Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

kraj je super, a ostatak su mogli i da mi posalju na mejl

Jutros kad sam skinula epizodu, pustim na preskok i naravno pogledam kraj, ne zato što sam htela da vidim, nego da proverim jel epizoda cela, a kad tamo....Morala bih da se odviknem od piraterisanja na poslu, ali šta ću , kad je tu najbrži protok dostupan na tržištu
Link to comment

dobra je cela epizoda .. ima mnostvo sitnih detalja koji bi mogli da odluce utakmicu™.

meni se cini da je pravi™ dezmond zapravo ovaj u paraleli, a da je ovog iz paralele vidmor poslao na ostrvo kao mamac i sve to prolikom magnetnog shoka™... sve u svemu dezmond :Hail: :Hail: :Hail:

Edited by 8-walker
Link to comment
dobra je cela epizoda .. ima mnostvo sitnih detalja koji bi mogli da odluce utakmicu™.

meni se cini da je pravi™ dezmond zapravo ovaj u paraleli, a da je ovog iz paralele vidmor poslao na ostrvo kao mamac i sve to prolikom magnetnog shoka™... sve u svemu dezmond :Hail: :Hail: :Hail:

Sta je pico, koristis spojler! :lol:
Link to comment

cool epizoda.

super mi je kako je poginula illana, jedna od najkuljih pogibija u lostu, kao i arztova u prvoj [ili bjese u drugoj] sezonikad bi mogli da iskuliraju sa 'we must destroy the plane' idejom. idiotski. ne bi mogli samo da, say, probuse gume na tockovima aviona, ili uniste intrumente u pilotskoj kabini. ili makar ne povedu jedinog pilota sa sobom u misiju unistavanja aviona :rolajs:

Link to comment

Samo da podsetim forumase koji hail-uju i kojima je epizoda 'cool' da ima samo jos 4 epizode do kraja, a mi opet, po ko zna koji put, gledamo debelog kako zdere chicken wings. Dezmond twist je zanimljiv ali je realno antiklimax - ako im je ovo endgame. Michael :isuse: x 1000

Link to comment
cool epizoda.

super mi je kako je poginula illana, jedna od najkuljih pogibija u lostu, kao i arztova u prvoj [ili bjese u drugoj] sezonikad bi mogli da iskuliraju sa 'we must destroy the plane' idejom. idiotski. ne bi mogli samo da, say, probuse gume na tockovima aviona, ili uniste intrumente u pilotskoj kabini. ili makar ne povedu jedinog pilota sa sobom u misiju unistavanja aviona :rolajs:

Ilana poginula? :blink: ja uopste nisam primetio, sad sam morao vratiti i pogledati taj deo ponovo. eto s koliko paznje pratim Hugove epizode. predpostavljam da ce u finalnim epizodama (skoro) svaki lik zaginuti u bar jednoj realnosti.

Edited by mr@ki
Link to comment

Ilana poginula? :blink: ja uopste nisam primetio, sad sam morao vratiti i pogledati taj deo ponovo. eto s koliko paznje pratim Hugove epizode. predpostavljam da ce u finalnim epizodama (skoro) svaki lik zaginuti u bar jednoj realnosti.

:lol:kako si uspjeo da propustish

dinamit je razneo

meni su hugove epizode skoro uvijek superzabavne.

Samo da podsetim forumase koji hail-uju i kojima je epizoda 'cool' da ima samo jos 4 epizode do kraja, a mi opet, po ko zna koji put, gledamo debelog kako zdere chicken wings. Dezmond twist je zanimljiv ali je realno antiklimax - ako im je ovo endgame.
ne znam sta ocekujes, ovo je lost. necemo ovdje znati sta je tacno endgame vjerovatno sve to zadnje epizode. jebiga, nisu ovo heroes [na srecu] da samo treba da se nadju good guy i bad guy, pobiju se i to je to. mene ova epizoda bash podsjetila na drugu sezonu. sa malo vise akcije. sve u svemu, skroz kul.

malo mi je objasnjenje za ono saputanje underwhelming. mada je ispalo onako kako se josh od prve sezone pretpostavljalo

elem, procitah u fishbiscuit recap-u, u onoj epizodi not in portland, iz trece sezone, kad sawyer i kate spasavaju carla - video kojim je carlu [valjda] ispiran mozak u jednom trenutku kaze 'only fools are enslaved by time and space' ali se to chuje samo kad se pusti unazad:http://www.youtube.com/watch?v=KZmAz86uHq4a to je ujedno i anagram od 'bones of nadlers may lay lost deep in cave'. a nadlers su rose i bernard aka the annoying interracial couple:)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Samo da podsetim forumase koji hail-uju i kojima je epizoda 'cool' da ima samo jos 4 epizode do kraja, a mi opet, po ko zna koji put, gledamo debelog kako zdere chicken wings. Dezmond twist je zanimljiv ali je realno antiklimax - ako im je ovo endgame. Michael :isuse: x 1000
Epizoda je solidna, a što se tiče 5 preostalih, verovatno možemo da očekujemo da u svakoj sledećoj budu 2-3 smrti što na ostrvu , što u paraleli.

Ilanina smrt je bila u treptaju oka, pa i ne čudi ako neko propusti da vidi taj detalj. :lol: Jack ne mora više ni da se pojavljuje, toliko je postao iritantan, čas ne veruje nikome , čas slepo prati Huga u nepoznato, čas razbija ogledala u svetioniku isl. Red je da pogine.

Michael nije ni jednom dozivao svog sina, mada sam pomislila da hoće, onda kada je ostavljao pozdrave za Liby, pa me nije toliko iznervirao.

Edited by Arkadija
Link to comment
Michael nije ni jednom dozivao svog sina, mada sam pomislila da hoće, onda kada je ostavljao pozdrave za Liby, pa me nije toliko iznervirao.
E? Pa onda treba ponistiti epizodu...
Link to comment

Imam jedno pitanje.Ako imamo uzročno- posledičnu vezu između paralelnih svetova, pa lažni Lock pokuša da ubije Desmonda na ostrvu i to za posledicu u paralelnom univerzunu ima da Desmond pokuša da ubije nesrećnog invalida u kolicima, da li to znači da, recimo, ako Jack na ostrvu reši da izvrši samoubistvo, da li će njegov alter da ostane trudan???

Link to comment
Imam jedno pitanje.Ako imamo uzročno- posledičnu vezu između paralelnih svetova, pa lažni Lock pokuša da ubije Desmonda na ostrvu i to za posledicu u paralelnom univerzunu ima da Desmond pokuša da ubije nesrećnog invalida u kolicima, da li to znači da, recimo, ako Jack na ostrvu reši da izvrši samoubistvo, da li će njegov alter da ostane trudan???
odgovor je u boci
Link to comment

hah. desmond i charlie su upali u vodu u paralelnom univerzumu, na istom mjestu koje je pozadina za des+penny fake fotografiju iz originalnog univerzuma

descarplunge.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...