Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

jebote sad moram i tog dzimija kimela da gledam. jedva preziveh letermana zbog kate i dzeka. (i sokirao me dzek, ima cerku od 13 godina i sina od osam, bogte).prvo sam mislila da danas do sutra odgledam ponovo celu sestu, al mi se nije dalo. mozda cu samo neki best of.i da, frka mi je. ne samo za finale, nego treba da dobijemo do ujutru ocene zavrsnih ispita.

Link to comment

I molba da se neko slucajno ne prevari pa pomene rasplet Lost-a na vocapu, lovu ili hejtu. A super mi je ideja Karltona i Dejmona da nakon intervjua kod Kimela pre neki dan, vise nece davati nijedan u narednom periodu.

Link to comment

ja sam razmishljao da se ugledam na desmonda i ostavim ovu epizodu neodgledanu do daljnjeg. ali nema sanse, nisam ja karakter.imam osjecaj da ce jack i locke poginuti :(

Link to comment
gdje je arkadija, otisla na godisnji odmor u ovakvom momentu?
7 dana na kiši na Zlatiboru cool.gif Evo, nadoknadila sam propušteno. Meni se epizoda dopala, iako je bilo predvidljivo. Jedino me malo brine Ben, ali pošto je Lok najavio da hoće da uništi njegovo drago ostrvo, mislim da nema dileme. Ben ima herojski da pogine braneći ostrvo, a onda će Džek-novi mesija, da se ustoliči u svojoj vekovnoj dužnosti.Alternativni svet je postao zanimljiviji no inače, pa i tu možemo očekivati svašta.
Link to comment

Ako Ben zeli ocajnicki da brani ostrvo, zasto bilo ko ima dilemu ko je novi Dzejkob?pitanje: oba dela finalne epizode su nocac (ponedeljak ujutro po nasem) ili su podeljenje u 2 dana?

Edited by Milosh76
Link to comment

nocas, tj ujutru sve.i posle dzimi kimel sa tri alternativna kraja.ko prvi pogleda, dobija nagradu.i spojleri, bar do utorka. ako nema spojlera, ban.

Link to comment
best and worst lost episodes evergdje je tricia tanaka is dead medju najboljima :mad: Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
best and worst lost episodes evergdje je tricia tanaka is dead medju najboljima :mad:
Ona sa Ričardom (Ab Aeterno) nije ni tamo ni vamo, a toliko su je i nahvalili i ispljuvali
Link to comment
imam osjecaj da ce jack i locke poginuti :(
Ocekuje nas spektakularan dvoboj izmadju Dzeka i laznog Loka, sekundanti prvom Hurli i Dezmond, drugom Ben. Sojer gine 100%, vec je zeznuo stvar sa eksplozivom. Kejt gine zbog Arona. Faradej, uz pomoc majke pronalazi na koncertu put ka paralelnoj ostrvskoj realnosti, gde pomazu Dzeku.Porazeni Smoki nestaje u nekoj od spilja, uz pitanje gde ce se i u kom obliku vratiti. Dezmond u zagrljaju Peni i deteta :heart: Ostrvo tone, i citava prica oko njega nestaje.-_-
Link to comment
Ako si pogodio scenario... gotov si :D
Samo naglas razmisljam, tesko da u par recenica mogu da stanu dva i po sata, koja su nam zakuvali.E da, Dejmon kod Kimela rece pre neki dan, da ocekuje suze kod publike.
Link to comment

znaci definitivno ce da umru i dzek i locke.mene bas briga za sve, samo neka daju lockeu makar sekund srece, makar da na kratko bude winner :cry:ok, nije me bash briga za sve ostalo :D ali valjda je mr proper zasluzio nesto dobro

Link to comment
znaci definitivno ce da umru i dzek i locke.mene bas briga za sve, samo neka daju lockeu makar sekund srece, makar da na kratko bude winner :cry:ok, nije me bash briga za sve ostalo :D ali valjda je mr proper zasluzio nesto dobro
Operacija kod Dzeka bi trebala da nagovesti nesto... Meni je Dezmondov hepiend najvazniji! :D Edited by Takeshi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...