Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Stvarno sam pokušao da biram između opcija, ali ono su gluposti... Morao sam da odustanem negde na dve trećine nakon što sam se već nalupao i dalje nisam mogao baš toliko da preterujem... Jedino nasumično da klikćem na svako drugo pitanje, a na preostala pitanja da tražim nešto što bi kao ličilo na odgovor...Ne vredi, deluje da nije izgubljen svako ko je u stanju da izabere odgovore na tih petnaest pitanja, a ispada da si samo u tom slučaju izgubljen. :huh:

Edited by Ajant23
Link to comment
Stvarno sam pokušao da biram između opcija, ali ono su gluposti... Morao sam da odustanem negde na dve trećine nakon što sam se već nalupao i dalje nisam mogao baš toliko da preterujem... Jedino nasumično da klikćem na svako drugo pitanje, a na preostala pitanja da tražim nešto što bi kao ličilo na odgovor...Ne vredi, deluje da nije izgubljen svako ko je u stanju da izabere odgovore na tih petnaest pitanja, a ispada da si samo u tom slučaju izgubljen. :huh:
Jack Sheppard
Link to comment

Oglasio se Almin_car saopstenjem za javnost :)

Samo da vas obavijestim da downloadujete 9. epizodu sa ovim nazivom fajla:Lost.S06E09.REPACK.HDTV.XviD-NoTVZa ovu verziju radim titl.POZDRAV

Preuzeto sa drugog Foruma :D

Link to comment
Glupih li pitanja.
Dezmond :)ogroman hejt za Rapidshare manager. ostavim ga da skine novu epizodu Losta i 2 neka filma, a on ne samo da je zabagovao i nije presao na filmove (sto je cesto desava), vec je stao i na 99% Losta. kad sam pokusao da nastavim, linkovi su naravno bili mrtvi... :fur: ako je za utehu, sad cu bar skinuti tu repack verziju.inace, imam osecaj da bi, za razliku od predhodnih, ova epizoda mogla nesto valjati.
Link to comment

epizoda je, sta znam. fakat je mogla stati u 10 minuta nericardocentricne epizode, ako je uopste i trebalo eksplicitno davati tih par informacija koje nosi.ipak, fina je slika ricardove ogranicene racionalnosti (bira vjecni zivot umjesto pakla - dobar izbor koji pociva na pogresnoj premisi), mastovit je spoj sf-a etike (lako je ubijati ako se vjeruje u multuverzum), a ideja o duhu u boci je super.

Edited by morgana
Link to comment
ogroman hejt za Rapidshare manager.
Kad sam na poslu skidam sa RapidShareLinks, a kod kuće sa Wareza, jutros nije bilo problema i koliko vidim nemam tu repack verziju. Da li je to problem? Radi najnormalnije i epizoda je cela :huh:
Link to comment

realno prvih 30 minuta su trash zivi, ostalih 12 min su super.

spanska serija, te amo mi amor i ostali bs su smorili. dzejkob je bas lepo i plasticno objasnio sta je ostrvo ... svaka cast, ocekivao sam nesto gluplje. tezak :isuse: za onu naknadno snimljenu scenu iz rusije kad dzejkob razgovara sa ilanom .. lol, nakon onog prvog dela sto smo vec videli sledi potpuno spaghetti western lose namontiran nastavak razgovora ... potpuno druga boja glasa, elana ima drukcije modrice i zavoje ... potpuna komedija, vidi se da se izvlace u hodu pri pisanju scenarija.

Link to comment

bemga, meni sasma sadrzajna epizoda. a latino momenti su minorni u poredjenju sa dzejk-kejt-sojer-djulijeta dijalozima iz poslednje epizode 5.

super mi sto je brod dzokno statuu a potom se nasao 3km od obale

Link to comment
bemga, meni sasma sadrzajna epizoda. a latino momenti su minorni u poredjenju sa dzejk-kejt-sojer-djulijeta dijalozima iz poslednje epizode 5.

super mi sto je brod dzokno statuu a potom se nasao 3km od obale

pa to .. detalji su tuzni u epizodi ... tipa 3 dana posto je kapetan proburazio one jadnike oko rikarda, nema ni tragova krvi na njima ili ispod njih :Hail: . a tek ovi sto dolaze da ga apse 20 sekundi nakon sto je usao u kucu po povratku ... jebeno brzo su napravili celu poteru, a prethodno rasirili vest :D . btw meni nekako drazi taj ljubavni trokut nego ova patetika :D

Edited by 8-walker
Link to comment

Ovo je,možda, najlošija epizoda u sezoni.Ceo Ričardov slučaj je mogao da stane u 7-8 minuta, a ne da jašu konje po kiši ko u najgoroj latino seriji.

Ostrvo je postalo brana koja štiti celi svet od zla, rekla bih da Džejkobu niko nije rekao da brana dobrano curi, već vekovima

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...