Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

prvi dan smo sedelii prvi dan je prosao kraj nasdrugi dan smo sedeli i cekalii drugi dan je prosao kraj nastreci dan smo pruzali rukei treci dan je prosao kraj naspeti dan smo sedeli i cekalii plakali i sedeli i cekali i plakali sta su cekali i zasto su plakali?
Да неко примети да је прескочен четврти дан, и зато што није нико.
Link to comment

Ne znam je li za ovde:Na kojim sve kanalima ide dr Haus? Gledao pre neko veče da je u ludari, a sad sve ok, kolega koji je riknuo sad je živ, i tako. Gde i kad da gledam, hoću da pratim, hoću i ja svoju tursku seriju, kad može žena oću i ja.

Link to comment

kašće ti se samo,tj rednik u opštini će ti kazti..mada,moja mama je htela da vodi svog unuka a mog sestrica,koji nema pasoš, na more a drugog roditelja nemamo tj gubi mu se trag,hvala bobu i daleko mu lepa kuća..i zvala je graničnu policiju da pita jel baš mora i taj drugi roditelj..oni rekli -ne mora...mada to je bilo u pitanju za Crnu Goru..za ostala,ozbiljnija inostranstva nemam pojma...

Link to comment
  • 3 weeks later...
elektronski rasterivac glodara, ima li neko iskustva sa tim?misevi su mi zaposeli podrum, pomagajte..
Imam ja dva u kuci. U pocetku su se uzbunili ali nista nije pomoglo dok nismo kupili onaj crveni otrov. Ja sam se dugo bunila kao pristalica humanog preseljenja miseva ali kada su poceli da ulaze u kucu i u moje vidno polje nisam vise imala milosti. I dalje nam stoje ukljuceni u kuci i u spajzu ali kao preventiva.Suma sumarum: nije dovoljno samo to.
Link to comment
Imam ja dva u kuci. U pocetku su se uzbunili ali nista nije pomoglo dok nismo kupili onaj crveni otrov. Ja sam se dugo bunila kao pristalica humanog preseljenja miseva ali kada su poceli da ulaze u kucu i u moje vidno polje nisam vise imala milosti. I dalje nam stoje ukljuceni u kuci i u spajzu ali kao preventiva.Suma sumarum: nije dovoljno samo to.
znaci slaba vajda od toga, hvala na odgovoru u svakom slucaju...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Trazio svuda po forumu al nisam uspeo naci odgovarajucu temu. Elem, evo mog problema: sestra mi je trazila da kupim srpske udzbenike iz srpskog i matematike za njenu decu (2-4 razred osnovne al moze i sire). Odavno nisam u tim vodama :D al cuh da ima vise razlicitih izdavaca pa ako neko od forumasa moze da mi kaze koji je najbolji izbor. Fala :)

Link to comment

Cika tale oni su u Bocvani :D Ovo joj treba da uporedi stepen znanja iz matematike i eventualno nauci decu onome sto su propustili kao i da ih bolje nauci srpskom jeziku i knjizevnosti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...