Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

super™, na kraju ce ispasti da je sve ovo zajebancija neka 2 decaka iz 10 veka pre nove ere
bog i lucifer ili nesto slicno?atlantida?titani?ko bijase bog crnog dima? mozda nadju i piramidu na ostrvu...egipatsku, juznoamericku, ma ciju god...zar one statue nisu imale dzukacke face, zar i to nije neciji religijski motiv...jos da se pojave vanzemaljci, ako vec nisu, scenario je ladno mogao pisati deniken...bermudski trougao...misterije svih zemalja ujedinite se...sta bi sa "108"...ne sjecam se da su to pojasnili...i to bijase nesto religijozno, hrisna ili sl...hurley-ovi brojevi? poslije ovolikog mucenja, nadam se da ce sve pojasniti, iako sumnjam...vjerovatno su i sami zaboravili ili se nadaju da smo svi mi zaboravili...sto je najgore, cak i da su pojasnili, ja sam vec zaboravio...pa cak i ime serije moze biti interesantnije/gluplje, zavisno od ishoda...ili su htjeli napraviti mystery gilligana pa se izgubili u prici...pa odlazak sa ostrva, pa povratak preko one bake, nemam vise pojma ni cija je zena ili majka ili...pa klatno i ko znas sta sam sve srecom zaboravio...o boze (o jacobe) sta smo mi sve gledali...jedva cekam kraj, tj. jedva cekam da se zavrsi...koji sam ja tv victim...
Link to comment

@ lubama mrtav je lapidus, 100%. meni jedino zao sto je kate pitala jacka za sun i jin, a lapidusa nije ni pomenula :(ko ce sad cekat sledecu sedmicu, jebemti.

Link to comment
............jos pravila za nedobijanje vornova:ne sme da se kritikuje mama eloiza.ne sme da se pljuje kraljica dzulijet.ne sme da se dira hrlijeva libi.nikako ne sme nista ruzno da se kaze o ana-lusiji.redzina, ni slucajno. ko dira zoe bell, reskira zivot.(moze majkl, slobodno)
hihi, ja se navuko na v zbog julijete a veceras je ispala diskusija kako lakse stradaju cure (sem kate) nego tipovi. ustvari ocu nesto drugo da kazem... eto ko od kog momenta ali vezani smo sad vec 5-6 godina za seriju sto nije mala stvar. i licno ne bih poverovao da cu moci no uspelo mi da se nakupi u steku gomila epizoda iz ove sezone pa bih da konstatujem na osnovu svezeg iskustva a i da preporucim kako se lepse i lakse pila i ova kao i ranije sezone kada se gleda u nizu a da smo kojim slucajem imali jos koju gledali bi i dalje. sledeci susret moj sa lostom bice kad izmotaju ovo sto je ostalo. a jedna impresija od veceras mi je ne samo zbog vidjenog nego u kontextu cele serije je da sa tako necim sa svim svojim manama i vrlinama nismo nikada sreli nista slicno preko malih & velikih ekrana. bar ne udrobljeno na jednom mestu. nedostajace mi. :(btw: joke na pocetku rikardosove epizode nam je bio da se lost prtvorio u spansku sapunicu. xD
Link to comment

Gledao danas 2. epizodu serjie "Chuck" i dok doktor radi testove na njemu, on ugleda avion i kaze: "oceanic flight 815 was shot down by...". Dalje nisam razumio. Epizoda je valjda iz 97-98. Nebitno ali intersantno. Meni.

Link to comment
ma mrtav je lapidus, 100%. meni jedino zao sto je kate pitala jacka za sun i jin, a lapidusa nije ni pomenula :(
to je zato sto je, sta? decak kata kucka koja samo na sebe misli. sto posto je vec izracunala da kad se vrati u rl, ode kod sunine keve i uzme i to dete da gaji, i mazne im silne pare. ili im proda arona, kao buduce adama i evu.
nedostajace mi. :(
zlatna medalja :)kao certified teacher of the dharma initiative i lost university post-graduate, proglasavam te najpravijim fanom.
Link to comment
svaki tvoj slovni znak boli me kao udarac bicem:(
kakav pavlovljev refleks, je.ajde gledaj vise, ima nekoliko teza da se razradi.
Link to comment

Sudeći po oficijelnoj najavi u sledećoj epizodi ćemo saznati:Locke's motives are finally explained.Rekla bih da ga je mama ili nedovoljno volela ili previše volela :lol: :lol: :lol:

Link to comment

solidna epizoda. bojao sam se da ce biti blagi smor, kao richardovljejeva, ali je skroz ok. jedino sto je vjerovatno ovakva epizoda trebalo da ide negdje pocetkom sezone, a ne 2 epizode prije kraja, ali dobro.titus welliver je car.

jedino sto mi je bash bilo skroz jeftino je onaj flashback na prvu sezonu, kad su jack i kate nashli adama i evu. bezveze

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...