Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

konzervativcu !u koje vreme, eastern, startuje lost ? kapiram da cu se nakaciti na neki hd stream.
Nisam siguran, ali mislim da umesto od 9 finale startuje od 8pm, sto mu kod nas dodje 2 sata ujutro. Od 7pm ide neki specijal, ne verujem da to traje dva sata.Nikad nisam pratio serije preko live stream-a, ne znam ni gde bi ga trazio, baci link na pm kad pocne :) Edited by mr@ki
Link to comment
Ocekuje nas spektakularan dvoboj izmadju Dzeka i laznog Loka, sekundanti prvom Hurli i Dezmond, drugom Ben. Sojer gine 100%, vec je zeznuo stvar sa eksplozivom. Kejt gine zbog Arona. Faradej, uz pomoc majke pronalazi na koncertu put ka paralelnoj ostrvskoj realnosti, gde pomazu Dzeku.Porazeni Smoki nestaje u nekoj od spilja, uz pitanje gde ce se i u kom obliku vratiti. Dezmond u zagrljaju Peni i deteta :heart: Ostrvo tone, i citava prica oko njega nestaje.-_-
i ja nesto slicno ocekivao, samo bez ovoga da ostrvo potone. ocekujem da Ben junacki da zivot i spasi ga.prvi put bi mogla biti zanimljiva i radnja u paralelnoj stvarnosti. da li ce mozda na neki nacin oni dospeti na ostrvo?
Link to comment
mislim da prvo ide pilot epizoda, samo ne znam da li neposredno prije finala
proverio sad, u pravu si, ipak je od 7 do 9 neki specijal, nova epizoda startuje u 9pm, sto je kod nas 3am.
Link to comment

neću da rizikujem sa strimom, da pukne pa da se roknem..nego velika dilema, vredi li čekati veče da bi se gledalo na ekranu veličine 2.5x2.5m ili da ga direktno ubrizgam u venu ujutro čim se skine?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...