Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

dobra epizodaEDIT: Je l u spoilerima samo sadržaj emitovanih, ili ima tamo i sadržaja neemitovanih epizoda? Mislim, informacije dobijene posredstvom kontrašpijunaže, na crnom tržištu, vremeplovom, itd...
neki precutni dogovor je da se u spojlere stavljaju stvcari iz aktuelne epizode samo dan-dva po emitovanju, a nakon toga i to moze van spojlera. a sto se tiche narednih epizoda, to se rjetko desava, a i kad ih ima to se posebno naznachi. tako da, ako si gledao zadnju epizodu nema nikakve opasnosti od otvaranja spojlera :)
Link to comment

:lol:inace, meni je gospodja majka ubjedljivo najiritantnija osoba koja se ikad pojavila u lostu.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
neki precutni dogovor je da se u spojlere stavljaju stvcari iz aktuelne epizode samo dan-dva po emitovanju, a nakon toga i to moze van spojlera. a sto se tiche narednih epizoda, to se rjetko desava, a i kad ih ima to se posebno naznachi. tako da, ako si gledao zadnju epizodu nema nikakve opasnosti od otvaranja spojlera :)
Hvala :)Neki komentari van spoilera me zbuniše, pa nisam smeo da otvaram...
Link to comment
poceo da gledam pa nestala struja.dal je to znak da ne treba da gledam?!?
Naprotiv, to znači da su se paralelni svetovi malo kvrcnuli, pa kada se međuprostor stabiliše, slobodno nastavi sa gledanjem :lol:
Link to comment
Ja ne bih rekao da mi je najiritantnija, ipak je teško prestići 1 Majkla, ali gospodža deli jako drugo mesto sa Džulijetom i Anom Lucijom.
majkl jeste dosadan, ali ipak, on je taj 1 ugled gradio pojavljivanjem u svakoj epizodi prve 2 sezone, a mami hawking su bile dovoljne 2-3 epizode. chak ni gomile likova koje su tu ubacivali otprilike samo sa ciljem da budu annoying [frogurt, danny, aldo, paulo i nikki, pa sad ova zoe] mi nisu ni izbliza toliko bezvezni. tj, u najkracem, glumica koja glumi prvu babu ostrva me uzasno nervira. juliet i ana lucia su, s druge strane, skroz kul.
Link to comment

Kako se ono zvala Hugova pokojna riba? Ta je bila najgrdja, Majkl se iskupio za sve grehove kad je smaknuo.Ne delim odusevljenost epizodom <_< , naucni mambo-dzambo plus pateticni ljubavni izlivi, sve je to vec vidjeno u cetvrtoj sezoni. Fali akcija, jbg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...