Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

da li postoji mogucnost da se proveri zasto je (landline) broj neke firme stalno nedostupan (da li su ga otkazali, iskljuceni zbog neplacanja...)?
pozovite 988.
zasto mladi lideri japiji drze desnom rukom mobilni na levom uvu dok voze?
zato što desna ruka može dve stvari odjednom, zlu ne trebalo.
Cemu sve ovo?Mozda neko zna.
znam ja. odgovor je - zarad masnih para. :)
Link to comment
zasto mladi lideri japiji drze desnom rukom mobilni na levom uvu dok voze?
Da mogu levom naramenicom sakoa da prihvate telefon dok desnom rukom menjaju brzine.
Link to comment

pa da, s tim što nisam baš siguran da im je to najbolje. to je najobičnija trava. kapiram da ima i nekih bržih korova.raspitaću se sutra.

Link to comment

videla sam slamu, ali znala da me zezas.mrtva sam ozbiljna, sudbina jedne tople ljudske price zavisi od ovog odgovora.ne vredi sutra, lazni borcanine, sada ili nikada.

Edited by luba
Link to comment

Slama u širem značenju predstavlja obrana i izmlaćena osušena stabla i stabljike svih poljskih kultura.U užem značenju slama čine osušene stabljike žitarica (pšenica, raž, ovas, ječam...).Seno nije isto što i slama. Seno se pravi od krmnih biljaka (pre svih od trave, ali i od npr. deteline), koje su pokošene i osušene na vazduhu. Seno se prevashodno koristi kao krmivo.Slama se takođe donekle koristi kao krmivo (pomešano sa senom), ali se uglavnom koristi kao prostirka za domaće životinje, kao biogorivo, građevinski materijal, sirovina za proizvodnju aglomerisanih materijala, materijal za izradu kućnih ukrasnih predmeta, i može da se koristi i za proizvodnju papira isl.Strohr%C3%A4der.jpgPaketi slame:)

Link to comment

evo sta kaze vikihttp://en.wikipedia.org/wiki/Haykontam da moze malne sva travamekejbe jel isto zob i slama?steta sto indi nije tu :(

Edited by ToniAdams
Link to comment

hvala svima :)ali cu da pomenem i livadarku, da se mekejb ne ljuti.i krmivo cu da pomenem, sigurno.mnogo lepe sve te reci.a evo vidim sad viki pominje tu rec koju ovaj mumbla alfalfa. to mu na srpskom dodje lucerka, kaze recnik.

Edited by luba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...