for eppy 2 suggests that it's most likely a Hurley-centric outing. And after his encounter with Charlie's ghost last season, it's certainly feasible that Hurley would have an imaginary run-in with Ana Lucia. There's also this theory, put forth by EW's own Doc Jensen: "Maybe Ana Lucia busted L.A.-based Ghost Hustler Miles during her pre-crash LAPD days, and now the freighter folkster is seeing visions of the late Tailie on the Island!"? Rodriguez's return follows last season's "resurrection" of fellow doomed Tailie Cynthia Watros (Libby), who appeared in a vision to Michael. Could Mr. Eko be next, thus completing, as Jensen jests, the "Busted Tailie Story Line Redemption Tour"?But let's not get ahead of ourselves -- first we've got to process this M.R. news, and that means posing the following question to Lost fans: Are you looking forward to seeing Ana Lucia again, even if for just a brief stint? Or would you have preferred that she remain dead and buried alongside Paolo and Nikki?naravno da ce pro-ana struja pobediti. yes we can!
Link to comment

za prvi test postoji cheat (drzanjem space bara, vrijeme se zaustavi, ali radi tek posto se jednom 'posteno' odrati test). vidjeh po forumima da vjeruju da je taj cheat namjerno ostavljen od strane kreatora. elem, postoji novi vidoje sa edgarom halliwaxom/marvinom candleom - odnosno dr pierre changom, kako mu je pravo ime:a objavljen je i test br. 2

Link to comment

a jeste i vi ganymede i polyphemus?i nervira me ono sto treba nekog da regrutujem da bih zaradila poene, mrzim human resources.nego, vidim da se pojavio i neki poveliki fajl answers are here. gledao neko, vredi li skidati?

Link to comment
a jeste i vi ganymede i polyphemus?i nervira me ono sto treba nekog da regrutujem da bih zaradila poene, mrzim human resources.
ganymeda, and proud -_-
nego, vidim da se pojavio i neki poveliki fajl answers are here. gledao neko, vredi li skidati?
ovo?nista posebno...
Link to comment

mali trol:j j abramsova serija 'fringe' pocinje 9. septembrapilot mi se svidio, jedva cekam da vidim hoce li serija ispuniti ocekivanjaedit: a ceka nas i ovo

Anatomy of HopeJanuary 04, 2007 HBO has given the green light to a medical drama pilot that J.J. Abrams is in negotiations to executive produce and possibly direct. The untitled project, from feature writers Tom Schulman, an Oscar winner for 1989's "Dead Poets Society," and Rafael Yglesias, is a hospital drama that explores the battle against cancer from the patients' point of view. How People Prevail in the Face of Illness by Jerome Groopman, a professor at Harvard Medical School and writer for the New Yorker.
Edited by morgana
Link to comment

Lost od 22. septembra na Foxu.Radnim danima u 19h, sve 4 sezone.Konacno u nekom normalnom terminu, dostupan svima. :DNe znam ni sam zasto me ovo raduje, posto sam vec odgledao sve.Ipak, predpostavljam da ima neko ko nije imao priliku da prati seriju, a zeleo bi...

Link to comment
Lost od 22. septembra na Foxu.Radnim danima u 19h, sve 4 sezone.Konacno u nekom normalnom terminu, dostupan svima. :DNe znam ni sam zasto me ovo raduje, posto sam vec odgledao sve.Ipak, predpostavljam da ima neko ko nije imao priliku da prati seriju, a zeleo bi...
O, fino ... uvek osvane u novom gledanju poneka neprimecena suptilna pop-kulturna referenca ili novi delic za slagalicu -_- A i dobar je ritam prikazivanja, taman... 1 dnevno.
Link to comment
mali trol:j j abramsova serija 'fringe' pocinje 9. septembrapilot mi se svidio, jedva cekam da vidim hoce li serija ispuniti ocekivanjaedit: a ceka nas i ovo
Pogledao sam pilot "Fringe"-a i nije lose (za pocetak) mada me dosta podseca na X Files-upoznaje-EUReKADacemo joj dve, tri epizode da se dokaze :lol:
Link to comment

Pogledao i ja "Fringe".Kako da kažem, očekivao sam više za tih 80 minuta pilot epizode. Razumem da su hteli da nas upoznaju sa ekipom ali je to moglo malo i da se skrati. To što su gomilu događaja zgurali u toliko vremena je već posebna priča (ja mislim da je riba tražila Harvard diplomu da bi i to dobila na tanjiru).Ok, dajmo im šansu u narednih 2, 3 epizode.

Link to comment
Ok, dajmo im šansu u narednih 2, 3 epizode.
То и ја кажем.едит: да не трујем топик Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...