Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

jebiga.volo tp kao deran, posle pokusao da gledam reprizu i sve mi bilo nekako banalno.karneval je car za obe.sto mislite da je sve samo djekov purgatorij, zato sto je ostao poslednji?pa logicno je da se bas djeku obrati otac pastir hriscanski, i otkrije istinu.jes bila poslednja epizoda posvecena njemu, na kraju ispade drugi isus, sa sve krstenjem u svetlecem vodopadu.ali jednostavno je morao to neko od njih biti.
ah karneval. suvise musavo a clea duvall deluje ko da je zvakala kaucuk. ali rula za lost.tp: knotted cherry
Link to comment

pa jebote, kako treba da izgleda cirkuska serija u sred pustare tijekom velike depresije ako ne musavo?video bih tvoju odri u toj situaciji ili na pustom ostrvu kako bi se nosila.

Link to comment

Na sve ovo sto ste rekli jako je glupo sto kad su pravili epizode o Ricardu i Dzejkobu nisu napravili i epizodu o Darmi i o dolasku iste na ostrvo pa bar pojasnili taj dio. A jesu ikad pojasnili brojeve il ni oni nemaju nikakvog objasnjenja? Mene i dalje kopka i otkud ona hrana bacena padobranom sve u Darma kutijama iako Darme nije bilo na ostrvu vec dugo.

Link to comment

:pera:Bravo Abrams, Lindelof & ekipa!!!Kakvo finale :o Nesvakidašnje, epsko finale, sada već izvesno najbolje serije ikada, koje ne samo što dodatno pojašnjava sve detalje vezane za priču i dodaje na dubini ionako već veoma dobro razrađnih likova naših glavnih junaka, već ujedno i objašnjava sve misterije ostrva na veoma zanimljiv i nadasve inovativan način...

...al zamalo :(

Teško je rečima opisati moje ushićenje pa je možda najbolje da prilozim link na scenu iz prve sezone koja na bizarno precizan način odslikava moja osećanja povodom finala naše nam najdraže serije:http://www.youtube.com/watch?v=U2bclbKp1jII još jednom bravo, bravo za najbolje finale svih vremena!:Hail: :Hail: :Hail:;)

Link to comment
sto mislite da je sve samo djekov purgatorij, zato sto je ostao poslednji?
ja samo mislim da smo mi vidjeli samo dzekov purgatorij (u paraleli, ne na ostrvu)zbog nestanka sina, promjena u kejtinoj odjeci i sl(mogla bih da ublazim na: dzekov doprinos cistilistu. pretpostavljam da je dejvid nastao na njegovoj fantaziji o sinu)bas me iznerviralo bezvremeno cistiliste Edited by morgana
Link to comment
jebiga.volo tp kao deran, posle pokusao da gledam reprizu i sve mi bilo nekako banalno.karneval je car za obe.
same here. kad sam bio klinac, obozavao twin peaks, ostala mi u sjecanju kao nesto najbolje sto sam gledao. onda uzeo ponovo da gledam nedavno, kad je isla na RTS ili gdjegod - i zazalio sto sam to uradio. bash banalno.carnevale je neuporedivo bolji od twin peaks. realno je bolji i od losta, s tim sto ja pored svega vise volim lost :)elem, now that i think about it, mogli smo mozda da ocekujemo ovakav kraj. prvo, svi naucnici, ili barem men of science su poginuli. pocev od dzejkovljejevog brata i njegovih ljudi, preko dharme, mirinih francuza, pa sve do faradaya i charlotte, i zoe. jedino je mama hawking ziva, ali ona je odavno van ostrva. widmore je ipak valjda man of faith. a i umro je na krajua jack je preobracen. i ova sezona, i ovakav kraj se desava upravo kad je dzek i definitivno presao medju men of faith. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Posle 3 dana da ispucam i ja svoju teoriju :D

Bog iliti Dzejkob je resio da pomogne zalutalim dusama i da njihove neuspesne zivote obogati i da im jos jednu sansu. Doveo ih je na ostrvo i posto su umrli, navodio ih je da se suoce sa svojim strahovima i greskama. Posle tih suocavanja, vratio je stvari na svoje mesto tj. nesreca se nije ni desila. Onda ih je spojio da bi bili srecni i zadovolji svojim zivotom. Ali posto on ne moze da ih ostavi u zivotu onda im je dozvolio da budu srecni i tada ih je obavestio da su ustvari mrtvi da nisu ziveli uzalud, jer ljubav sve pobedjuje.

Ovo je onako izbaceno u sekundi, uz malo razrade moze i da prodje kao neka ideja scenarista.

Edited by Milosh76
Link to comment

ma dzejkob je konzervativac, kukavica i budala :Djedna od omiljenih scena u ovoj sezoni mi je kad crni kaze: moji ljudi imaju par ideja sta je svjetlost, i ovim mehanizmom cemo uspjeti da je koristimo (ili kakogod)men ov sajens, upregao je magnet (crnu rupu, svjetlost, sta god da je) za kontrolisano putovanje kroz vrijemecarski

Edited by morgana
Link to comment

jedina ispravna teorija :ostrvo je for real i kraj serije je kad dzek umire i shvata da je spasao prijatelje koji su odleteli avionom. afterlife je potpuno nebitan za realnu pricu. christian je lepo rekao da vreme ne postoji kao takvo tamo™, sto znaci da su svi (sem onih koji su crkli na ostrvu) proziveli svoje zivote i na kraju svi zajedno otisli u raj (ne, nisu ih prethodnoumrli cekali jer vreme ne postoji).

Link to comment
jedina ispravna teorija :ostrvo je for real i kraj serije je kad dzek umire i shvata da je spasao prijatelje koji su odleteli avionom. afterlife je potpuno nebitan za realnu pricu. christian je lepo rekao da vreme ne postoji kao takvo tamo™, sto znaci da su svi (sem onih koji su crkli na ostrvu) proziveli svoje zivote i na kraju svi zajedno otisli u raj (ne, nisu ih prethodnoumrli cekali jer vreme ne postoji).
To bi mogli jednoglasno da izglasamo kao zvanicnu verziju. :D Ali sam ja kraj shvatio kao bacenu rukavicu u lice, od strane Dejmona i Karltona, u stilu: evo vam pametnjakovici sto ucitavate svasta u seriju, pa se snadjite. Vec dva dana samo o Lostu razmisljam. I dalje odbijam da priznam deo bez pada aviona kao afterlife... trenutno smisljam teoriju koja ce ukljucivati ogledala, odraze i sl. -_- A i za zeceve bi trebalo da se nadje mesto. Inace, ono sto su videli samo ljudi koji su gledali kraj na TV-u, nakon odjavne spice i Lost logoa, pojavila se ova slika:lost-series-finale-wreckage-image.jpg
Link to comment
Ali sam ja kraj shvatio kao bacenu rukavicu u lice, od strane Dejmona i Karltona, u stilu: evo vam pametnjakovici sto ucitavate svasta u seriju, pa se snadjite.
ja sam shvatio kao zelju da se svidi shto shirim narodnim masama. sa jedne strane kraj na ostrvu koji ima smisla, djek umire, a sa druge strane ultra gay hishschoolreunion-like zurka u crkvi i srecan kraj. flash sideways su samo zato ubaceni, da bi oni kojima je bitnije da li ce kejt zavrsiti sa dzekom ili sojerom imali srecan i emotivan kraj. kako god da obrnes, flashsideways-afterlife je uzasno ,uvredljivo glup. ali ostrvska prica je kulnego, ocemo opklade, sta ce biti prvi lost-related projekat? nastavak serije? film? sawyer & miles detektivski spinoff? lost - new generation?nema sanse da ne urade tako nesto, sta god bilo, previse je para koje se mogu izvuci da bi to propustili.
Link to comment
ja sam shvatio kao zelju da se svidi shto shirim narodnim masama. sa jedne strane kraj na ostrvu koji ima smisla, djek umire, a sa druge strane ultra gay hishschoolreunion-like zurka u crkvi i srecan kraj. flash sideways su samo zato ubaceni, da bi oni kojima je bitnije da li ce kejt zavrsiti sa dzekom ili sojerom imali srecan i emotivan kraj. kako god da obrnes, flashsideways-afterlife je uzasno ,uvredljivo glup. ali ostrvska prica je kulnego, ocemo opklade, sta ce biti prvi lost-related projekat? nastavak serije? film? sawyer & miles detektivski spinoff? lost - new generation?nema sanse da ne urade tako nesto, sta god bilo, previse je para koje se mogu izvuci da bi to propustili.
Ne verujem da ce biti lost - related projekta. Nije lost powerhouse kao iz prve 2-3 sezone. Primera radi, Grey's anatomy je imala i vise gledaoca i bolji rejting u season finale nego lost u series finale.
Link to comment
nego, ocemo opklade, sta ce biti prvi lost-related projekat? nastavak serije? film? sawyer & miles detektivski spinoff? lost - new generation?nema sanse da ne urade tako nesto, sta god bilo, previse je para koje se mogu izvuci da bi to propustili.
Nova serija, a mozda i film ... slican zanr, ali bez direktnih veza sa Lost-om... i bice losije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...