Jump to content

Lost


jms_uk

Recommended Posts

jeste veci hc, on i blog pisao, i analizirao greske i sve, ali ja sam ljubav digla na institucionalni nivo i imam pravu diplomu, za razliku od njega ^_^ a knjiga mu stvarno super zabavna.

Link to comment
  • 4 weeks later...

hehe, dejmon radi isto sto i ja. meni dosla sestica, nek se vala i njemu posreciApQdnohCAAElvZb.jpgne znam kako sam uspela ovo da promasim do sada. jos da dovede i karltona u goste, ne moram vise nikad nikog da slusam.http://www.youtube.com/watch?v=NzRjHDAgRmktrekmovie napravio raspored, da ne mora sve bas da se gleda. covek mog zivota broj2 pocinje od 23. minuta.

Episode rundown provided by trekmovie.com[23:00] Intro of Lindelof[26:00] Lost, including criticism of finale (and talk about other show finales), and "feud" with George RR Martin[50:00] Inspirations, including (George Lucas & Stephen King)[59:00] Early writing and time at NYU[01:07:00] Early life in Hollywood[01:15:00] More on Stephen King and King film/TV adaptations[01:26:00] Admits likes Star Wars more than Star Trek (in series of This v That questions)[01:27:00] Genesis Lost and his starting his JJ Abrams collaboration, and becoming showrunner, and even more Lost[02:10:00] Cowboys & Aliens and working with Jon Favreu, and collaborating with Orci, Kurtzman and other writers (on C&A)[02:18:00] Prometheus (and working with Ridley Scott) and its connection to Alien franchise[02:24:00] How the writer's strike allowed him to produce Star Trek while also working on Lost[02:25:00] More on Ridley Scott and Prometheus [fun fact: took 2 weeks to write first draft of script][02:34:00] Talks briefly about newly announced 1952 project with Disney, clarifies he won't be working on it until after the Star Trek sequel[02:38:00] Wrapping up and outro[02:43:00] Damon playsLarry King Game (doing bad Larry King impression)

Link to comment

potrudio si se, pa evo ti jedan odgovor za oba: majkel dao voltu plisanog polarnog medu kad su se poslednji put videli, i tako su oni dosli na ostrvo.uvek cu na sva pitanja da ti odgovaram jer najvolis anulusiju.

Link to comment

Mešaš Tonija i mene lubo, on se loži na Kate a ja na AL :DNisam razumeo ništa ovo oko plišanog mede. Kakve to veze ima sa bilo čim?

Link to comment

ne mesam, ih, ti si tako zaradio prve poene da mozes da grdis lost, nego je priznao da je analusija najbolja na svetu u jednoj od rasprava, pa mi je to dovoljno da sve ostalo negiram.za plisanog medu se zezam, mada se mozda cc&dl nisu zezali. u 202, kad majkl odustaje od borbe za starateljstvo nad voltom, poklanja mu polarnog plisanog medu. (a tajna polarnih medveda na ostrvu, otkud oni, objasnjava dr cang u jednom od onih videa).

Link to comment

Jel iko chuo trach da je neki od producenata fan Tottenhama, i da je zato Michaela nazvao Michael Dawson? I koliko bi kulje bilo da je bio lik koji se zove Steffen Freund?

Link to comment

nisam cula, malo mi sumnjivo jer je fudbal, ali ko zna. ima super gore u ovom casku sa kevinom polakom da losta ne bi bilo da matori abc producent nije sanjao da pravi seriju o avionu koji se rusi na ostrvo.prica i o dzejdzeju dosta zanimljivo, upoznavanju sa tomom kruzom - a meni se konacno isplatila lost diploma kad sam provalila reciklazu valenzetijeve jednacine u mission impossible 4. jedan je dzejdzej :>D

Link to comment

Glasina je prilično besmislena jer a) Dawson je bio krajnje nebitan fudbaler u vreme kad je Lost počinjao (nije ni sad mnogo bitniji) i b) Michael + Dawson je daleko od retke kombinacije imena i prezimena u engleskom.

Link to comment
Mešaš Tonija i mene lubo, on se loži na Kate a ja na AL :DNisam razumeo ništa ovo oko plišanog mede. Kakve to veze ima sa bilo čim?
moje je srce dovoljno veliko za obe :)mene je u stvari zanimalo ono kad mali cita strip sa mjedvedom na naslovnici pa se isti pojavi, a posle vidimo kako crta ticu pa se ista zabode u prozor na stotom spratu. al ajd.
Link to comment

Ovaj Kevin Polak šou traje skoro tri sata. O čemu, života ti, pričaju toliko. Mislim, tri sata je mnogo i za najinteresantniji film, a tek za tokšou :huh:

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...