Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

jel to krmivo na moj racun?
ako mene pitas, boze sacuvaj. jesam ti napisala tamo kod bildera da nema nista lepse od tibice.krmivo je stari srpski izraz za stocnu hranu, kaze jedan seminarski rad iz srednje poljoprivredne koji sam uguglala. ali taj nije znao ovo sto ste vi znali, otkud seno.
Link to comment
Slama se takođe donekle koristi kao krmivo (pomešano sa senom), ali se uglavnom koristi kao prostirka za domaće životinje, kao biogorivo, građevinski materijal, sirovina za proizvodnju aglomerisanih materijala, materijal za izradu kućnih ukrasnih predmeta, i može da se koristi i za proizvodnju papira isl.
mnogo super izgleda ova okrugla slama. al sto ne pravimo biogorivo od slame i sta su to aglomerisani materijali?koliko sam neobrazovana, stidim se.
Link to comment

pojma nemam. ova domaća vikipedija je ozbiljna stvar.al mislim da su grunuli bezveze to za biogorivo. i to odmah pored "prostirke za domaće životinje" :D

Edited by McCabe
Link to comment

Slama je, generalno, zahvalan materijal, od stočarstva, voćarstva, preko religije, do građevinarstva - prostreš jagnjetu, malom Isusu, a pokriješ i kuću, u kojoj je posle založiš

Link to comment
  • 2 weeks later...

da li je za izlazak iz zemlje maloletnog deteta (2 god) koje ima pasos potrebna pismena saglasnost drugog roditelja? godisnji odmor je u pitanju, ako je to od neke vaznosti.

Edited by holden kolfild
Link to comment
Da, i to overena u opštini ili suduby tapatalk
ok, hvala. iskreno, malo mi je cudno posto je ta saglasnost neophodna za vadjenje putne isprave, sa kojom se, je l, putuje...hvala jos jednom.edit: sad sam saznao da roditelj ima samostalno i potpuno starateljstvo, kao dodatni info, pa mi je jos nelogicnije :unsure: Edited by holden kolfild
Link to comment

prvi dan smo sedelii prvi dan je prosao kraj nasdrugi dan smo sedeli i cekalii drugi dan je prosao kraj nastreci dan smo pruzali rukei treci dan je prosao kraj naspeti dan smo sedeli i cekalii plakali i sedeli i cekali i plakali sta su cekali i zasto su plakali?

Link to comment
prvi dan smo sedelii prvi dan je prosao kraj nasdrugi dan smo sedeli i cekalii drugi dan je prosao kraj nastreci dan smo pruzali rukei treci dan je prosao kraj naspeti dan smo sedeli i cekalii plakali i sedeli i cekali i plakali sta su cekali i zasto su plakali?
Možda uplaćeno skijanje na Kopu od tisuću eura dok pada kiša?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...