Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

hahaha sta bi ovo, Titanik 2?

pobise pola likova, Sun i Jina sigurno, a izgleda i Saida, Lapidusa...MIB ih opasno zajebao, i tek je poceo.

sledeca epizoda bi trebala biti spektakl, flesevi MIB/Jacoba, a finalna je koliko sam procitao produzena za jos pola sata...

Edited by mr@ki
Link to comment

pa, nagovjestava konacni obracun

sayid, sun, jin, lapidus :cry: damn you darlton!ne svidja mi se sto ce i definitivno biti flocke bad guy, to mi je previse u heroes stilu.i hoce li se pravom, originalnom lockeu ikad ista dobro desiti. ako je iko zasluzio, to je on :(

Link to comment

Doobra.

Sawyer, Sun, Jin, Lapidus :cry: Sayid je već ,ionako bio mrtav :cry: da li će iko uspeti da preživi do kraja?

Edited by Arkadija
Link to comment

ko prezivi, dezintegrisace se u susretu sa samim sobom iz paraleleza sada je i lok sit, i ovce na broju, gledajuc siru slikua da li ce kraj biti srecan, jebemu, znacemo vjerovatno u posljednjih 5 min serije

edit, zaboravih: said je car

Edited by morgana
Link to comment

Odgledala još jednom.

Sawyer je ipak živ.Mada, kako su počeli da ubijaju glavne likove ne verujem da će poživeti do poslednje dve epizode.

Link to comment

Dobra epizoda. Meni je zanimljivo da je Lokov cale prosao kako bi trebalo da prodje Lok, posle onog pada sa ko zna kog sprata. Mozda to nista ne znaci, ali opet meni je zanimljivo. Videcemo sta ce biti, vec sledece nedelje.

Link to comment
Doobra.

Sawyer, Sun, Jin, Lapidus :cry: Sayid je već ,ionako bio mrtav :cry: da li će iko uspeti da preživi do kraja?

sudeci po imenu 15. epizode 'what they died for' ... tesko. mozda 1 ili 2 kandidata (sto mi ovo jebeno lici na velikog brata :lol: , ne izbacuju™ nikoga 100 dana/epizoda, ali onda pred finale svi lete po ubraznom procesu! ) koji ce u poslednjoj epizodi biti na big screenu, sami u hatchu, i pice sampanjac :D. Stavljam 10 eura na Huga.

Link to comment

cekam da toni odgleda epizodu pa da prizna da sam bila u pravu da je dzek od posle nirvane ipak car. ali popizdecu dok ne saznam ko mu je zena tamo .super mi je

sto nisu pokleki holivudizmu kad su se resavali kvonovaca. niko nije cmeketao, ti treba da gajis dete, bla, bla.i nesto se mislim, ovako romeo/julijovsku smrt nismo videli nigde.

pa, nagovjestava konacni obracun

sayid, sun, jin, lapidus :cry: damn you darlton!ne svidja mi se sto ce i definitivno biti flocke bad guy, to mi je previse u heroes stilu.i hoce li se pravom, originalnom lockeu ikad ista dobro desiti. ako je iko zasluzio, to je on :(

ne bih jos otpisala lapidusa. nije kandidat. ako je decko kejt prezivela iako je precrtana, sto ne bi on.a vidis da lok sam odbija pomoc. mislim da ce ga smuvati dzek preko helen da ga operise. push the button.

ko prezivi, dezintegrisace se u susretu sa samim sobom iz paraleleza sada je i lok sit, i ovce na broju, gledajuc siru slikua da li ce kraj biti srecan, jebemu, znacemo vjerovatno u posljednjih 5 min serije

nadam se da nece biti srecan kraj. to jest da ce biti kao sa kvonovcima. kandidat i mozda jos dvoje, da nastave vrstu, kad vec bernar i rouz nisu :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...