Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Cika tale oni su u Bocvani :D Ovo joj treba da uporedi stepen znanja iz matematike i eventualno nauci decu onome sto su propustili kao i da ih bolje nauci srpskom jeziku i knjizevnosti.
Eh.. nisam imao pojma :)Moja generacija je znala samo za "Zavod"-ove udžbenike, a sada nešto nisam zadovoljan ovim što gledam u udžbenicima mog klinca. Ne znam šta bih ti preporučio jer ne znam kako je kod drugih izdavača.
Link to comment
Eh.. nisam imao pojma :)Moja generacija je znala samo za "Zavod"-ove udžbenike, a sada nešto nisam zadovoljan ovim što gledam u udžbenicima mog klinca. Ne znam šta bih ti preporučio jer ne znam kako je kod drugih izdavača.
Sa sajta Ministarstva prosvete može se preuzeti katalog odobrenih udžbenika (link na desnoj ivici stranice za preuzimanje u PDF formatu) u kome su navedeni udžbenici privatnih izdavača koji su odobreni za upotrebu u školama. Zavod za udžbenike ima podrazumevanu licencu za sve udžbenike, a za svaki predmet u OŠ postoje bar dva ili tri odobrena udžbenika različitih izdavača.
Link to comment

Upravo mi se pacov prosetao dnevnom sobom. Pokusao sam da ga poklopim kutijom, ali je stvor stigao do radijatora, ucinio neke nindza pokrete i nestao. Nema sanse da je izasao iz sobe (valjda, nemam blagu ideju ni kako se stvorio tu), sve sam ispreturao ali njega jednostavno nema. Da li je neko imao iskustva sa nindza pacovima? Svaki savet je dobrodosao.

Link to comment
Upravo mi se pacov prosetao dnevnom sobom. Pokusao sam da ga poklopim kutijom, ali je stvor stigao do radijatora, ucinio neke nindza pokrete i nestao.
Splinter_TMNT.gifako je ovaj, onda ocekuj i 4 kornjace da ti prodefiluju...
Link to comment

Mi smo imali jednog misa davno u ranijem stancicu. Klasicna misolovka sa sirom je odradila posao, samo trebas biti obazriv kad postavljas jer ono moze prst da ti otkine.

Link to comment
mogu da skacu, beware.
Hvala, primetio sam. Uspeo sam da ga lociram, cak sam dva puta mislio i da sam ga uhvatio, ali on svaki put volsebno nestane pa iskoci odnekud kad se najmanje nadam. Ne znam ko je vise isprepadan, ja ili on. Sad se domogao spavace sobe i zavukao se ispod kreveta.
Link to comment
Mi smo imali jednog misa davno u ranijem stancicu. Klasicna misolovka sa sirom je odradila posao, samo trebas biti obazriv kad postavljas jer ono moze prst da ti otkine.
U redu to ali gde sada da adjem misolovku, stvor mi je u spavacoj sobiedit: vise nije, eto ga opet u dnevnoj, gledamo se izbezumljeno Edited by Radagast
Link to comment

Ne znam sta da ti kazem. Probaj da ga isteras u hodnik zgrade pa ga odatle vijaj napolje. Upotrebi metlu i daske/ploce ako imas da ga usmeris. Zovi pomoc... Gadno.

Link to comment

Da li neko zna:- ko je napravio onu betonsku fotelju kod Ade (prekoputa "Jugopetrola")?- zašto ju je napravio?- koja sila je štiti već godinama od svega i svačega?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...