Jump to content
IGNORED

I - doser


Mister No

Recommended Posts

Slučajno pretražujući stranice forumw.org gdje se može po veoma pristupačnim uvjetima nabaviti 99.99999999999% trenutno poznatog softwarea naletio san na jednu... hmm... vrlo zanimljivu aplikaciju. Zove se I - doser. Do tada nisan ima blage veze da postoji takvo što iako san zna da je teoretski moguće. Sada se sigurno pitate o čemu se radi? O čemu ovaj blebeće?E pa ovako dragi moji...I sami znate da se među hiljadu glupih i nepotrebnih znanstvenih experimenata nađe i pokoji svrsishodan. Ovaj je jedan od takvih. Među brojnim glupim pokusima kojima je cilj jedino ubiti vrijeme likovima koji su 4 godine išli na razne college-e da bi se nakon toga usavršavali jos 15 godina, našao se i onaj o utjecaju glazbe na ljudski mozak. Točnije frekvencija valova kojima se prenosi zvuk. Svi znamo da je mozak osjetljiv na elektromagnetske podražaje i raznorazne valove. Tako je teoretski moguce valovima simulirati mozak da radi odrađene stvari. Znanstvenici sa instituta Monroe su se bavili tim pitanjem i otkrili da je ta teorija izvediva i u praksi.I tu dolazimo do onog dobroj dijela. Pručavali su frekvencije koje mozak proizvodi kod određenih stanja, raspoloženja... i pokušali ih kopirati i pomoću glazbe njima umjetno utjecati na ljudski mozak. Pokazalo se uspiješnim. Otkriće je staro, ali je bilo nedostupno široj javnosti zbog inimne komplicianosti primjene s obzirom da je bila potrebna tada najrazvijenija tehnologija. No zahvaljujući napretku u proteklih nekoliko godina, audio sustavi su se razvili na višu razinu, kao i repredukcijski softwarei te su omogućili primjenu ove tehnologije.Uskoro su se pojavili prvi komercijalni proizvodi kojima je cilj simulirati odrađena stanja organizma! Jedan od takvih (ili jedini takav) je i I - doser! Glavna preokupacija tvrtke je bila simuliranje stanja nastalih konzumaciom nedozvoljenih supstanci - droga. I uspjeli su. Više manje. Tako je učinak nekog halucinogenog kaktusa (peyote) skoro 100% dok je učinak nekih drugih droga izražen u manjim postotcima. Npr. heroina! Naravno bez štetnih posljedica. U tome i je finta!!!!!!Neki će reći:"Manji postotci!? Da li se to isplati?!" Ako se sjetimo riječi Mikea Rentona iz filma Trainspotting..."...For example take the best orgasm you ever had. Multiple it with a thousand and you are still no way near..."...onda ni manje od toga nije loše. Matematika ne vara, zar ne!?Naravno ima tu i svih drugih droga, stimulansa i ostalih sranja, poput izvan tjelesnih iskustava... Ovo van stimulira određena područja u mozgu koja su ianče stimulirana prilikom korištenja raznih opijata. A sve je 100% sigurno.Naravno nije sve savršeno, učinak traje samo za vrime trajanja primjene valova i neko malo vrime poslije. Ali... Ni to nije problem, bar ne toliki ka činjenica da se mora slušati sa kvalitetnim slušalicama, i to isključivo slušalicama, a ne priko zvučnika!! I to onim slušaicama koje van pokrivaju cijele uši. Tu se treba nabaviti najkvalitetnije što postoji kako bi terapija imala veće šanse da upali. Znači min je oko 30 E. Minimum!! Ako mislite da upali kako i treba. Ili bar približno... A ako san dobro shvatio zvukovi su u posebnom formatu, pa ih se mora slušati samo sa određenim programima, ili kodecima. Znači ništa od slušanja na mp3 playeru, I podu... Jer se kod waw - a i mp3 formata gube određene frekvencije.Prilikom trajanja tretmana triba se biti opšuten i ležati na krevetu u zamračenoj sobi bez ikakvih vanjskih utjecaja. IKAKVIH!! I biti 100% koncentriran na glazbu. Nažalost ni to ne garantira da će određeni tretman 100% djelovati jer je svima mozak drugačiji, a veliki utjecaj ima i timeing tretmana jer smo svi u različitin trenutcima različito osjetljivi na određene podražaje. Ako ne upali prvih 2 - 3, četvrti oće...Tretman će imati najviše učinka ako mu se prepustite. Vjerujte. Uostalon malo i sami progooglajte i vidit ćete da govorim istinu!Ovo van je službena stranica sa ponudom.http://i-doser.com/storev3/Ne očekujte čuda, ali ako se dobro napravi zaista funkcionira. Dokaz tome je i činjenica da je u nekin zapadnin zemljama (Nizozemska, Francuska...) zakonom zabranjena službena distribucija ovoga. Radi predobrog simuliranja utjecaja opijata.E da, skoro san zaboravio. Ovo je slicno kao i hipnoza. Valjda znate da vas niko ne može hipnotizirati protiv vaše volje. Tako i ovo, ako uđete puni predrasuda i idete se svjesno ili podsvjesno odupirati neće raditi. Zato se opustite i...Uživajte!!

Ovim postom autor ovog teksta ne propagira konzumaciju ikakvih ilegalnih supstanci cool.gif

Edited by Mister No
Link to comment

Па ово су бре неке дечије радости за бубуљичаве уонаби мистике који би да челиче чакре. Боље дај неки програм за одрубљивање глава преко интернета.

Link to comment
Па ово су бре неке дечије радости за бубуљичаве уонаби мистике који би да челиче чакре. Боље дај неки програм за одрубљивање глава преко интернета.
Probaj na svojoj koži, informiraj se po internetu, čitaj iskustva ljudi koji su probali... pa onda donesi zaključak. cool.gifEksperimentiranje sa frekvencijama i utjecanje putem njih na emotivno stanje čovjeka nisu stvari izmišljene jučer. Edited by Mister No
Link to comment

Па читао сам "искуства" све док ми нису попуцали сви чиреви у пробавном тракту од овог онлајн шамана који промовише хваљени аудиотлук:

Prijatelju, siguran sam da jako dobro znas da ljudi koji stalno pesimisticno gledaju na svijet, nemaju bas sretan zivot a ni dogadaji koji ih okruzuju im nejdu u prilog, nemoj mi reci da to nisi primjetio i u svom zivotu?.Realnost je onakva kakvu vecina vidi. Zar nije logicno da kada bi vecina vidjela drugacije realnost, realnost bi bila drugacija?
Сада ти је ваљда јасно да сам за декапитацијски софтвер питао из дестиловано хуманих разлога; некако бих желео да путем проксија одвојим главу те наказне гнусобе од шије, а да ме репресивни апарати система не принуде да проведем остатак живота у друштвено-корисном раду. Edited by Hella
Link to comment

pre par godina odem do drugara, i krene da smara o nekom programcetu za stimulisanje odredjenih raspolozenja ispustanjem zvukova. kaze pise u helpu da radi i preko noci, pustao je sebi ne znam ni ja koji i nije primetio razliku. i dok smo tu sedeli pusti nam za probu onaj koji izaziva agresivnost. vec sam ocekivao da cu da se preobrazim u poludelog amerikanca u vijetnamu sa bacacem plamena u ruci, ali avaj, nista se nije desilo. ako ikome ista radi, onda je sve u glavi. sto ce reci, mozes isto tako pustiti i karleusu, ako te neki ugledni internet naucnik ubedi da ces se slusajuci je osetiti kao da te zuljaju cipele, tako ces se i osetiti. placebo, rekao bih. bilo bi interesantno dati neki izvor sa dokazima da je nekome zvuk promenio raspolozenje a da ovaj nije unapred znao da je podvrgnut eksperimentu i koji rezultat se ocekuje. zvuk karleuse se ne racuna, on dokazano menja raspolozenje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam ja ovaj program, i koristio sam neke "doze"Na mene deluju, tj. popravljaju mi raspolozenje...Obicno se zatvorim u sobu, pogasim sve oko sebe, zazmurim i skoncentrisem se na "zvuke".. Kada odredjena "doza" prodje, osecam se svezije..probajte..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...