Jump to content

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Sramim se priznati, ali zadnje što sam ja gledao pre jedno dve godine je kad je ona plavuša stradala u rupi od bombe. Jel ima posle toga još?
nazalost, ima posle toga. nemoj gledati dalje. da se tu zavrsila serija, bilo bi podnosljivo.
Evangeline Lilly has joined the cast of 'The Hobbit' movies.
meh. sta ce ona u tim gay filmovima iz 5 djelova od kojih svaki traje po 8 sati.
Link to comment
sad mi je jasno sto ga nikad nisam skroz zavolela. ovo ko da je grobar.
2. recima, zato mene ne volis...:(
meh. sta ce ona u tim gay filmovima iz 5 djelova od kojih svaki traje po 8 sati.
da bude najlepsa, as usual :fantom: Edited by ToniAdams
Link to comment
moj ti prijateljski savet da prihvatis to kao kraj serije. najozbiljnije.
Pa dobro, ionako ne bih mogao da nastavim - sve sam pozaboravljao, a otvarala bi se i nova pitanja tipa - otkud bomba koja je napravila rupu, i ko je Džulijet, i tako to..
Link to comment
2. recima, zato mene ne volis...:(
ti si izuzetak, ko moze da ne voli kapetana fantasticnog. ili carlija dzordza.ne mogu da nadjem jebenu prvu sezonu vec danima, nestala iz kuce, a tako mi se gleda ispocetka sve.
Link to comment

Evangeline Lilly :wub: i vreme joj je da snimi još nešto sem reklama za šampone!

ja cu nju sad da zenim, definitivno.adio, liv tajler!
Znam da nije ni mesto ni vreme, ali kad smo već kod Losta i ženidbe, prosto ne mogu a da ne pomenem da se danas oženio i Horace Goodspeed (Doug Hutchison). On ima 51, a ona, kantri pevačica u pokušaju 16 godina. Kako je njena majka ponosno potvrdila medijima, mlada neguje prave vrednosti i još uvek je nevina. Samo za one najhrabrije, u spojleru se nalazi spot mlade umetnice!Lubo, banuj me zbog ovoga, ali morao sam!

Edited by mr@ki
Link to comment
Lubo, banuj me zbog ovoga, ali morao sam!
boze sacuvaj, ja sam uvek za ljubav, cak i kada je mlada dama u roze.nego, nemate pojma. zna se ko je najbolja riba u lostu, cak i toniju.michelle-rodriguez-girlfight.jpg
Link to comment
nego, nemate pojma. zna se ko je najbolja riba u lostu, cak i toniju.michelle-rodriguez-girlfight.jpg
Naravno :wub:U mojoj privatnoj verziji Losta Ana Lucia i Said su pobegli sa ostrva na splavu za dvoje, i iz daljine detonirali onu H-bombu za koju su bili vezani svi ostali :)
Link to comment
Naravno :wub:U mojoj privatnoj verziji Losta Ana Lucia i Said su pobegli sa ostrva na splavu za dvoje, i iz daljine detonirali onu H-bombu za koju su bili vezani svi ostali :)
sad mi srce na mestu, bar oko jednog u vezi sa lostom se slazemo :)ja cak odgledala i onaj krs sto su nekad jednom nedeljno pustali dal na holmarku, dal na tv1000, gde taksira uz serdja trifunovica.
Link to comment
boze sacuvaj, ja sam uvek za ljubav, cak i kada je mlada dama u roze.nego, nemate pojma. zna se ko je najbolja riba u lostu, cak i toniju.michelle-rodriguez-girlfight.jpg
u mom ogromnom srcu ima dovoljno mesta za obe :fantom:
Link to comment

Zašto bi se slagali, tako je dosadnije.A Rodriguezica, ja sam nju gledao samo u par treš stvari (kao da je nešto drugo i snimala). Resident Evil, Avatar, ono sa vampirima... neostvareni san mi je da je vidim u rimejku Mrs. Parker & the Vicious Circle :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...