Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

samo mi domacice gledamo seriju rano ujutru <_<
Prokleti mi zaposleni, ja jedva dočekam da dođem kući, doduše, to me ne sprečava da malo zvirnem, važno je samo da šefika bude zaokupljena nečim značajnim, npr. ispijanjem kafice sa drugim rukovodiocima :lol::lol::lol: Koliko vidim svašta se odigrava.
Link to comment

i ja sam domacica :isuse:

par stvari mi nije jasno. gosn vidmor dolazi kao saviour na ostrvo, a pri tome ga jakob nije pozvao. trazio je put do njega godinama i napokon ga nasao. znaci jacob ne zeli vidmora na ostrvu. dalje, ben je cinio sve kako bi vidmora zadrzao van ostrva. ben je radio za jakoba, dakle jos jednom dokazano da jacob bas i nije prijatelj sa vidmorom ... ali ne lezi vraze, vidmor dolazi do ostrva sa istim ciljem koji jakob sprovodi vec vekovima, da ne pusti vince da iscuri iz boce™. to mi nikako nije jasno. ondak, kroz celu seriju se govori, what's done is done, a sincek sad odjednom zeli da undo momenat kad je kuja™ aktivirala nuklearku. zatim, vidmor kaze da je dezmond jedini covek koji je u stanu da prezivi napad ogromne kolicine energije jer je preziveo detoniranje the hatcha pre par godina ... isto detoniranje je preziveo i locke, a kad smo vec kod njega, zivo me interesuje sta ce biti sa lockeom iz paralele posto je vamo™ mrtav.

p.s. necu da stavljam nista u spojler jer je do sada svima vec valjda jasno da ko nije odgledao najnoviju epizodu ne treba da cita topic.p.s. 2 ovo se posebno odnosi na arkadiju .. ish odavde !

Edited by luba
sreca tvoja sto nisam procitala post, nego se samo toni navuko
Link to comment

what's done is done ne vazi odkad smo otkrili kvantnu fizikuto je za ove seljake relativistetj, istorija se moze mijenjati kombinovanjem sa drugim univerzumom (recimo, pocevsi od '77. mada je moguce da je paralela postojala uvijek) a ne putovanjem kroz vrijeme unazad u jednom tajmlajnuhoce li mama i tata spasiti sina faradeja ili ce on spasiti svijet (ili i jedno i drugo)?to sa dzejkobom jeste interesantno. ostaje pitanje kolko i ben i vidmor znaju o dz. a koliko nagadjajujos uvijek navijam da nasa momcad pomakljaju i dzejkoba i crnogzanimljiv je sukob vidmora i crnog, ali nisam sigurna da je cist koliko onaj sa dzejkobomciljevi im se ne sukobljavaju sasvim

edit:

paralela izgleda nekako holivudjanski sladunjavo. mislim da je to namjerno. ako je skroz ravnopravna sa ovim osnovnim univerzumom, zasto gdja hoking i faradej insistiraju na course correctingu? eno im paralela pa nek se igrajubaba zna da je u izbjeglistvu valjda, a sad ce da saznaju i ostali

Edited by morgana
Link to comment

vokere, dobio si spojler, ipak sam ja ovde neki gazda, a i onim slikama nema ovde mesta. nista ne sme da unizi kvalitet ovog topika.toni dobio kaznu sto je rekao da je dzulijet tetka. dabogda ti pirgava kuvala ruckove od sad pa do vecnosti.

Link to comment

toni je kriv ! sam je rekao, jebemti sam sebe i kad citam spojlere ... njemu ni spojler ne pomaze ! :D

meni nekako zao sto je locke crko .. nadam se da ce ga vaskrsnuti nekako u nastavku. tipa locke vs locke u zadnjoj epizodi bi bilo do jaja !

Link to comment
toni dobio kaznu sto je rekao da je dzulijet tetka. dabogda ti pirgava kuvala ruckove od sad pa do vecnosti.
neka, narucivacemo kineze do kraja vecnosti.
Link to comment
p.s. 2 ovo se posebno odnosi na arkadiju .. ish odavde !
Prosvetli me šta sam zgrešila. :blink: :blink: :blink: Pa ja sam, izgleda, poslednja koja je odgledala ovu epizodu.Inače, sjajna epizoda. Cela priča sa paralenim univerzunom sada ima smisla. I da. U maju sam na godišnjem odmoru :P
Link to comment

ne znamo mi da li jacob ne zeli widmorea. mozda ga je i dodirnuo, a to cemo tek vidjeti. a mozda i widmore radi na svoju ruku. kao sto i ne znamo da li je ben bash radio za jacoba. on je mislio da jeste, ali ispostavilo se da nikad nije komunicirao sa njim. for all we know, mozda je primao naredjenja od crnog [ako pretpostavimo da je crni bio u onoj kolibi].a sto se tice widmoreove opaske da je desmond jedini prezivjeo eksploziju hatcha - ne znam da li je na to mislio, ali desmond je jedini ziv od onih koji su bili u hatchu kad je ovaj eksplodirao. i eko i charlie i locke su kasnije zaginulu

Link to comment

Vidmor, možda ispadne pozitivac na kraju. Kako stvari stoje on je došao da "ispravi" posledice eksplozije one bombe iz 1977.Gospođa Hoking ima "specijalni" pogled na sled dešavanja, sad, da li je to prirodno ili posledica dugog boravka na ostrvu, valjda će biti objašnjeno.E, sad, zašto Ben nije drugačije reagovao na Aleks, verovatno zato što nije putnik sa leta 815, samo su oni podložni tome da vide drugu stranu. Rakla bih da će se društvance okupiti po Dezmondovom pozivu, i da će se tada svi setiti, a univerzum će se urušiti sam u sebe i prestaće da postoje te paralelne priče.

Link to comment

sad kad razmislim, ova epizoda mi se svidja jos vise no kad sam je tek pogledalamalo mi lici na abre los ojos

Edited by morgana
Link to comment

dobra epizodaEDIT: Je l u spoilerima samo sadržaj emitovanih, ili ima tamo i sadržaja neemitovanih epizoda? Mislim, informacije dobijene posredstvom kontrašpijunaže, na crnom tržištu, vremeplovom, itd...

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...