Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Iskreno, kenja mi se već od alternativnog univerzuma. Počeo sam da ga forwardujem poput onih priča o istorijatu pojedinih likova iz prvih sezona. Razrešite više sudbine tih ljudi i misteriju ostrva i zdravo. OK, skapirali smo, i da je svet potpuno drugačiji, ti ljudi bi se našli i između njih bi bilo interakcije.

Link to comment
Ali nije mi jasno zasto u svakom subtitleu ima po nekoliko sramotnih gresaka. Tipa "help me out" - da mi pomogne da izadjem.
to je zato sto gledas sa titlovima ...
Link to comment
Ali nije mi jasno zasto u svakom subtitleu ima po nekoliko sramotnih gresaka. Tipa "help me out" - da mi pomogne da izadjem.
Ispravi pa uploaduj negde da vidimo kako treba da izgleda. A mozes i sledecu epizodu da pocnes sam da prevodis.
Link to comment

A zasto su nasi junaci uopste prisutni na resetovanom letu 815!? Izmenile su im se kuce, poslovi, partneri... samo je let (skoro) isti.Mislim da ce Dezmondova prica morati dosta da razjasni.

Link to comment
Ispravi pa uploaduj negde da vidimo kako treba da izgleda. A mozes i sledecu epizodu da pocnes sam da prevodis.
pwned!!!elem, ne verujem da ce dogadjaji u paralelnom svetu imati ikakvu bitnost.tu su samo da popune prostor.kog je sve manje, a jos nam nista nije jasno, nabijem ih.
Link to comment
elem, ne verujem da ce dogadjaji u paralelnom svetu imati ikakvu bitnost.
nelson.ha.ha.jpegeto zasto ti nikad ne bi mogao da budes poslanik u cg skupstini u paralelnom univerzumu -_- nego, salu na stranu, dezmond je 1 car. i kako ja volim ovu seriju do imbecilnosti :)

mislim da je sad i definitivno [mada je vec jedno vrijeme bilo] jasno da flashsideways nisu nikakav epilog onog sto se desava na ostrvu, vec paralelna stvarnost.

Link to comment

ma toni to ionako prica da bi bio u centru paznje.ko i sa pirgavom.umesto da prihvatite moje vodjstvo i slusate sve sto vam kazem i objasnjavam, vi nesto sami pokusavate. pih.poslao mi neko status dejmonov sa fejsbuka na dan kad je objavljeno da je gotovo sa 24.I'm mourning 24. In real time.mislim da je ovaj vikend pravi trenutak za proveravanje znanja iz ovih epizoda.(nego, zavrsavam heroes 4. sezonu. pa mama petreli je prava benrijeta!)

Link to comment

odlicna epizoda

u 2 epizode vidmor i hoking kazu da 'jos nije vrijeme' za dezmondahoking u oba univerzuma ima znanje iz oba univerzunakoji trenutak je pravi, tj tacno na vrijeme, i hoce li dezmond za njega znati intuitivno, s obzirom da je i na ostrvu i u paraleli preuzeo inicijativu?

samo mi domacice gledamo seriju rano ujutru <_<

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...