Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ne može on biti Crni. On je samo svojom radoznalošću i otklonom od velike tragedije invalidskih kolica postao pogodno tlo kao kandidat. Lok je i video Crnog ranije, nije znao šta vidi, bežao je od njega, i nazivao ga zveri u ranijim epizodama. Naravno, sve se može spinovati, ali jbg, to bi baš bilo mnogo.

Link to comment

Bas je prosle nedelje na Foxu isla epizoda gde Lok stoji zaprepascen ispred Crnog dima, tako da tada sigurno nije bio u njemu. E sad' kako je prohodao ...Prema tracevima, u sledecoj (Ricardovoj) epizodi cemo saznati sta je ustvari ostvro.

Link to comment

Nije loše razjasniti te misterije i misterijice iz cele serije usputno do kraja. Sam rasplet, tj. kraj serije i šta će se desiti sa Lokom/crnim dimom je ionako dobro poznat.00026974.jpg

Link to comment
Nije loše razjasniti te misterije i misterijice iz cele serije usputno do kraja. Sam rasplet, tj. kraj serije i šta će se desiti sa Lokom/crnim dimom je ionako dobro poznat.00026974.jpg
ko su ta 2?stvarno ne znam :(
Link to comment

Jbt, okačio sam sličicu iz zezanja, a sada ne mogu da se oslobodim zamisli kako bi samo bilo kul da braća Vinčester dođu na ostrvo, počiste Loka uz prezrivo "how long did it take y'all, pussies", odgonetnu tajnu ostrva, kresnu Kejt obojica pa je ostave Sojeru i Džeku, i vrate se natrag svojoj poteri. Uostalom, Džejkob je njihov Lucifer :D

ko su ta 2?stvarno ne znam :(
Specijalisti za crni dim, tako reći odžačari.supernatural.jpg Edited by Filipenko
Link to comment
Prema tracevima, u sledecoj (Ricardovoj) epizodi cemo saznati sta je ustvari ostvro.
Nema šanse da dobijemo odgovor na to, i ma koliko volela da dođu braća Vinčester i počiste crni dim, to se neće desiti iz prostog razloga što su oni čeda druge producentske kuće. Da su i oni iz ABC i Bad Robota to bi bio najbolji kraj ikada, međutim ovako nam na raspolaganju ostaje Alias . Još odavno navijam da se neki lik iz Aliasa pojavi na ostrvu i počne mahnito da traži deo Rimbaldijeve mašine. Možda je samo ostrvo Rimbaldijeva mašina, jer oboje omogućavaju večni život :isuse: Šta napričah? Ja inače nisam bila ljubitelj dotične serije. Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...