Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Taj afterlife je tolika glupost da nemam reci. Od pocetka sezone mi uzasno smetaju ovi novi flesevi i radnja u LA-u, a ovo je vrhunac. Bolje da smo gledali stare dobre i dosadne flesbekove istih likova po ko zna koji put. Gluplje bi teoretski moglo biti samo da se ispostavilo kako je sve to neciji san. Dobro je sto radnja na ostrvu nije afterlife, i meni je taj deo finala bio sasvim ok, jos samo da su dali poneki odgovor. A afterlife, tu je sve ostalo nejasno, kako je npr. Dzek mogao imati dete sa Dzuliet u tom svetu?

Edited by mr@ki
Link to comment

ako nista makar je rikardus dobio priliku da se vozi avionom

edit>

edit> a sad ozbiljno> ako sam dobro shvatila, finale onda nije zapravo toliko kraj price koju smo pratili, nego oprastanje sa (u razlicitim trenucima) umrlim likovima (koji idu u raj)? mislim, ne mozes ti da guras neku pricu 6 (5?) sezona i da onda samo odlucis da batalis pricu, uzmes daljinski i premotas do pred kraj (tj. mozda i beskonacno.. jer ko zna ko je kad i kako umro, npr. hurley i ben). ostrvo i avion i price, jos stoje, ako je ikad ikoga bilo briga, vazno je da smo se mi oprostili sa likovima i pustili ih da produze dalje !?

Edited by tazza
Link to comment

Idealan kraj bi bio...

Da je Dezmond izvadio ono cudo, Lok ponovo postane smrtan, Dzek ga ubije i onda smisle kako da objasne sve ovo. Ovako dobijamo latino sapunicu bez odgovora koje smo cekali 6 godina.Moja zena se sprema za Holivud da bije te pacere dok joj ne objasne neke stvari...? Lapidus nas vozi, oce neko sa nama? :lol:

A ovako... mogli su da se potrude malko vise...

Link to comment

sve sve ... ali JEBENO PESNICENJE LOKA I DZEKA .. HAAAAAAAAAAAALO, HAAAAAAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOO. Koja picka materina, da li je moguce da je o vladavini dobra ili zla odlucuje JEBENI FIST FIGHT ???? jebo vam pas mater retardiranu. Pa ovako se ne zavrsavaju ni akcioni filmovi brusa vilisa. mogli su bar da odigraju partiju saha, bocanja, strelicarstva, pa da odluce, a ne da se jebeno biju, sa sve elementima grabljenja pomocnog sredstva iza glave dok ti je protivnik on top i pred nokautom si.

jos jednom, jebo im pas mater.

Link to comment

sve sve ... ali JEBENO PESNICENJE LOKA I DZEKA .. HAAAAAAAAAAAALO, HAAAAAAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOOOOOOO. Koja picka materina, da li je moguce da je o vladavini dobra ili zla odlucuje JEBENI FIST FIGHT ???? jebo vam pas mater retardiranu. Pa ovako se ne zavrsavaju ni akcioni filmovi brusa vilisa. mogli su bar da odigraju partiju saha, bocanja, strelicarstva, pa da odluce, a ne da se jebeno biju, sa sve elementima grabljenja pomocnog sredstva iza glave dok ti je protivnik on top i pred nokautom si.

jos jednom, jebo im pas mater.

jel ličio još nekom fist fajt na borbu nea i smita na kraju trećeg dela matriksa? sa sve onom kišom, apokaliptičnom atmosferom, i zaletanjem pred prve udarce cool.gif

Link to comment

2Conspirator :lol:Kraj mi se ne sviđa.Kao da im je neko naredio da preseku i napuste sve ono što su razvijali u prvim sezonama i što me je i privuklo seriji.Šteta.Vrlo dobra serija kojoj je malo nedostajalo da bude skoro perfect.

...Ne sviđa mi se da Džek bude spasilac svega.Najgotivnije bi mi bilo da to bude Hugo ili Dezmond. Ili čak prerano otpisani Ben.
2wov1.jpgtI6co.jpgDva od tri. Nije mi loš skor :)

Edited by ion
Link to comment

a šta je sa crncima? kako se oni nisu vratili na kraju kao svi ostali?čak im je i onaj pas tu... možda mi je nešto promaklo u vezi sa njima tokom serije...da, bedan je kraj, to je ustanovljeno.kaže wikipedija da će u sklopu DVDa izaći i neki dodaci sa objašnjenjima.naravno gledaću ali to samo dodaje još bedosti.a emo scene su najmanje bile to što bi trebalo da budu. teško preseravanje. španci do bola...

Edited by naopako
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...