Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

A jel neko odgledao, ili su ovo samo prazne priče. Ja sam tek skinula, ali ne mogu d odgledam sve do večeras. Samo sam bacila pogled, ali na osnovu toga ne mogu ništa da zaključim, samo mi sve deluje na ono što sam ranije rekla, da će na kraju da svi zapevaju i odu u zalazak sunca(ovo je figurativno, da neko ne pomisli da je to zaista i bilo)

Link to comment

ja ne znam ko ovde nepeluje™ na vas da ne gledate ? ja sam gledao live, i samo prenosim moje impresije, koje su nesto tipa "screw you all"10x je bolji uvodni show (retrospektiva svih dogadjanja pomesana sa izjavama glumaca) nego sama epizoda. ne ocekujte nista previse ... zapravo, ne ocekujte NISTA. mozda vam se ona iole svidi. epizoda je takva da kao da su se okupili pisci i producenti i bili u fazonu 'daj vise, smara me ovo izmisljanje krivih drina, ajde samo da zavrsimo ovo sto pre. dajte knjigu "how to end a 6 season series" pa da vidimo koji cemo kraj da izaberemo. da ne pricam o dijalozima i ostalim "raspletima" u epizodi, koji su na nivou lose b produkcije holivuda. sve u svemu, previse su se upetljali i sami sebe odveli u beskrajnost™, drugo nije bilo ni za ocekivati.

Link to comment
btw, je l' cela epizoda ovo 2x700mb? jebalo ih to seckanje realno.
Dva puta po 700mb avi format, koliko sam videla samo oni što su u mkv formatu su kao jedna epizodaIma i prevod na engleskom, za srpski mora da se sačeka.
Link to comment
kolega kaze da je pustio suzu...
i ja sam, par puta, to je u stvari jedino sto je dobro u celoj epizodi, ti srceparajuci momentiostalo...
Link to comment

za sad se pojavio samo torrent josh holloway @ jimmy kimmel ... gde su karlton i damon ?jack i hugo ? jel se to emitovalo sve sinoc ili ce to razvuci na sledece 3 nedelje ?

Link to comment
za sad se pojavio samo torrent josh holloway @ jimmy kimmel ... gde su karlton i damon ?jack i hugo ? jel se to emitovalo sve sinoc ili ce to razvuci na sledece 3 nedelje ?
pogledaj moj post, otvoris spoiler...youtube
Link to comment

uh preteraste .. kapiram da su očekivanja bila na veoma visokom nivou, sa debelim razlogom, ali meni je ovakav kraj sasvim zadovoljavajući.ja lično nisam preterano kritičan prema Lostu, to stoji, ali realno koje finale serije vas je oduvalo sa nogu i koje je udovoljilo baš svima?nisam razočaran.

Link to comment
uh preteraste .. kapiram da su očekivanja bila na veoma visokom nivou, sa debelim razlogom, ali meni je ovakav kraj sasvim zadovoljavajući.ja lično nisam preterano kritičan prema Lostu, to stoji, ali realno koje finale serije vas je oduvalo sa nogu i koje je udovoljilo baš svima?nisam razočaran.
ja bas nisam imao prevelika ocekivanja, i recimo da sam hardkor fan, i mogli su da mi prodaju skoro pa bilo stacak nisam imao prevelikih zamerki ni na tok 6.sezone, kao mnogi ovde...ali finale mi je totalno disapojntingnisam ocekivao ni odgovore na mnoga pitanja, ali oni kao da nisu pokusali ni na jedno da odgovorepre ovog finala bio sam u fazonu da mi je lost, kako god da se zavrsi, najbolja serija ever...a sad vise nisam tako siguranvratite mi moje pare! angry.gif Edited by djuras
Link to comment

nerealno je bilo očekivati da dobiješ sve odgovore, uvek moraš da ostaviš nešto i slobodnom tumačenju :)mislim, nemam pojma, šta bi vama nezadovoljnima bilo dobro finale npr?

Link to comment
nerealno je bilo očekivati da dobiješ sve odgovore, uvek moraš da ostaviš nešto i slobodnom tumačenju :)mislim, nemam pojma, šta bi vama nezadovoljnima bilo dobro finale npr?
kao sto rekoh - nisam ni ocekivao sve odgovore, cak ni vecinu, ali ovo mi je ipak veri veri lejma siguran sam da se medju mnogobrojnim teorijama o lostu, koje kruze netom moze nadji gomila koja bolje razresava sve
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...