Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Dakle, smoke monster je stvorenje koje je bilo zarobljeno i zatim oslobođeno kada je Džejkobov brat upao u pećinu. Onda je preuzelo njegovu dušu.Jesam li ja ovo dobro razumeo?

Link to comment

Dakle, smoke monster je stvorenje koje je bilo zarobljeno i zatim oslobođeno kada je Džejkobov brat upao u pećinu. Onda je preuzelo njegovu dušu.Jesam li ja ovo dobro razumeo?

mislim da da. doduse, epizodu sam gledala u 6 ujutru, ko zna sta sam ispustila.kako obojica glume :Hail: Edited by morgana
Link to comment

Dakle, smoke monster je stvorenje koje je bilo zarobljeno i zatim oslobođeno kada je Džejkobov brat upao u pećinu. Onda je preuzelo njegovu dušu.Jesam li ja ovo dobro razumeo?

Sigurno je tako.Inače, mislila sam da će biti epizoda u rangu one sa Ričardom, ali je znatno bolja i interesantnija. A ostavlja utisak da su nam mnogo toga objasnili, a ustvari nisu. Detalj sa Kej i Džekom je totalno suvišan, ali izgleda da je narod baš zapeo da sazna ko su kosturi iz pećine iz prve sezone, pa su rešili da nam to lepo prikažu.Znači još samo dve do kraja. Au, kraj jedne ere. Šta posle?
Link to comment

Druga teorija koja kruži je da se Džejkobov brat tačnije njegova duša pretvorila u Smokija i da je Smoki zapravo tako nastao. Meni ovo ne deluje verovatno jer smo videli dokaze u vidu građevina (Temple, podzemna komora) i hijeroglifa koji pokazuju da je Dim bio tamo ranije u prošlosti.qp47rk.jpg

Edited by Conspirator
Link to comment

jel saznamo u epizodi sta je u stvari avijoncic koji je kejt stekala u sefu?i kako volt materijalizuje zivotinje?i kakve veze ima droza u kipcicima, i sto je mr eko postao dobricina i gradio crkvu?ako ne saznamo - necu ni da gledam <_< bez zezanja, polako se razocaravam. toliko toga ce ostati neobjasnjeno.

Link to comment

Smoki je uzeo telo bezimenog Dzajkobovog brata i opet se "oziveo". Samo je pitanje sta smoki predstavlja, da li zlo ili dobro ili vecni zivot ili nesto 505to. Ova epizoda je trebalo da dodje na pocetku da nam probudi mastu, a ne pred kraj.

Svaka im cast ako uspeju da ovo razrese razumno u sledecih 90 minuta.

Link to comment

vise od 90 minuta. sledeca epizoda je obicna, a onda dolazi finale od skoro 2 sata

Šta posle?
nema posle :(
Link to comment

latinski, mislim. to mi je isto bilo glupo, al ajde, valjda su to ubacili da bi provalili da se radi o nekom davnom vremenu, sta li.

Link to comment
vise od 90 minuta. sledeca epizoda je obicna, a onda dolazi finale od skoro 2 sata
Onda ce u sledecoj epizodi morati mnogo toga da objasnje, ali i da zamaskiraju da bi finale bilo bas kako treba. Inace bice verovatno kao i u proslim sezonama, poslednja dupla epizoda zbirno oko sat i po, sa reklamam mu to dodje 2h :D
Link to comment

obicno su finala bila po sat i dvadeset minuta, ali na to je dodato josh novih pola sata [nedavno je i zvanichno potvrdjeno]. sa reklamama ce biti vjerovatno preko dva sata

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...