Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

e, pa, the middleman je spektakl.za sve sto vole ovaj svet, za sve navucene na pop-kulturne reference poput onih u veronici mars, dijalozi kao iz najsavrsenijeg stripa marka millara i briana k. vaughna. mesavina the avangers i power puff girls, natalie morales skoro kao michelle rodriguez lepa. super zapusivac usta svim intelektualnim snobovima i onima koji misle da pamet lezi samo u dugim recenicama vrcavim stranim recima i ustogljenom sarkazmu, ovo je pametno i duhovito, brzo i odsecno: "it?s bad apples like you that put hoover in a dress", jedna od replika.snimljeno bolje od bilo kog superherojskog filma, uzbudljivije, odlicna montaza i savrseni easter eggs detalji.da imam decu, ovo bi bila idealna porodicna serija.havi, opravdao si ocekivanja. ako ova serija prezivi i doceka bar drugu sezonu, poverovacu da ima nade za ovaj svet.

Link to comment

Meni se nesto nije svidelo, ne znam sta tacno, ali ne osecam da mi lezi...Odgledah danas i Fringe pilot, to mi je vec bilo bolje :) samo treba sacekati do septembra da pocnu da emituju...

Edited by jms_uk
Link to comment
da imam decu, ovo bi bila idealna porodicna serija.
pa slican mi ovaj tvoj utisak... suvise je decija serija ali je bar kako-tako gledljivo.od ovih novina daleko mi bolje pao, isto jak pulp ali ... TRUE BLOOD :rolleyes: w. ellis oko jj fringe:
So, no, it doesn't take itself asseriously as it wants you to think. It even opens on an airplane,striking sparks off LOST. It mightget quite watchable, once it getscomfortable with The Mad Science.Can't help but like a show wherethe resident Mad Scientist startsmuttering ''yes, let's make someLSD..."
Link to comment
od ovih novina daleko mi bolje pao, isto jak pulp ali ... TRUE BLOOD :rolleyes:
Pa zar je to pocelo s emitovanjem, kako ja nisam obavesten?Cekam tu seriju mesecima, kasni emitovanje zbog strajka...Gledam sad na HBO-ovom sajtu, nema nikakvih informacija.Odkud tebi epizoda, jel ima da se nadje ili?edit: nasao neki preair, i info da serija startuje 7. septembra :) Edited by mr@ki
Link to comment
u fringeu se rusi neki avion, jel?kao u stara dobra vremena :wub:
Nije se srusio... autopilot sjebao stvar. :rolleyes: @ mraki: imas true blood na eztv-u.
Link to comment

potrcala sam na topik poslije prve scene, imaj milostienivej, ako nekoga zanima naucnopopularna literatura, michio kaku - ljubitelj losta i fizicar ima par knjiga o prirodi vremena i ostalim cudesimalink na svim bolje snabdjevenim torrentima, kao i na pm

Link to comment
  • 2 weeks later...
moglo bi da padne 1 uporedno citanje, da se ispuni vrijeme do februara :D
Obavezno. -_- I luba sigurno ima neke savete za redosled.
Link to comment

ja sam resila da sacekam cetvrtu sezonu tamo negde oko kraja decembra.da krenem u septembru podsecanje na prve tri, u decembru odgledam cetvrtu i onda lagano krenem na petu.e posto sam to resila, nametnuo se problem... sta gledati sad?cetvrta sezona weeds-a, skida se i gleda se. middleman takodje. i... i... gossip girl sam pocela da gledam. a u stvari, najvise cekam californication. jel valja in treatment?

Link to comment
ja sam resila da sacekam cetvrtu sezonu tamo negde oko kraja decembra.da krenem u septembru podsecanje na prve tri, u decembru odgledam cetvrtu i onda lagano krenem na petu.e posto sam to resila, nametnuo se problem... sta gledati sad?cetvrta sezona weeds-a, skida se i gleda se. middleman takodje. i... i... gossip girl sam pocela da gledam. a u stvari, najvise cekam californication. jel valja in treatment?
Ajde ovo cekanje kad se zna da nisu ni poceli snimanje novih epizoda, ali rispekt za uzdrzavanje od gledanja kada ih imas kod sebe. :o To je pravo iskusenje ^_^ Bice Californication druga sezona? :Hail:Dobra je "In Treatment", mada sam ja odgledao samo 7-8 epizoda do sada.
Link to comment

meni je in treatment superod septembra krece the fringe, a za sada je emitovan samo pilot - predpostavljam da ce ta serija imati istu fan bazu kao lost. meni se svidjela pilot epizoda, premda mi je vec malo dosadio x-fileični upliv nadnaravnog i rubnonaucnog u svakodnevni zivot (a s druge strane, znam da cu redovno gledati takve serije koliko god da povremeno kukam da su stereotipne :D)californication nisam gledala - znaci valja? eto mi zabave za ljeto.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...