Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

onaj jedrenjak (Black rock) je u jednoj epizodi plovio po mirnom moru, a u drugoj se survao na nesrećnu statuu po najgoroj oluji.
to mi uopste nije chudno, od pocetka serije se lijepo vrijeme za cas prebaci na oluju [a locke je od pocetka, iz nekog razloga, bio sposoban da to predvidi. plus, mi ne znamo koliko je vremena proslo izmedju scene sa lijepim vremenom do scene zabijanja u statuua ni dzek mi ne smeta, meni je ovako mnogo kulji nego sto je bio ranije.
Link to comment
a ni dzek mi ne smeta, meni je ovako mnogo kulji nego sto je bio ranije.
i do sad ti je sve bilo oprosteno, ali od sad pa zauvek, postajes beli medved, makar ovde :Dnisam jos gledala. otezem.
Link to comment
Izgleda da nema epizode sledeće nedelje :(
kako, odkud ti to? ja mislio da je pauza pred finalnu epizodu.inace, jos nisam odgledao, sad cu. naravno, to me nije sprecilo da otvorim sve spojlere :) Edited by mr@ki
Link to comment
kako, odkud ti to? ja mislio da je pauza pred finalnu epizodu.inace, jos nisam odgledao, sad cu. naravno, to me nije sprecilo da otvorim sve spojlere :)
I ja sam to mislila, ali izgleda su promenili raspored.
Link to comment

Poslednje dve epizode po dinamici podsećaju na onaj staari dobri Lost iz prve dve sezone (par glupih dijaloga na stranu).

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Nadam se da ce sa ovom turom prestati sa razvrstavanjima, ko ide s' kim i u kom pravcu... postaje zamorno.Dezmond je ocigledno osoba koja spasava situaciju, a i celu seriju.

Link to comment

Odlicna epizoda... konacno fajt :DMeni Dezmnond lici na Dzejkoba sudeci po obilasku nasih junaka, verovatno za Lokov racun. Posto je preziveo ono elektromagnetno streljanje, moguce da je to od njega napravilo "nesto" sto nije bas do kraja covek.

Link to comment

Dezmond iz automobila posmatra decu (po Benu), pa onda udara invalida u kolicima, proganja trudnicu, juri bolesnika u bolnici, pada u nesvest posle rukovanja sa zenom ... some serious issues :)

Link to comment
Dezmond iz automobila posmatra decu (po Benu), pa onda udara invalida u kolicima, proganja trudnicu, juri bolesnika u bolnici, pada u nesvest posle rukovanja sa zenom ... some serious issues :)
Dezmond prati Loka, ubija ga po naredjenju nekoga/necega, spaja Dzeka i Kler, Carli ga uvodi u novu ulogu, Peni mu budi secanja tim rukovanje...Tumacenja su razlicita, zar ne?S obzirom da je masovni, patoloski ubica Said, pao na pateticnu Dezmondovu pricu, ocekujemo da se pojavi i u sledecim epizodama.
Link to comment

to sto kazes ide u prilog tvojoj teoriji da je dezmond dzejkobolik lik, ili da iz nekog razloga ima iste sposobnosti kao dzejkob, makar i nije u njegovoj ulozidruga opcija je da crni nema moci onoliko mocne koliko misli da jesu :Dedit: meni se najvise svidja da je dezmond treca strana

Edited by morgana
Link to comment

Pošto je na raspolaganju jako malo vremena, u poslednjoj epizodi Dezmond okupi sve iz paralele, koji dožive kolektivnu svesnost, i u momentu kada se to dogodi, ostrvo-čep, pretvori lažnog Loka u sićušnog lažnog Loka i vrati ga nazad u bocu i zatvori ga za vjek i vjekova, a ovi u paraleli otpevaju Let the sunshine in i svi odu zagrljeni u zalazak sunca, The End.

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...