Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

kad sam videla nik decak kejt, uplasila sam se da druga licnost iz mene progovara. a jos kad sam videla broj postova - 108 - srce mi stalo. ne smes vise nijedan post da napises :Dhenri je wub i kao lezbijka i kao gej i kao maco i kao sve. eto.znas sta, sefe. kad kejt bude imala onakvu scenu u kejdzu kao zulijeta u onom filmu, onda cu da ti poverujem. i kad bi se tukle nogama, kejt ima jacu butku, ali zulijetine ruke, od onih epruveta, polomila bi joj zglob.a analusija je pandurka, ona je van konkurencije, u stvari.

Edited by luba
Link to comment
znas sta, sefe. kad kejt bude imala onakvu scenu u kejdzu kao zulijeta u onom filmu, onda cu da ti poverujem. i kad bi se tukle nogama, kejt ima jacu butku, ali zulijetine ruke, od onih epruveta, polomila bi joj zglob.a analusija je pandurka, ona je van konkurencije, u stvari.
aha, ipak nije sve tako jednostavno?nogama, rukama?u tuci je sve dozvoljeno.koji film sa djulijetom? jel se siba?
realno bi kejt izlupala i juliet i analusiju. kejt se ne bori fer, kejt bi nasla nachin da prebije i djeka i sojera, ako treba.
konacno glas razuma.
meni je manje iritantna ove sezone [mozda zato sto je manje ima nego ranije].
dosta istinito. Edited by ToniAdams
Link to comment
kad kejt bude imala onakvu scenu u kejdzu kao zulijeta u onom filmu, onda cu da ti poverujem. i kad bi se tukle nogama, kejt ima jacu butku, ali zulijetine ruke, od onih epruveta, polomila bi joj zglob.a analusija je pandurka, ona je van konkurencije, u stvari.
no way, Dzulijet je sva kilava, dovoljno joj je baciti malo prasine u oci i tako je onesposobiti na par sati. ili ako je jako sunce, samo joj sakrijes kremu sa zastitnim faktorom i cvike, i ona ne sme ni da izadje napolje. nije ona navikla na ove ekstremne uslove, za razliku od Kejt ciji je zivot oduvek bio survival. dok je Dzuli strebala, Kejt je lovila crvckove i bube. dok ova u labaratoriji sunca nije vidjala danima, Kejt je bila drumski razbojnik...sta mislite da je Lost prikazivan na nekoj kablovskoj televizijiji, recimo na HBO-u, u kom bi pravcu tekao razvoj likova i radnje? :Dedit: nije lepo uplitati Andjelinu u ovu pricu (mada se to donekle uklapa u moju zamisao Losta na nekoj kablovskoj mrezi)... :) Edited by mr@ki
Link to comment
no way, Dzulijet je sva kilava, dovoljno joj je baciti malo prasine u oci i tako je onesposobiti na par sati.
ali, ali, ali! boj ne bije svijetlo oruzje vec boj bije srce u junaka!u stvari, zulijet je rambo a kata je zanklodvandam.
e, zoe bel je jaca od bruslija i seksi je.odgledo, super je!
a zoe bel je ajronmen.
Link to comment

pogledala epizoda ponovo, ovog puta pri cistoj svijesti i zdravoj pameti.svidja mi se, mada remeti ritam serije.sasvim kul mi je pecina i svjetlost, nekako ima kiss me deadly smek. scene sa majkom i sinovima i tom pozadinom podsjecaju na srednjovjekovne religijske slike, kao i ona sa mrtvim men in blekom i starom vjesticom (bajdvej, super je sto je ona ruzna i relativno stara, a klaudija mlada i lijepa.sve u svemu, vizuelno sasvim smisleno kic epizoda skoro potpuno okrenuta mitu.uopste mi nije nelogicno sto ne saznajemo porijeklo majke. sugerise nam se ciklicnost, kao vec 100 puta u seriji. gluma je fenomenalna, dzejkobova doduse mozda malo maniristicka, mada sa razlogom.crni je car.nista odsudno mi necemo saznati prije finala, i to je super, sto se mene tice.

Edited by morgana
Link to comment

vidim da niko nije primetio rechenicu "they come, they fight, they destroy, they corrupt, it always ends the same" koju je mother rekla dechacima... ista rechenica koju je crni rekao jacobu u onoj secni na plazi dok gledaju brod koji pristize na kraju proshle sezone...

Link to comment
vidim da niko nije primetio rechenicu "they come, they fight, they destroy, they corrupt, it always ends the same" koju je mother rekla dechacima... ista rechenica koju je crni rekao jacobu u onoj secni na plazi dok gledaju brod koji pristize na kraju proshle sezone...
Tacno, to je odlican opis ljudskog roda. Ako je to tako, onda su Dzejkob i Cika Crni™ Bogovi ili visa bica ili dobro i zlo...
Link to comment
Elem, pošto je Džejkob mrtav, ko će nasledniku dati vino?
Vino su razbili još onomad, kad su se gložili oko Ričarda, i objašnjavali princip delovanja čepa na ostatak sveta. Tako da im je za postanje novog čuvara preostao poljubac ili možda potpis na nekom ugovoru.
Link to comment

Kakav uzas od epizode. :puke: Ali dobro, od kraja prethodne sezone izrazito ne podnosim pricu sa Dzejkobom i Crnim, pa mi je ovo bio vrhunac mucnine... sve je prejeftino i banalno, jebala ih mitologija. Crno, belo, igra, svetlost, bunar, majka, brat ... <_<

Link to comment

e, vidis sta su ti ukusi...ni mene ne zanima mitologija u lostu ni izbliza koliko sfali dosta mi je kul sto iz onog glupog pojavljivanja kejt, dzeka i loka pored adama i eve biva ocigledno da se potencira da mitologija daje iracionalno objasnjenje za cudne ali skroz prirodne pojave* objasnjive naukomkod mene su se bas izvukli time*mislim na prirodu ostrva, a ne bukvalno, naravno

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...