Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

nadam se da ce sledeca epizoda biti jacobov life story. to bi bilo zanimljivo
sledeca su san i djin. mislim da cemo jakova dobijati na kasicicu do pred finale.u podkastu su rekli da su zavrsili pisanje finala. halabuka oko naslova epizode prevazilazi rasprave o + i - epizoda.

izmedju "that's why they died" i "the end", pobedio ovaj drugi

Edited by luba
Link to comment
pa i godina, 1867. ipak je malo kasno, mislio sam da je Black Rock stariji, a i uniforme britanskih oficira iz tog perioda su malo omašene...da je bila 1767, pa 'ajde :)
tnt je izmisljen 1863, a pun ga je brod <_<
Nego, da li kontinuitet Džejkoba iz vremena Rikardusa do trenutka kada ga je Ben usmrtio znači da je ono što je bilo u kolibi i davalo naređenja, a imalo oblik Džekovog oca, u stvari svo vreme bio Čika Crni?
dosta sam siguran da jestee, rikardova zena, jel bila dzejkobljevovljevo maslo ili normalna prikaza? Edited by ToniAdams
Link to comment
tnt je izmisljen 1863, a pun ga je brod <_<
datum je zeznuo arhivar greg nejsns, koji je pisao ovu epizodu, pa je morao da se vadi.kad se na aukciji prodavao brodski dnevnik sa blek roka, datum je bio 1845. zbog dinamita su morali da pomere, zato je 1867.
dosta sam siguran da jestee, rikardova zena, jel bila dzejkobljevovljevo maslo ili normalna prikaza?
u neku ruku je jakovljevo maslo, jer prica sa hrlijem, a hrli prica sa mrtvim ljudima.a ono je sve cika titus, i kristijan, i kler i tako.samo ja sve nesto pocinjem da mislim da ce jakov biti nevaljao a titus dobar.e da, toni, kaze dejmon da on pokusava da progura ideju da pirgava jase smokija. isti ste. Edited by luba
Link to comment
It is often commented that Carbonell's eyelashes appear rather dark, as if one had applied too much eyeliner or mascara. Interviews with both Carbonell and the producers of Lost have stated that his eyes are one of his physical traits, and completely unaided by any form of makeup
:D
Link to comment

mozda se insistira na tome da je i dzejkob covjek svog vremena, kao sto vidimo da je i ricard, sudeci po tome koliko vjeruje u pakaoiz istog razloga, faradej vjerovatno ne bi pravio paralelu izmedju ostrva i flase sa vinom i cepom, nego neku fensiju

Link to comment
pa i godina, 1867. ipak je malo kasno, mislio sam da je Black Rock stariji, a i uniforme britanskih oficira iz tog perioda su malo omašene...da je bila 1767, pa 'ajde :)
Po indijskom nacionalnom kalendaru godina 1845 je, u stvari, 1767...
datum je zeznuo arhivar greg nejsns, koji je pisao ovu epizodu, pa je morao da se vadi.kad se na aukciji prodavao brodski dnevnik sa blek roka, datum je bio 1845. zbog dinamita su morali da pomere, zato je 1867.
Godina 1845 bi mogla biti zanimljiva i zbog: Franklin's lost expedition, nestali brodovi Erebus i Terror u potrazi za poslednjim delom Severozapadnog prolaza. Tri godine kasnije krenula je spasilačka ekspedicija...

Takođe, Florida i Teksas postali deo SAD, što je kuriozitet samo u smislu nekih guvernera...

Link to comment
mozda se insistira na tome da je i dzejkob covjek svog vremena, kao sto vidimo da je i ricard, sudeci po tome koliko vjeruje u pakaoiz istog razloga, faradej vjerovatno ne bi pravio paralelu izmedju ostrva i flase sa vinom i cepom, nego neku fensiju
Npr. Kvantna brava na singularitetu?
Link to comment

ne bih znala, nazalost, ali ocigledno je da se i metafore i objasnjenja koriste u skladu sa covjek nauke/covjek vjere pristupimai da. ne izgleda mi dzejkob kao perfektno informisan. rekla bih da mijenja strategiju vremenomko zna ko je njega bacio na ostrvo

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...