Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Jes' vala, :isuse: ... što se tiče bunara, mene to više ne uzbuđuje, pa onaj jedrenjak (Black rock) je u jednoj epizodi plovio po mirnom moru, a u drugoj se survao na nesrećnu statuu po najgoroj oluji.
Još uvek, mada mnogi to tvrde, ne verujem da je taj jedrenjak na mirnom moru, dok ona dvojica kenjaju na obali, baš crna kamenčuga.2us7tdt.jpgKakogod, voleo bih na kraju da se ispostavi da je "Lok" u stvari svo vreme u pravu.
Link to comment

Baš ove.Inače, oko te priče sa brodom koji je čas na mirnom moru, čas u oluji - šta je problem da jedrenjak doplovi blizu ostrva, pokuša da ga napusti ali ne može, ili možda krene da ga oplovljuje, tokom čega kreće žešća oluja koja rezultuje onim što smo videli? Takođe, oko nabacivanja broda na statuu, kao što rekoh ranije, em su brodovi u to vreme već standardno bili sa dnom od bakra ili metala (bez obzira što je spoljna oplata dela koji je iznad vode bila od drveta), em je brod udario samo o glavu, dok je veliki talas udario o samu statuu i razneo je, a "naneo" je brod u džunglu (ne mora daleko, par stotina metara je dosta).

Link to comment

za svaku glupost se moze izmisliti fino objasnjenje, ali dok god ja sam moram da izmisljam objasnjenja, a ne da mi oni to lepo dokumentuju slikom u samoj seriji, it stinks.

Link to comment
ILi ga neka jaka sila privlaci i pri tom izaziva talase i oluju. Nije dzabe onaj Carlsov brod stajao jako daleko od obale, zar ne?
razmagnetisace dezmond caskom ostrvo, i gotova stvar
Link to comment
Baš ove.Inače, oko te priče sa brodom koji je čas na mirnom moru, čas u oluji - šta je problem da jedrenjak doplovi blizu ostrva, pokuša da ga napusti ali ne može, ili možda krene da ga oplovljuje, tokom čega kreće žešća oluja koja rezultuje onim što smo videli? Takođe, oko nabacivanja broda na statuu, kao što rekoh ranije, em su brodovi u to vreme već standardno bili sa dnom od bakra ili metala (bez obzira što je spoljna oplata dela koji je iznad vode bila od drveta), em je brod udario samo o glavu, dok je veliki talas udario o samu statuu i razneo je, a "naneo" je brod u džunglu (ne mora daleko, par stotina metara je dosta).
nema leba da bakarni brod i talas sjebu onolku statuu angry.gif
Link to comment

U drugom snik piku Dzek kaze Loku...

Pitao ga je kako je povredio kicmu, Lok ga pita zasto. A Dzek kaze... ZATO STO MISLIM DA STE KANDIDAT!? U je...imamo kandidata, tako se i zove epizoda :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...