Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

odlicna.faradej je kulji kad je fizicar, al ajde.a dezmond je doktor menhetn.a minkovski? kakav je car.

sredingerova maca se vraca. sad je jasno da su u bajkovitom zivotu svi tute, ali ih muce ogledala koja im bude neka secanja ili stagod.dezmond posto je otporan na ove zrake, moze da se svrcka oko bombe. dzulijetino it worked ima smisla.i garant je dzulijet dzekova zena u bajci

jos pravila za nedobijanje vornova:ne sme da se kritikuje mama eloiza.ne sme da se pljuje kraljica dzulijet.ne sme da se dira hrlijeva libi.nikako ne sme nista ruzno da se kaze o ana-lusiji.redzina, ni slucajno. ko dira zoe bell, reskira zivot.(moze majkl, slobodno)

Edited by luba
Link to comment
odlicna.faradej je kulji kad je fizicar, al ajde.a dezmond je doktor menhetn.a minkovski? kakav je car.

sredingerova maca se vraca. sad je jasno da su u bajkovitom zivotu svi tute, ali ih muce ogledala koja im bude neka secanja ili stagod.dezmond posto je otporan na ove zrake, moze da se svrcka oko bombe. dzulijetino it worked ima smisla.i garant je dzulijet dzekova zena u bajci

jos pravila za nedobijanje vornova:ne sme da se kritikuje mama eloiza.ne sme da se pljuje kraljica dzulijet.ne sme da se dira hrlijeva libi.nikako ne sme nista ruzno da se kaze o ana-lusiji.redzina, ni slucajno. ko dira zoe bell, reskira zivot.(moze majkl, slobodno)

meni ovaj sideway faraday skroz kul, sa onim sesirom. pogotovo scena kad se vidi njegov odraz u staklu.minkovski je totalni car! kako to zaboravih pomenut... skoro kao i mikhail i keamy. i niko nista nije rekao kontra zoe bell, vec ove nove, vidmorove zoe. jedino sto nije valjalo sa zoe bell je sto se ubila nekako nespektakularno, ochekivao sam barem skok iz helikoptera ili neku ekslopziju..
Link to comment

Po meni kljucna recenica ove epizode, pa cak i celog serijala je kad Zoe kaze Dezmondu: "Tebi je ta stvar sprzila mozak". Tom recenicom moze skoro sva desavanja da se objasnje.

Edited by Milosh76
Link to comment

regina, iz cetvrte sezone. jedna od freighties [skocila u more okovana lancima].ujedno, stunt double u mnogim filmovima/serijama - pocev od xena princess warrior, do kill billa, a igrala je u death proof

Link to comment

Odgledao jos jednom poslednju epizodu... definitivno najbolja od svih do sada! Logicno, "The Constant" ide na drugo mesto. -_- Sad' mogu da protrace naredne 2-3 na onu dvojicu sto razmenjuju kamencice na plazi.

Link to comment
izadji na crtujel se tako bese zvala ona kampanja za glasanje 2000?ko glasa, oslobodjen vornova do kraja godine.
i niko nista nije rekao kontra zoe bell, vec ove nove, vidmorove zoe.
mene ona nekako podseca na tinu fej, pa sam se navikla. a i uvek su mi drage naucnice.
jedino sto nije valjalo sa zoe bell je sto se ubila nekako nespektakularno, ochekivao sam barem skok iz helikoptera ili neku ekslopziju..
ti moras ovo da gledasMV5BMTY4ODI3NDQ5MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDEzNzA3Mg@@._V1._CR0,0,388,388_SS90_.jpg
Link to comment

uuu, zoe i lucy lawless ponovo na istom mjestu. me likes :)ja glaso za darltona josh odavno. a pomogao sam i lindsey vonn da se popne do desetog mjesta, sta cu kad sam dobar chovjek -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...