Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

samo stisni reply, pa cesh u kodu videti :)
cheater !
Ja ne znam da li mi nismo normalni pa previše zakeramo i previše očekujemo ili ti svi stranci imaju iščašene kriterijume.
ma ajte molim vas. pa naucno je dokazano da smo mi jedini pravi, normalni i nicim izazvani narod na planeti ! ovi svi oko nas, to sve budala do budale !epizoda svakako jeste epska u jednom jedinom smislu. dobili smo odgovor na pitanje iz prve epizode, sta je ostrvo. mene vise interesuje po kom principu je Jacob birao kandidate. Sto bre samo ameri ? angry.gif (i 2 im saveznika juznokoreanca). Da bi prica bila dobra, mora da bude jedan amer, englez, francuz i naravno srbin :D
Link to comment

Pa Crni je Srbin garant :lol: Elem, ne kontam zašto nekome toliko smetaju sitnice realno nebitne za samu priču, kao npr to što je drveni brod razbio kamenu statuu, pa je završio u sred džungle. Who fucking cares, što neko reče, ako si progutao da je onakav pad aviona preživelo onoliko ljudi, ovo su stvarno sitnice :)Epizoda je sasvim okej, daleko da je među najboljima, a visoka ocena je zato što ljudi vole ta konkretna objašnjenja :)

Link to comment

...obaška što je lepo napravljeno da je brod jahao na vrhu ogromnog talasa koji je zveknuo u kip, tako da je brod samo drmnuo u glavu, odnosno glavni udar je naneo talas, te je sve OK.

Link to comment

Meni se čini da malo previše kenjate. Epizoda je sasvim dobra - jeste da ima malo elemanata španskih serija i šuplje priče o Ričardu, ali ovo je ipak jedina Ričard-centric epizoda u celoj seriji, u kojoj je po prvi put eksplicitno objašnjeno nekoliko bitnih stvari o ostrvu, pa je i logično da u njoj bude ispričana cela Rikardova priča. Daleko od najbolje, ali još mnogo dalje od najlošije epizode u sezoni i seriji. Mislim, ako smo preživeli Kejtinu i prošlu Sojerovu (koja je bila totalni horor, toliko da sam se prvi put prilično ohladio od cele serije) i ako uz to stalno kukate kako se nikakvi odgovori ne daju, a tako smo blizu kraju, onda mi tek nije jasno zbog čega pljuvačina po epizodi u kojoj smo praktično videli suštinu priče u celoj seriji...

Link to comment

a sta smo novo saznali o ostrvu?znali smo i do sada zasto dzejkob trazi kandidata, i zasto je crni zarobljen na ostrvuboca sa vinom je super, nemam primjedbu, ali prosto nije dala nikakvu radikalno novu informacijuedit: sasvim nepotrebno pisem, pogresno sam protumacila jedan od prethodnih postova

Edited by morgana
Link to comment

Pa, ne znam - ja sam npr. samo nagađao zašto je crni zarobljen na ostrvu. Priča o ostrvu je pričana polako, a u ovoj epizodi smo imali zaokruživanje priče o suštini ostrva. Sigurno će do kraja serije da nam otkriju još neke detalje. Uzgred, imam neki utisak da većina ljudi ovde očekuje odgovore na sva pitanja koja su potezana od pilot epizode do sada, što se naravno neće dogoditi - oko nekih zaključaka treba da malo da se potrude i sami gledaoci..Inače, kao što je neko već napisao, ono što mi je instant upalo u oči je brzina kojom je Tenerifska policija sustigla odbeglog jahača Rikarda na njegovoj gajbi. Čovek nakon punog galopa nije stigao pošteno ni da zasuzi nad odrom svoje supruge, a milicija ga je već odvukla odatle ko krpu. Možda su policijski konji bili znatno brži od Rikardovog kljuseta.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
Pa, ne znam - ja sam npr. samo nagađao zašto je crni zarobljen na ostrvu. Priča o ostrvu je pričana polako, a u ovoj epizodi smo imali zaokruživanje priče o suštini ostrva. Sigurno će do kraja serije da nam otkriju još neke detalje. Uzgred, imam neki utisak da većina ljudi ovde očekuje odgovore na sva pitanja koja su potezana od pilot epizode do sada, što se naravno neće dogoditi - oko nekih zaključaka treba da malo da se potrude i sami gledaoci..
meni se ova epizoda i ne svidja bas zato sto ostavlja premalo potrebe da se gledaoci trude. nego, ajmo kladionicu, sta ce biti na kraju :D
Link to comment

Epizoda onako, smarala, zaspao, malopre dovrsio, ali sve u svemu vodila je ka necemu bitnom i u svakom slucaju je manje losa od prethodne koja je otprilike najpateticnija ikada! Miles se brine za partnera Sojera i pizdi (sa sve milokutrnim izrazom lica) sto mu ovaj ne prica o svojim zivotnim problemima :puke: ...pa tek drugaricu (nebitno ko je u pitanju) kad mu namesta :frust: Neprijatnost na kvadrat! U vezi sa brodom, kad vec svi pominju misteriju da je nekako stigao unutar ostrva, ajde da se nekako i uzme u obzir da je brod bacen od stane talasa 100-200 m unutar prasume (lomeci statuu usput), ali je fascinantno to sto bi brod i dalje bio u kakvoj-takvoj blizini statue koju u prvih 5 sezona niko nije otkrio u svim lutanjima ostrvom (ili sam ja i to prespavao pre koju godinu?), ali je brod otkriven davnih dana i vidjan u mnogim epizodama (ne secam se tacno mozda i u prvoj epizodi)...Mis'im daaaaaj.

Link to comment

Epizoda mi je sasvim ok. Malo razvučena, ali meni podnošljivo.Nisam znao pre nje da Džejkob, po principu "bradonje odozgo" pušta ljude da se sami odluče za ovu ili onu stranu.Malo skače sam sebi u usta, prvo kaže da se nikom ne obraća lično i nudi Alpertu da prenosi drugima njegovu "volju", a onda se javlja Hugu i svima ostalima u nekoj tački njihovog života.Pa odluči se, čoveče, već jedared.I što nije dao da ga Alpert ubije, a Bena je 'ladno pustio?Mnogo nedosledan čovek/duh/sila/bog/štagod.I šta sad?Jel' Alpert oblači crni ili beli dres?

Link to comment
Meni se čini da malo previše kenjate. Epizoda je sasvim dobra - jeste da ima malo elemanata španskih serija i šuplje priče o Ričardu, ali ovo je ipak jedina Ričard-centric epizoda u celoj seriji, u kojoj je po prvi put eksplicitno objašnjeno nekoliko bitnih stvari o ostrvu, pa je i logično da u njoj bude ispričana cela Rikardova priča. Daleko od najbolje, ali još mnogo dalje od najlošije epizode u sezoni i seriji. Mislim, ako smo preživeli Kejtinu i prošlu Sojerovu (koja je bila totalni horor, toliko da sam se prvi put prilično ohladio od cele serije) i ako uz to stalno kukate kako se nikakvi odgovori ne daju, a tako smo blizu kraju, onda mi tek nije jasno zbog čega pljuvačina po epizodi u kojoj smo praktično videli suštinu priče u celoj seriji...
Naravno da kenjaju, očekuju ko zna šta. Ipak, nevezano za (ne)kvalitet epizode, meni je ostalo malo razočaranje u vezi sa samim Ričardom Alpertom. Očekivao sam da će on ipak biti nešto više od ostalih. Em što su mu inicijali Ra, em što je besmrtan, pa egipatske statue, hramovi, ovo, ono...Prosto, želeo sam da bude malo veći baja od nekakvog roba...pa i godina, 1867. ipak je malo kasno, mislio sam da je Black Rock stariji, a i uniforme britanskih oficira iz tog perioda su malo omašene...da je bila 1767, pa 'ajde :)
I što nije dao da ga Alpert ubije, a Bena je 'ladno pustio?Mnogo nedosledan čovek/duh/sila/bog/štagod.
Pa, Rikardus ga je napao odnekud, ko zna odakle, iznenada, dok je sa Benom bila intelektualna diskusija na temu "Da li da ti grudi bele zaorem", gde je Džejkob mislio da će Ben svojom voljom odabrati da ga ne ubije, da spase svoju dušu ili šta god.Nego, da li kontinuitet Džejkoba iz vremena Rikardusa do trenutka kada ga je Ben usmrtio znači da je ono što je bilo u kolibi i davalo naređenja, a imalo oblik Džekovog oca, u stvari svo vreme bio Čika Crni? Edited by Filipenko
Link to comment

sasvim je moguce da je u kolibi bio crni, a da je pepeo sluzio da ga sprijeci da izidje van.sad je crni zarobljen u lokovom tijelu, jel? zbog smrti dzejkoba?

Link to comment
Naravno da kenjaju, očekuju ko zna šta. Ipak, nevezano za (ne)kvalitet epizode, meni je ostalo malo razočaranje u vezi sa samim Ričardom Alpertom. Očekivao sam da će on ipak biti nešto više od ostalih. Em što su mu inicijali Ra, em što je besmrtan, pa egipatske statue, hramovi, ovo, ono...Prosto, želeo sam da bude malo veći baja od nekakvog roba...pa i godina, 1867. ipak je malo kasno, mislio sam da je Black Rock stariji, a i uniforme britanskih oficira iz tog perioda su malo omašene...da je bila 1767, pa 'ajde
Od RA sam očekivala da bude star koliko i piramida u Gizi, a ne nekih tričavih 170 godina. Pa prosečan Vulkanac živi duže :lol::lol: A terminologija Novi svet, čini mi se da je prestala da se koristi posle donošenja Povelje o nezavisnosti, tj krajem 18 veka :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...