Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

pa to .. detalji su tuzni u epizodi ... tipa 3 dana posto je kapetan proburazio one jadnike oko rikarda, nema ni tragova krvi na njima ili ispod njih :Hail: . a tek ovi sto dolaze da ga apse 20 sekundi nakon sto je usao u kucu po povratku ... jebeno brzo su napravili celu poteru, a prethodno rasirili vest :D . btw meni nekako drazi taj ljubavni trokut nego ova patetika :D

jebiga. 3 jadnika su malokrvni, od nejela i mucenja, pa nema krvi. ovi sto dolaze da apse imaju trkace konje a rikardo jase ragu, tako su ga stigli...ma jes slabasno, sad kad mi se sleglo. saznali smo da je crni dim, sto smo znali i da je dzejkob kontra crnog, sto smo znali, i da su na ostrvu odvajkada, sto smo znali. ricard je religiozan, to nismo znali, i kao takav je trazio jedinu mogucu stvar, rekao bih u cilju ispravke smrtnog greha pre nego da se plasi pakla. ma ja se lozim na gusarsko moreplovacke elemente, pa sam umislio da mi se svidela epizoda.

Link to comment

jebiga. 3 jadnika su malokrvni, od nejela i mucenja, pa nema krvi. ovi sto dolaze da apse imaju trkace konje a rikardo jase ragu, tako su ga stigli...ma jes slabasno, sad kad mi se sleglo. saznali smo da je crni dim, sto smo znali i da je dzejkob kontra crnog, sto smo znali, i da su na ostrvu odvajkada, sto smo znali. ricard je religiozan, to nismo znali, i kao takav je trazio jedinu mogucu stvar, rekao bih u cilju ispravke smrtnog greha pre nego da se plasi pakla. ma ja se lozim na gusarsko moreplovacke elemente, pa sam umislio da mi se svidela epizoda.

razumem. preplanula muska tela koja vicu arrrrrr ... ko bi odoleo :wub:

Link to comment

a jebiga, kad nema kejt slatkice, daj sta das.

Ostrvo je postalo brana koja štiti celi svet od zla, rekla bih da Džejkobu niko nije rekao da brana dobrano curi, već vekovima

e, pa to tvoje iz spojlera sam bas pomislio kad je dzejkob slozio pricu i ono posteno lice.

ma dzukci obojca. MMW

Link to comment

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kako te nije mrzelo ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by 8-walker
Link to comment

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kako te nije mrzelo ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otkud znam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
otvaram vec 10 minuta i smucilo mi se.aj mi reci jel ima na kraju nesto, da se ne mucim.

[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
kako te nije mrzelo ?
[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]

HINT:Pomalo blesavo onoliko kopirati spoilere za nešto što se vidi prostim klikom na reply... :unsure:

Link to comment

Oni latino momenti se možda mogu provući kao zajebancija Lindelofa i Cuse-a, ali drveni brod koji uništava statuu i završava gotovo neoštećen u dubini ostrva je zaista too much. :isuse:Doduše, zaboravljam da već šest sezona pratim seriju u kojoj je gomila ljudi već u prvoj epizodi preživela prelom aviona u vazduhu.

Edited by Conspirator
Link to comment
Doduše, zaboravljam da već šest sezona pratim seriju u kojoj je gomila ljudi već u prvoj epizodi preživela prelom aviona u vazduhu.
Kad smo pristali na to, onda bi trebalo da svarimo i ovu jučerašnju epizodu, ali mi to teško ide.Meni je fascinantno to, što je ova epizoda na TV.com dobila do sada ocenu 9,8 čime je pretekla Trough the looking glass koji je godinama bio prvi. Ja ne znam da li mi nismo normalni pa previše zakeramo i previše očekujemo ili ti svi stranci imaju iščašene kriterijume.Na nekim stranim forumima se o ovoj epizodi pišu takvi hvalospevi da to nije normalno. Ide se dotle da se govori da su sve tajne ostrva otkrivene da se "vidi" kakav će kraj biti i sl.Tajne ostrva!? Pa, sve što je bilo u ovoj epizodi, a ticalo se ostrva, smo već znali, čak ii sukob determinizam v. slobodna volja je elaboriran jedno 5 puta do sada.tajne ostrva će biti otkrivene kada neko objasni otkuda tamo vremeplov i zašto egipatski hramovi na ostrvu, a ne neki zapušač :isuse: Edited by Arkadija
Link to comment
Na nekim stranim forumima se o ovoj epizodi pišu takvi hvalospevi da to nije normalno. Ide se dotle da se govori da su sve tajne ostrva otkrivene da se "vidi" kakav će kraj biti i sl.Tajne ostrva!? Pa, sve što je bilo u ovoj epizodi, a ticalo se ostrva, smo već znali, čak ii sukob determinizam v. slobodna volja je elaboriran jedno 5 puta do sada.
dobro, znali smo mi sve to, ali mi smo ipak retardi koji provode previse vremena razmishljajuci o lostu :D, obicnim ljudima iz naroda je epizoda otkrila mnogo toga, i guess.meni nije preveliki problem sto je talas razbio statuu, mi sto je brod zavrsio kilometar daleko od obale, niti mislim da je to nemoguce [makar u svijetu sci-fi filmova i serija] - bio je visok oko 30 metara, pretspotavljam da ga to chini prilicno destruktivnim, ali mi je chitava richardova pricha stvarno suvisna i predetaljna. nije bilo potrebe da se po 5 minuta trosi na njegov odlazak kod doktora, boravak u zatvoru, pa u okovima na brodu... sve je to moglo da stane u mnogo manje. sve u svemu, prilicno razocarenje od epizode, mada mi je kul bila scena na obali i razgovor richarda i jacoba.
Meni je fascinantno to, što je ova epizoda na TV.com dobila do sada ocenu 9,8
kao sa 'what kate does'. svi, ukljucujuci i ovaj topic, misle da je jedna od najgrdjih epizoda u chitavoj seriji, a meni uopste nije bila losha. za ovu na netu samo superlativi, a meni je prva genuinely slaba epizoda ove sezone. mozda je i do ochekivanja [preniskih za kate-centric, a prpevisoka za richardovljejevu epizodu], sta znam.na tenerifama inace postoji nekakva legenda o nestalom ostrvu: san borodon
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...