Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

ja volim lost kao majka sina debila, nije mi vazno da ispadne super u svakom detalju.
:wub: za ovo dobijas titulu the best of the best losties
Link to comment
Nije mi onda jasno kako (i zašto) je bačen onaj kargo s hranom (i potrefio ostrvo!), kad je Harli sve pouništavao?
ovo je odlicno!!! :thumbsup:
Link to comment

ja tek sinoc pogledala finale. sve ste rekli. mada moj utisak je da telo u kovchegu na kraju (valjda prosle) sezone nije bilo lokovo (imajuci u vidu da se sve desavalo u nekom crnachkom kraju). chini mi se da su to tek sad razvili kroz ovu sezonu. no, nije ni bitno. veliko je pitanje kao sto ste rekli dal je lok ekshuali mrtav.i ne kapiram voltovo pojavljivanje i njegovu kivnost sto ga niko nije posetio. sto se tiche bernija, jedina sekunda na koju nije bio spreman je bilo ubistvo alex, sve ostalo je samo pomeranje pijuna za njega. tu mislim na loka prvenstveno. daleko od toga da je B. shvatio da vise nije chosen one, chak i da jeste, nema shaje da poziciju lako prepusti. igra se sa lokom samo tako, navlachi ga i svo vreme upravlja njime. njegov odlazak sa ostrva po meni je iz razloga osvete zbog cerke, nista drugo. da toga nije bilo, pustio bi kimija i ekipu da pobiju sve koji mu smetaju. eh da, jos jedan wub za said-kimi borbu. uh!a tek dezmond i peni. taj akcenat mi je potpuno fatalan. tesko da ce dez sad nestati, ipak je sad usao u widmore familiju, te tek cemo ga gledati.ne vidim zasto bi sun bila kivna na dzeka zbog eventualne pogibije jina, pa niko u helikopteru nije bio u fazonu ajd se vratimo po njega. ne kontam zasto bi on bio posebna meta njenog besa. pre ce biti to i jos nesto (sto cemo tek saznati) sto je uzrokovalo ono sto je dzek rekao. mada, moram priznati da mi je ona jako zanimljiva. sto neko reche zenica a ovamo opasan zmaj. njena osveta ce biti u rangu benrija. cenim da po visprenosti, nadmudrivanju i ne prezanju ni od chega njih dvoje sad dolaze na istu liniju.i eto, sad opet sto godina cekanja.

Link to comment

evo nekih fakata vezanih za buducnost serije... :D

- The black smoke is "misunderstood"- Christian Shepard will become very important next year- They have no answers for the love triangle- They say the flash forwards show that aren't making it up as they go along- Both Ben and Charles Widmore are very important- Michael Emerson thinks Ben will end up being a hero- Lost will definitely end at the end of Season 6.- Season 7 - The Zombie Season was a joke.- JR Rowling will write Season 8 and Damon and Carlton would write the 8th Harry Potter book.- Everyone has great hair on the island due to a woman named "Marge" who was on the plane attending a hair competition in Sydney along with a suitcase full of hair supplies.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Matthew Fox na bilbordima po Beogradu! :Hail: Reklamira L'Oreal kremu. To mora obavezno da se kupi :lol:
slikaj za nas u provincijama, sta cekas :D
Link to comment
slikaj za nas u provincijama, sta cekas :D
nisu neki bilbordi, ne brini.odavde je uzetoima i engl verzija, ali nekako mi supersexi da dzek prica francuski
Link to comment

rado bih, ali me muci zenska solidarnost.inace, ako sednem blizu ivice stola, malo (vise) se iskrivim i foliram se da vidim kroz krpe koje su nam postavili na fasadu zbog kao renoviranja, dzek me gleda pravo u oci. dok se ne okrene krug, pa me onda gleda karleusa i neki keks. nikako na vreme da pobegnem.jos da odradim dve epizode galaktike koja postaje smornija nego srpska politika, pa krecem na ponovnu turu cetvrte sezone.obavesticu vas ako otkrijem nesto novo.

Link to comment

Glupo mi je da otvaram novi topic zbog pilota, pa sam se odlucio da postujem ovde... zbog J.J. Abramsa, koji je scenarist i ove serije. LM, radi se u seriji Fringe, pogledao sam pilot, izgleda dosta zanimljivo, verovatno ce se snimati 1 sezona, videcemo za dalje. Necu da spojlerisem, imate torrent na EZTV-u, moja preporuka. Pilot je velicine 700MB i traje 81 min.

Link to comment
Glupo mi je da otvaram novi topic zbog pilota, pa sam se odlucio da postujem ovde... zbog J.J. Abramsa, koji je scenarist i ove serije. LM, radi se u seriji Fringe, pogledao sam pilot, izgleda dosta zanimljivo, verovatno ce se snimati 1 sezona, videcemo za dalje. Necu da spojlerisem, imate torrent na EZTV-u, moja preporuka. Pilot je velicine 700MB i traje 81 min.
ja se spremam da ga gledam, nijedan jj abrams se ne propusta :-Dima jos jedan scenarista pilot, to bi takodje moglo da bude zanimljivo, sinoc je valjda isla prva epizoda: middleman, radjen po stripu javiera grillo-marxaucha. nema jos najave koliko ce on biti ukljucen u serijal, mada sam na blogu kaze da misli da hoce. meni deluje zanimljivo.
Link to comment
ja se spremam da ga gledam, nijedan jj abrams se ne propusta :-Dima jos jedan scenarista pilot, to bi takodje moglo da bude zanimljivo, sinoc je valjda isla prva epizoda: middleman, radjen po stripu javiera grillo-marxaucha. nema jos najave koliko ce on biti ukljucen u serijal, mada sam na blogu kaze da misli da hoce. meni deluje zanimljivo.
Ako skines, javi utiske. :) Komentari na EZTV nisu delovali ohrabrujuce.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...