Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

jes, i meni je to palo na pamet. richard je dosao na black rocku i svidjeo se jacobu koji mu je poklonio vjecni zivot :D

Link to comment

Strasno... Sad opet treba cekati ko zna koliko meseci do nove sezone..Odlicna epizoda.Meni nikako Jacob ne deluje kao zao tip... sta vise kontam da je kukavni Ben uvucen u sve to ni kriv ni duzan, u smislu da je sa njim rukovodio onaj lik sa pocetka epizode.Iii sta je npr znacilo ono, na pocetku kad gledaju brod, i kad kaze ovaj Jacobu da ih je on doveo? Koga?Odakle?Ricardus? Koje je onda to doba, kad se koriste takva imena?Nisam pratio bas topic, ali evo na sta meni lici statua:lifesize-egyptian-anubis-sculpture-1.jpghttp://en.wikipedia.org/wiki/Anubis

Edited by žaro
Link to comment

po forumima vidjeh da je general feeling da je statua ne anubis nego sobeksto se tiche toga da jacob 'dovodi' ljude na ostrvo - vjerovatno je te ljude sa broda privukao na neki nachin, kao sto je [izgleda] radio sa jackom, kate, sawyerom i ekipom. da li je john locke bio vec jednom umro, kad je pao sa osmog ili kojeg vec sprata, pa ga je jacob ozivio, ili je samo bio u nesvjesti?

Link to comment

Džejkob i onaj drugi su zapravo jedno, kao oni znaci što čine jin i jang. Motiv crnog i belog je baš bio upadljiv u ovoj epizodi, pogotovo crna LOST slova na beloj poslozi eksplozije.Mislim da brod Black rock još nije rekao sve u ovoj seriji, ja očekujem da se odnekuda pojavi neki naslednik porodice Hanso (kapetan dotičnog broda je Hanso i Hanso je osnivač Dharma iniciative),a Vidmor je dao silne pare za kapetanov dnevnik, sigurno ne da bi ga stavio u vitrinu već da bi imao neku korist ili prednost vezano za budući sukob.

Link to comment

nije rekao da je jacob, ali jeste pomenuo ajira let 316, te kako hugo nije lud niti uklet.jacob je svakog od lostiesa u flesbekovima dotakao i to je uvijek bilo onako u krupnom planu, po par sekundi. samo sayida i huga je sreo u o6 periodu, sve ostale prije njihovog dolaska na ostrvo

Link to comment
nije rekao da je jacob, ali jeste pomenuo ajira let 316, te kako hugo nije lud niti uklet.jacob je svakog od lostiesa u flesbekovima dotakao i to je uvijek bilo onako u krupnom planu, po par sekundi. samo sayida i huga je sreo u o6 periodu, sve ostale prije njihovog dolaska na ostrvo
posebno je interesantno njegovo poznanstvo sa Ilanom, reklo bi se da su stari poznanici...
Link to comment

Ne svidja mi se ovo sa Dzejkobom i drugarom, k'o Den Braun da je pisao.Nadam se da je bomba resetovala sve (mada, vise deluje da je izazvala citav sled dogadjaja).

Link to comment

u stvari, kao da su pisali na smenu den braun i scenarista rose salvahe.pa tesko da bi bilo sledeceg ciklusa da je resetovala sve.glupan je ispao glupan.i popio socne batine...heh, mozda i nije tako losa epizoda :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...