Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

elem, na drugo gledanje mi se vise svidjela epizoda. onaj richardov kikot, ili kako se vec kaze, na pocetku epizode - it cracks me up every time :D
Da! Majstor koji je dugo bio mozda i najkulji lik u seriji, odjednom zvuci kao Gordan Kicic u predstavi Amadeus. (ili filmski glumac u istoimenom Formanovom ostvarenju)"h-h-h! I have no idea what we do next"
Link to comment
koji drugi forum?
The Others//nego, meni se odavno ucinilo da Jacob nije good guy, ili da njih dvojicu ne treba posmatrati na liniji dobro/zlo, ali otkad je onaj pobio sav onaj narod a oko sebe drzi inficirane ludake, definitivno navijam za beloga.
Link to comment

džejkob neće da se upliće u akcije pridošlica, ali prvoj zamlati koja se oslobodi od okova daje ingerencije da se bavi medijatorskim poslom. a onda, umesto sa ričardom rikardusom alpertom, komunicira sa zajednicom "drugih" preko odabranih vođa, mada u toku serije saznajemo da poslednji lider - nesrećni ben - nikad nije ni video džejkoba, no je improvizovao i svojevoljno donosio odluke za svog mandata. i kao vrhunac, dovodi preko leta 815 novu ekipu na ostrvo da se pokrlja sa domorocima nastanjenim u darmavilu, koje je takođe on doveo...maestralan i smislen plan osovine dobra, nema šta :)

Link to comment

Neko lepo reče da taj brod što se ljuljuška na suncu, ne mora da znači da je crna kamenčuga.Ko zna koliko puta su ova dva crno/bela gada dovodila ljude na ostrvo.Imam osećaj da Džejkob priziva Vidmora da dojde, a pošto je Vidmor pobio gomilu ljudi u onom lažnom aviJonu, onda je i Džejkob ubicopodržač

Link to comment
Neko lepo reče da taj brod što se ljuljuška na suncu, ne mora da znači da je crna kamenčuga.
ne mora da znachi, ali 99% sam siguran da jeste. chak mislim da sam negdje procitao da su darlton potvrdili to.
Link to comment
pošto je Vidmor pobio gomilu ljudi u onom lažnom aviJonu, onda je i Džejkob ubicopodržač
widmore zapravo nije ubio nikoga tu, recheno je da je platio ekshumaciju grobova na recimo tajlandu za te lesheve...
Link to comment

uuuu, aj da podelimo uloge za paralelni forum!ja sam biznismen, voker je fudbalski sudija, debeli sef je poslanik u cg parlamentu!ajmo dalje!ko je skim?

Link to comment
uuuu, aj da podelimo uloge za paralelni forum!ja sam biznismen, voker je fudbalski sudija, debeli sef je poslanik u cg parlamentu!ajmo dalje!ko je skim?
:lol:filipenko je superadmin paralelnog foruma
Link to comment

to, to, zakuvava se!petovic je vodja 1389 i navijaca partizana!ivan soniks je krilni centar fmp-a. milosh76 je guverner.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...